صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: آیا در فرایند داوری مقالات، اعتبار یا لایسنس نرم‌افزار هم چک می‌شود؟

پیش فرض پاسخ : آیا در فرایند داوری مقالات، اعتبار یا لایسنس نرم‌افزار هم چک می‌شود؟

با سلام

منم می خوام مقاله ام را که با کامسول کار کردم چاپ کنم. کسی تا به حال در این زمینه با ورژن کرک مقاله چاپ کرده؟

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

پیش فرض پاسخ : آیا در فرایند داوری مقالات، اعتبار یا لایسنس نرم‌افزار هم چک می‌شود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidmech نمایش پست ها
    دوستان یکم موضوع نگرانم کرد من پروژه پایانیم با نرم افزارهایی انجام شده که شاید چند هزار دلار قیمت داشته باشن مثل Ansys و Abaqus و ... قصد داشتم تبدیل به مقاله کنم ؟ دوستانی که در رشته مکانیک مقاله دادن لطفا راهنمایی کنن آیا تا چه حد سخت گیری وجود داره؟
    نگرانی به اون صورتی که شما احساس میکنید وجود نداره ولی این به اون معنی نیست که هیچگاه ازتون لایسنس نخوان. من خودم موردی بوده که خودم از نویسنده لایسنس خواستم و اونها ارائه دادند.
    موردی که من داوریش میکردم هیچ کدوم از فرمولاش حل نشده بود و همش به یک نرم افزار ناشناخته شده برای بنده اشاره شده بود و اگر لایسنسی از اون کار نبود احتمالش بود که اصلا همچین چیزی وجود خارجی نداشته باشه.
    پس مورد به مورد متفاوت هست و نمیشه 100% قطعی نظر داد.
    انشاالله که به مشکل بر نخورین.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

دوستان همونطوری که پیشتر هم گفتم اینکه از یکی لایسنس یه نرم افزاری رو بخوان یا نه ملاک کار بعدی نبایستی بشه.
    ما چند میلیون نفر داور ISI داریم که هر کدام با دیگری دارای ذهنیات مختلفی هستند و ممکنه یکی بخواد و یکی نخواد.
    تو دوره تدریسی از طرف موسسه Elsevier که برای داوران ISI برگذار میشد یک نفر چینی این رو از یکی از ادیتورها پرسید که اونم گفت اگه یادتون باشه و یا اگه شک بکنین که لایسنس نداره از نویسنده باید بخواین.
    بنابراین مورد به مورد متفاوت هست و ادیتور برای reviewer ای که به لایسنس مقاله ای گیر داده ایرادی نمیگیره. ولی این بدان معنا نیست که همه لایسنس از هر نرم افزاری می خوان.
    درکل آماده باشین که به غیر از نرم افزارهای غیر روتین که در هر دانشگاهی پیدا میشند اگه reviewer لایسنس خواست بهش بتونین بدین: مثل نرم افزار Fluent و غیره.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

Junior Member meysam_ak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

سلام دوستان...
    این صفخات رو خوندم...ممنون بابت راهنمایی هاتون....فقط تنها سوالی که برام باقی مونده اینه که اگه به فرض در یه موردی ازمون لایسنس خواستن و ما نتونیم بهشون بدیم، اسممون میره تو بلک لیست و یا فقط مقاله اکسپت نمیشه؟!

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_ak نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    این صفخات رو خوندم...ممنون بابت راهنمایی هاتون....فقط تنها سوالی که برام باقی مونده اینه که اگه به فرض در یه موردی ازمون لایسنس خواستن و ما نتونیم بهشون بدیم، اسممون میره تو بلک لیست و یا فقط مقاله اکسپت نمیشه؟!
    سلام دوست عزیز
    نه نگران نباشید تنها مقالتون بهتون پس داده میشه فقط همین. اونهم همونطور که پیشتر گفتم تو اکثر موارد از شما لایسنس نمی خوان.
    همه میدونند که ما قانون کپی رایت رو بخوبی اجرا می کنیم و کسی نیست که ندونه هر نرم افزاری که بخواد اینجا تو سی دی 500 تومانی موجوده !!!
    بنابراین نگرانیت بی مورده

تا به حال موردی گزارش شده که کسی را در بلک لیست قرار بدند به علت استفاده غیر قانونی از یک نرم افزار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mech90 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    نه نگران نباشید تنها مقالتون بهتون پس داده میشه فقط همین. اونهم همونطور که پیشتر گفتم تو اکثر موارد از شما لایسنس نمی خوان.
    همه میدونند که ما قانون کپی رایت رو بخوبی اجرا می کنیم و کسی نیست که ندونه هر نرم افزاری که بخواد اینجا تو سی دی 500 تومانی موجوده !!!
    بنابراین نگرانیت بی مورده

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط rasepideh نمایش پست ها
    تا به حال موردی گزارش شده که کسی را در بلک لیست قرار بدند به علت استفاده غیر قانونی از یک نرم افزار؟
    من به شخصه ندیده ام. ولی اگر بقیه دوستان باتجربه موردی مشاهده کرده اند خوشحال میشیم بدونیم.
    همونطوری که گفتم کار به بلک لیست اصلا نمیکشه. اگر احیانا ازتون لایسنس خواستند و نتونستید بدین مقاله رو به خودتون برمیگردونند همین (reject).
    ما در خیلی چیزها خاص هستیم و همین لایسنس هم یکی از اونهاست. اومدیم ویندوز قفل شکسته رو نصب کردیم و باهاش نرم افزار تولید کردیم و انتظار داریم با اجرای قانون کپی رایت جلوی کپی شدنش رو بگیریم و بفروش برسونیم!!!.

Junior Member amin086 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تکنسین ساخت و مهندس الکترونیک

سلام دوستان برای CATIA هم احتیاج به لایسنس هست؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amin086 نمایش پست ها
    سلام

به احتمال قریب به یقین ازتون چنین چیزی درخواست نخواهد شد.

براتون آرزوی موفقیت دارم

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin086 نمایش پست ها
    شاید علت نخواستن این لایسنس برای این باشه که در بیشتر مواقع پاسخ و خروجی نرم افزار قفل شکسته با پاسخ و خروجی نرم افزار لایسنس داره نزدیکی زیادی داره.
    تنها میمونه بحث دزدی نرم افزار که طرف به شرکت مثلا کتیا مدیونه
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)