صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: برنامه The Netherlands Fellowship Programmes و مسائل مرتبط

پیش فرض برنامه The Netherlands Fellowship Programmes و مسائل مرتبط

سلا میکنم به دوستان.
    من در مورد برنامه NFP (The Netherlands Fellowship Programmes سوال داشتم. من برشور این برنامه رو بطور کامل مطالعه کردم. به نظر میرسه که این برنامه فقط مخصوص افرادی است که مشغول به کار هستن. یعنی باید برای شرکت در این برنامه از طرف یک کارفرما معرفی بشین!
    راستش من میخوام برای دوره master این برنامه شرکت بکنم. آیا واقعا باید از طرف یک کارفرما معرفی بشم؟ من تو ایرنتنت گشتم اما ظاهرا این برنامه شامل غیر شاغلین هم میشه (یعنی افرادی که میخوان بطور مستقیم بعد از دوره لیسانس وارد ارشد بشن).
    ممنون میشم اگه دوستان اطلاعاتی دارن کمک بکنن.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برنامه NFP

سفارت هاند (بلوار شهرزاد) يه خانومي هست كه اطلاعات كامل و دقيقي در مورد اين مسائل داره و شغلش پاسخگويي به سوالات در مورد ادامه تحصيل در هلند و بورسهاي اونجاست. احتمال قوي تلفني هم جواب مي ده. در بدترين وضعيت يه سر لطفا بريد اونجا.

حدس شخصي من به دلايلي شهودي: براي شما هم قابل استفاده هست و نيازي به شاغل بودن نيست.

نقل قول نوشته اصلی توسط mas
    سفارت هاند (بلوار شهرزاد) يه خانومي هست كه اطلاعات كامل و دقيقي در مورد اين مسائل داره و شغلش پاسخگويي به سوالات در مورد ادامه تحصيل در هلند و بورسهاي اونجاست. احتمال قوي تلفني هم جواب مي ده. در بدترين وضعيت يه سر لطفا بريد اونجا.

حدس شخصي من به دلايلي شهودي: براي شما هم قابل استفاده هست و نيازي به شاغل بودن نيست.
    از پاسختون ممنونم.
    راستش ددلاین این برنامه ظاهرا واسه ایران 1 مارچ هستش و این فاصله رو سفارت تعطیله (جمعه-شنبه). میخوساتم قبل از مراجعه اطلاعات دقیق تری داشته باشم.
    ممنون میشم دوستان دیگه هم راهنمایی کنن.
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, University of Maryland College Park

Dear friends

Should we apply independently for NFP, or the university will guide us to it?
    I mean if I have applied for the university scholarship, is it necessary to apply for NFP too? Are they have any relation to each other?

Regards,
    Nadgod

نقل قول نوشته اصلی توسط nadgod
    Dear friends

Should we apply independently for NFP, or the university will guide us to it?
    I mean if I have applied for the university scholarship, is it necessary to apply for NFP too? Are they have any relation to each other?

Regards,
    Nadgod
    سلام.
    تا جایی که من اطلاع دارم شما برای این برنامه مستقل از دانشگاه باید الای بکنید. منتهی زمانی میتوانید در این برنامه اقدام کنید که نامه پذیرشتون رو دریافت کرده باشین.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    سلام.
    تا جایی که من اطلاع دارم شما برای این برنامه مستقل از دانشگاه باید الای بکنید. منتهی زمانی میتوانید در این برنامه اقدام کنید که نامه پذیرشتون رو دریافت کرده باشین.

since i have receieved my admission two days ago and the deadline of NFP have been March 01,2009,i have lost the chance of applying for NFP. is true?

since i have receieved my admission two days ago and the deadline of NFP have been March 01,2009,i have lost the chance of applying for NFP. is true?
    راستش فردا اول مارچه. شاید بتونید کاری بکنید. بهتره که به سفارت مراجعه کنید. در ضمن اگه جایی برای مدت دو سال شاغل بودین، ازشون معرفی نامه بگیرین. توی اون معرفی نامه باید قید بشه که شما رو بعد از پایان تحصیلات در همون رده ای که قبلا بویدن استخدام میکنن.
    راستش خودم درز مورد مطالبی که گفتم صدرصد مطمئن نیستم و بیشتر از این چیزی نمیدونم.

Member
    رشته و دانشگاه

راستش فردا اول مارچه. شاید بتونید کاری بکنید. بهتره که به سفارت مراجعه کنید. در ضمن اگه جایی برای مدت دو سال شاغل بودین، ازشون معرفی نامه بگیرین. توی اون معرفی نامه باید قید بشه که شما رو بعد از پایان تحصیلات در همون رده ای که قبلا بویدن استخدام میکنن.
    راستش خودم درز مورد مطالبی که گفتم صدرصد مطمئن نیستم و بیشتر از این چیزی نمیدونم.

Thank you.
    But the embassy is closed on Saturday and Sunday.
    I have a job offer which is from my supervisor who I worked with more than 2 years. I make an attempt to see what is going on for Monday.

Regards,
    Nadgod

Thank you.
    But the embassy is closed on Saturday and Sunday.
    I have a job offer which is from my supervisor who I worked with more than 2 years. I make an attempt to see what is going on for Monday.

Regards,
    Nadgod
    سلام.
    سفارت جمعه و شنبه تعطیله. یکشنبه بازه.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام.
    سفارت جمعه و شنبه تعطیله. یکشنبه بازه.
    Thank you.

I am too too too busy nowadays!!!

I try to go there for tomorrow morning. I hope to be successful...
    Regards,
    Nadgod

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین