صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: تحصیل در دانشگاه ویکتوریا (Victoria University) و مسایل مرتبط با آن

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریا (Victoria University) و مسایل مرتبط با آن

من هم از اینجا ریجکت شدم. کلا حساب و کتاب خاصی نداره و کاملا بستگی به سایر رقبا و البته سیاست های دانشگاه داره

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ویکتوریا (Victoria University) و مسایل مرتبط با آن

منم رد شدم! بهتر دانشگاه تاپی هم نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    من هم از اینجا ریجکت شدم. کلا حساب و کتاب خاصی نداره و کاملا بستگی به سایر رقبا و البته سیاست های دانشگاه داره

Senior Member kran آواتار ها

توی سایت دانشگاه کفته زمان اپلای برای scholarship اینه

International applicants - 1 August to 30 September.

ظاهرا تنها همین زمان رو برای کل سال دارند.

سوالم اینه که: مثلا من اگر توی Aug 2016 اپلای کنم باید 2017 برم سر کلاس یا نه؟
    مثلا این بهار اگر اپلای کنم، پاییز امسال میرم سر کلاس؟ یا برای پاییز 95 توی تابستان 94 رسیدگی شده است؟

یه جور دیگه سوالم بپرسم...
    من اگر بخام فال 2016 اسکولارشیب بگیرم باید کی اپلای بکنم؟ AGU 2106؟ یا Aug 2015 باید اپلای میکردم؟

ممنون.

Senior Member kran آواتار ها

سلام دوستان

دانشگاه ویکتوریا از لحاظ فاند برای دکتری چه طوره؟ معمولا فاندش دست خوده استاد یا گروه؟
    تو سایت نمره تافل رو 79 زده کسی اطلاع دارد دوستانی که قبول شدند رنج تافلشون چنده؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    دوست عزیز،

به هیچ نماینده و ... احتیاجی نیست. فقط شما کافیه مدارکتون رو برا این آدرس بفرستی تا برا اسکولارشیب بررسی بشه: internationalscholarships@vu.edu.au همین.

موفق باشید.

دوست عزیز ممکنه منم راهنمایی کنید؟

من واسه این دانشگاه میخوام اپلای کنم ولی کلا موقع سابمیت اپلیکیشن میگه دنبال اجنت بگرد
    بدون ایجنت من چجوری مدارکمو بفرسم واسه بورس؟

ممنون

Junior Member

سلام به دوستان گرامی،
    دوستان من ایمیلگرفتم ازویکتوریا:
    Dear VUIPRS Applicants,

Greetings from VUI Scholarships Team.

We would just like to inform you that to receive an Offer Letter from Victoria University, you will also be required to complete the attached application from.

It is recommended that you also seek an approved agent’s assistance with your application as our approved agents will be able to certify your documents for you and assist you with your visa application.

For a list of our approved agents, please kindly visit the following link. http://eaams.vu.edu.au/BrowseAgents.aspx

Please feel free to contact us if you have any questions at all.

کسیمیدونه این چیه؟

ویکتوریا جزودانشگاههای هست که ایجنت مدارک رو براش بررسی می کنه. شما باید مدارک رو برای ایجنت بفرستی تا تاییدش کنند. در ضمن فرم ارسال شده رو هم پر کنی بفرستی.

نقل قول نوشته اصلی توسط T_N نمایش پست ها
    سلام به دوستان گرامی،
    دوستان من ایمیلگرفتم ازویکتوریا:
    Dear VUIPRS Applicants,

Greetings from VUI Scholarships Team.

We would just like to inform you that to receive an Offer Letter from Victoria University, you will also be required to complete the attached application from.

It is recommended that you also seek an approved agent’s assistance with your application as our approved agents will be able to certify your documents for you and assist you with your visa application.

For a list of our approved agents, please kindly visit the following link. http://eaams.vu.edu.au/BrowseAgents.aspx

Please feel free to contact us if you have any questions at all.

کسیمیدونه این چیه؟

سلام. آیا برای دانشگاه ویکتوریا باید از اول با ایجنت اپلای کرد یا می تونیم مدارک رو سابمیت کنیم بعد از ایجنت بخوایم سرتیفای کنه؟ اگر پاسخ سوالم رو سریع بدید ممنون میشم ددلاینش نزدیکه.

در ضمن آیا منطقی هست که ایجنت ها هر کدام مبالغ متفاوتی از ۲ تا ۶ میلیون در خواست میکنن؟
    و کسانی که قبلا برای مقطع دکتری دانشگاه ویکتوریا اپلای کردند میشه بفرمایند application fee چقدر هست؟ و اگر با ایجنت هم اپلای کنیم باز هم باید application fee پرداخت کنیم یا نه؟

یک سوال دیگه. کدام موسسه در ایران که مورد قبول دانشگاه استرالیا باشد برای ایجنت بهتر هست؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)