صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 50

موضوع: تحصیل در دانشگاه ویکتوریا (Victoria University) و مسایل مرتبط با آن

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریا (Victoria University) و مسایل مرتبط با آن

نقل قول نوشته اصلی توسط amir7235 نمایش پست ها
    حدودا 3 ماه پيش به من گفتن كه فرم
    International Student Background رو بصورت دستي پر كنم بعدش ديگه هيچ خبري نشد. واسه شما هم روالش اينجوري بود ؟ اين فرم رو پر كردين ؟ چند وقت بعدش جواب دادن ؟
    من چنین چیزی پر نکردم، یه ضرب جواب بورس و پذیرش رو دادند، البته جواب بورس زودتر بود، تازه من دکتری بودم ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریا (Victoria University) و مسایل مرتبط با آن

سلام .
    کسی اینجا در مورد دوره های کوتاه مدت (short courses) اطلاعاتی داره؟؟
    ایا برای دانشجویان اینترنشنال هم هست؟ نیاز به مدرک زبان داره؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    سلام
    من که بدون ایجنت کردم ولی فی رو دادم، فعلا که گیری ندادند
    سلام ،
    شما جواب اپلایتون واسه این دانشگاه اومده؟
    بدون ایجنت چطوری مدارکتون رو واسشون فراهم کردین؟ به نظر میرسه سیستم انلاین واسه آپلود کردن نداره یا اینکه؛ نوشته اینجا: (https://eaams.vu.edu.au/portal/Default.aspx)حتما با اینجنت اپلای کنید. شما مشکلی واستون پیش نیومد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط aroun نمایش پست ها
    سلام ،
    شما جواب اپلایتون واسه این دانشگاه اومده؟
    بدون ایجنت چطوری مدارکتون رو واسشون فراهم کردین؟ به نظر میرسه سیستم انلاین واسه آپلود کردن نداره یا اینکه؛ نوشته اینجا: (https://eaams.vu.edu.au/portal/Default.aspx)حتما با اینجنت اپلای کنید. شما مشکلی واستون پیش نیومد؟
    من بدون ایجنت اپلای کردم و مشکلی هم پیش نیومده بود، البته من سوپروایزرم رئیس قبلی دانشگاه بود که خیلی کمک کرد، شاید برای اون بوده که کاری نداشتن بهم، چراکه بنده خدا خودش ایمیل زده بود به کارمند ادمیشن آفیس که کاره منو سریع پیگیری کنه، که نصفه شبم اون کارمند جواب منو سریع میداد!!، برا همین میگم شاید لازم باشه، چراکه تو سایتشون زده، اما برا من که نخواستن

Junior Member

سلام
    این دانشگاه بورسش چه طوریه ؟ کسی تونسته بورس بگیره . کلا دانشکاه سخت گیری هست یا نه ؟ یعنی باید مقاله زیاد داشت یا معدل بالا یا هردو ...میشه اگه کسی بورس گرفته از این دانشگاه یه کمی اطلاعات بده.
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanics - Tabriz

دوستان سلام
    اخيرا با يكي از استاداي ويكتوريا براي دكترا صحبت كردم. به شرط گرفتن اسكالرشيپ منو ساپورت ميكنه.
    از سايت كه مي خوام اپلاي كنم نوشته حتما بايد با ايجنت ها اقدام بشه. آيا ضروري هست؟
    ايميل هم زدم كه مدارك بايد به صورت دستي هم ارسال بشه يا اينترنتي كافي هست و يا از ايجنت، چيز خاصي ننوشت!
    ايجنتي هم كه اينجا هست توضيح درست حسابي نميده! كسي اين مسير رو اخيرا طي كرده؟
    لطفا يه توضيح كلي بدين از سردرگمي دربيام!
    ايجنت ميگه اگه آفرلتر (Offer Letter) داشته باشي فقط مداركتو سرتيفاي (Certify) مي كنيم و اگه لازم باشه خودمون ارسال ميكنيم (هزينه هركدوم هم جدا). حالا كه فعلا آفر لتري ندارم، آيا بايد اول به ايجنت مراجعه كنم و مدارك تاييد بشه و بعد از سايت دانشگاه اپلاي كنم؟ يا اينكه نه، اول از سايت اقدام كنم و بعد از گرفتن آفرلتر برم ايجنت؟
    در كل اگه از طريق ايجنت كاري نكنم مشكلي پيش مياد؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

دوست عزیز،

به هیچ نماینده و ... احتیاجی نیست. فقط شما کافیه مدارکتون رو برا این آدرس بفرستی تا برا اسکولارشیب بررسی بشه: internationalscholarships@vu.edu.au همین.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط m62a3210 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اخيرا با يكي از استاداي ويكتوريا براي دكترا صحبت كردم. به شرط گرفتن اسكالرشيپ منو ساپورت ميكنه.
    از سايت كه مي خوام اپلاي كنم نوشته حتما بايد با ايجنت ها اقدام بشه. آيا ضروري هست؟
    ايميل هم زدم كه مدارك بايد به صورت دستي هم ارسال بشه يا اينترنتي كافي هست و يا از ايجنت، چيز خاصي ننوشت!
    ايجنتي هم كه اينجا هست توضيح درست حسابي نميده! كسي اين مسير رو اخيرا طي كرده؟
    لطفا يه توضيح كلي بدين از سردرگمي دربيام!
    ايجنت ميگه اگه آفرلتر (Offer Letter) داشته باشي فقط مداركتو سرتيفاي (Certify) مي كنيم و اگه لازم باشه خودمون ارسال ميكنيم (هزينه هركدوم هم جدا). حالا كه فعلا آفر لتري ندارم، آيا بايد اول به ايجنت مراجعه كنم و مدارك تاييد بشه و بعد از سايت دانشگاه اپلاي كنم؟ يا اينكه نه، اول از سايت اقدام كنم و بعد از گرفتن آفرلتر برم ايجنت؟
    در كل اگه از طريق ايجنت كاري نكنم مشكلي پيش مياد؟
    ممنون ميشم راهنمايي كنين

Junior Member

سلام
    کسی هست که برای دکترای مدیریت یا بازاریابی از ویکتوریا بورس گرفته باشه؟
    اگر کسی گرفته می شه لطفا خلاصه رزومه اش بذاره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

اینم تاریخ احتمالی جواب اسکولارشیپ Victoria:

Dear ...,

I have checked with eth Centre for Postgraduate studies who have confirmed that there is nothing outstanding or missing with your application. My understanding is that it will be evaluated sometime in November and you will be advised on eth outcome soon after that.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

من امروز جوابم اومد برا بورس ویکتوریا و ریجکت شدم. احتمال میدم دلیلش برا این بوده که پارسال بورس گرفتم از همینجا و نرفتم! چون امسال از دانشگاههای بهتر از اینجا بورس شدم و حتی استاده امسالم هد دپارتمان بود.

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)