صفحه 6 از 17 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 164

موضوع: تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    1. برای ورود به همه دانشگاههای امریکا احتیاج به امتحان زبان است.
    2. فاند به مقطع تحصیلی و رزومه شما بستگی داره. تاپیکهای مربوط به فاند را بخوانید.
    3. باید پذیرش بگیرید. دانشکده موردنظرتون را انتخاب کنید و ببینید شرایط پذیرش و مهلت ارسال مدارک چیه.
    ممنون از جوابتون
    من فوق لیسانس از دانشگاه امیرکبیر دارم، آیا در مقطع دکترا فاند به من تعلق میگیره? برا لیسانس و فوق لیسانس هم فاند میدهند?

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samirakn نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون
    من فوق لیسانس از دانشگاه امیرکبیر دارم، آیا در مقطع دکترا فاند به من تعلق میگیره? برا لیسانس و فوق لیسانس هم فاند میدهند?
    پذیرش و فاند یک موضوع رقابتی است. به کل رزومه تان، رشته ای که میخواهید بخوانید و کیفیت رزومه بقیه متقاضیان بستگی دارد. احتمال فاند برای فوق لیسانس کمتر است و برای لیسانس بسیار معدود.
    تاپیک های مربوط به شانس پذیرش وفاند را بخوانید تا بیشتر با موضوع آشنا بشوید.

Junior Member

ببخشید فرق کالج با دانشگاه دقیقا چیه؟؟؟
    اخه اینجا هم گفتن کسی که کالج تحصیل میکنه پول دریافت میکنه
    میشه جریانشو یه نفر توضیح بده

Junior Member

سلام دوستان . من ديپلم تجربي هستم (معدل ديپلم ١٩) و سال اينده به امريكا ميام از طريق مهاجرت؛ به ما گفتند كه واسه اول كار ، گرين كارد موقت ميدن ميخواستم بدونم كه اين با گرين كارد دائم تو پذيرش دانشگاه تاثيري داره يا نه؟ در ضمن من نميدونم كه چجوري بايد براي دانشگاه ها درخواست پذيرش بفرستم.
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط bozboz نمایش پست ها
    سلام دوستان . من ديپلم تجربي هستم (معدل ديپلم ١٩) و سال اينده به امريكا ميام از طريق مهاجرت؛ به ما گفتند كه واسه اول كار ، گرين كارد موقت ميدن ميخواستم بدونم كه اين با گرين كارد دائم تو پذيرش دانشگاه تاثيري داره يا نه؟ در ضمن من نميدونم كه چجوري بايد براي دانشگاه ها درخواست پذيرش بفرستم.
    ممنون ميشم راهنمايي كنيد .
    با تشكر
    تنها تاثیرش اینه که معمولا برای دوره لیسانس نمیشه براحتی از خارج از آمریکا ( ایران )‌پذیرش گرفت اما شما براحتی می‌توانید وارد دانشگاه بشین. البته بقیه موارد مانند نمره امتحانات باید همچنان خوب باشه که بتونید وارد دانشگاه خوب بشین.

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در آمریکا برای دارنده گرین کارت

با سلام .
    من اگر خدا بخواهد تا ۲ ماه دیگه گرین کارت میگیرمو میام آمریکا.زنم سیتی زن آمریکاست و ۲ تا بچه ۲ و ۵ ساله دارم.مهندسی صنایع دانشگاه آزاد با معدل ۱۲ تو دهات های ایرانم دارم. شغلم آزاده. داریم پرتلند میاییم چون داییم اونجاست. بنظر شما آیا میتوانم در یک دانشگاه خوب درس بخوانم؟ در ضمن انگلیسی هم هنوز شروع به خوندن نکردم.

Junior Member

پیش فرض تحصیل برای افراد دارای گرین کارت در امریکا

با تشکر از دوست عزیز arezae
    دوستان چند سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدین
    1-تفاوت گرین کارد دایم با موقت در چیست ؟یعنی گرین کارد موقت هم در همون حد اعتبار داره یا نه؟
    2-به جز معدل و تافل با چه چیزی رزومه خودم رو میتونم قوی کنم؟
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط bozboz نمایش پست ها
    با تشکر از دوست عزیز arezae
    دوستان چند سوال دیگه داشتم ممنون میشم جواب بدین
    1-تفاوت گرین کارد دایم با موقت در چیست ؟یعنی گرین کارد موقت هم در همون حد اعتبار داره یا نه؟
    2-به جز معدل و تافل با چه چیزی رزومه خودم رو میتونم قوی کنم؟
    با تشکر فراوان
    گرین کارت موقت به این معنا هست که شما به زودی گرین کارت دایم میگیرین پس اعتبار خوبی مثل اون داره.
    مسلما کار تحقیقاتی و مقاله.. به صورتی که قابلیت های شما رو نشون بده که برای تحصیل در اون رشته مهارت کافی رو دارید.
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

Junior Member

ضمن تشکر مجدد ، باتوجه به وضعیت گرین کارد برای پذیرش دانشگاه ها از چه مدت قبل باید اقدام کنم?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

پیش فرض پاسخ : گرفتن admision از آمریکا با گرین کارت

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadkh نمایش پست ها
    سلام، با اطمینان می تونم بهتون بگم که گرین کارت شوهر شما هیچ تاثیری روی پذیرش گرفتن شما از دانشگاه نداره ولی در صورتیکه بخواهید از طریق ویزای تحصیلی وارد آمریکا شوید ممکن است در گرفتن ویزا برای شما ایجاد مشکل کنه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط in_sepideh نمایش پست ها
    سلام ، همسر من گرین کارت آمریکا داره و من خودم میخام تحصیلی اقدام کنم برای امریکا تا بتونم با شوهرم همزمان از ایران خارج بشم و منتظر مراحل اداری نباشم که خیلی طول میکشه .آیا گرین کارت شوهرم روی پذیرش تحصیلی من اثر داره؟اگر داره اثرش مثبته یا منفی؟کسی اطلاعاتی داره؟خواهش می کنم کمکم کنید.
    با هم برید سفارت، باید به هر دوتون ویزا ازطریق گرین کارت بدن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)