صفحه 30 از 30 نخستنخست ... 2021222324252627282930
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 298 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

سلام دوستان،من دو ترم ديگه ليسانس ژنتيك ميگيرم و ميخواستم ارشد ژنتيك انساني شركت كنم ولي با توجه به اين مصوبه جديد درمورد ندادن شماره نظام پزشكي به افرادي كه ليسانس علوم پايه دارن خب خيلي وضعيت كار و درآمد اين رشته بد ميشه همينجوريشم چيزاي جالبي از بازار كارش نشنيدم واي به حال الان،حالا به نظرتون (مخصوصا كسايي كه از اين مصوبه اطلاع دارن ) ادامه تحصيل تو اين رشته عاقلانه است در ايران؟خارج چطور؟دوستاني كه اطلاع داريد و مخصوصا كسايي كه تو اين رشته درس خوندين و تجربه كاري دارين ميشه راهنمايي كنيد؟و اينكه اگر تو آزمايشگاه كاركنيم و كارپژوهشي انجام بديم كسي ميدونه درآمدش چقدر ميشه؟بازار كار اين رشته درمقايسه با بيوشيمي باليني چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

سلام خدمت دوستان عزیز
    من 24 سالمه لیسانس ژنتیک دارم میخوام برای ادامه تحصیل از ایران برم ولی هیج اطلاعاتی در این زمینه ندارم. یکی از دوستانم به من گقت میشه از دانشگاه ها اپلای گرفت جوری که هزینه دانشگاهم ندیم حتی با معدل پایین. میخواستم بپرسم چنین چیزی ممکنه و اگر ممکنه چه کار باید بکنم و این که چه کشوری رو میتونم راحت انتخاب کنم؟ در ضمن زبان انگلیسیم هم خوب هستش
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan4 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من 24 سالمه لیسانس ژنتیک دارم میخوام برای ادامه تحصیل از ایران برم ولی هیج اطلاعاتی در این زمینه ندارم. یکی از دوستانم به من گقت میشه از دانشگاه ها اپلای گرفت جوری که هزینه دانشگاهم ندیم حتی با معدل پایین. میخواستم بپرسم چنین چیزی ممکنه و اگر ممکنه چه کار باید بکنم و این که چه کشوری رو میتونم راحت انتخاب کنم؟ در ضمن زبان انگلیسیم هم خوب هستش
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز

پاسخ به سوالهای شما بسیار متنوع و حجیم است .به عنوان عضو قدیمی اطلاع دارید که این سایت مملو از اطلاعات در مورد سوالهای شماست.
    پیشنهاد میکنم علاوه بر انجمنهای نزدیک به رشته خودتان انجمنهای کشوری را شروع به مطالعه بفرمائید و من مطمئن هستم اگر سوالی بی پاسخ ماند دوستان حتما اینجا مشارکت میکنند و کمک میکنند.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با سلام
    چه کشورهای اروپایی دکترای ژنتیک پزشکی رو ارائه میدن ؟ من هر چی سرچ کردم چیزی ندیدم نه آلمان نه ایتالیا نه فرانسه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein9040 نمایش پست ها
    با سلام
    چه کشورهای اروپایی دکترای ژنتیک پزشکی رو ارائه میدن ؟ من هر چی سرچ کردم چیزی ندیدم نه آلمان نه ایتالیا نه فرانسه
    من ایتالیا دکترا می خونم. ایتالیا دکترای ژنتیک پزشکی نداره. بعد از برگشتن به ایران مطابق پایان نامه و درس هایی که خوندی مدرکت روتطبیق بدن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadrezaek نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    ببخشید آیا در ترکیه دکتری ژنتیک پزشکی داریم
    اگه هست میشه لطفا اسم دانشگاههاشو بفرمایید
    آره دراریم. ولی وزارت بهداشت اذیتت می کنه موقع تطبیق. بهتر از هیچی هست. اگه المان، هلند نمی تونی بری، برو ترکیه

Junior Member

سلام خدمت دکتر عرفان و سایر دوستان
    من تقریبا 3 ساله شروع کردم به بررسی و بیشتر مطالب این سایت رو خوندم. ترم 2 ارشد ژنتیک مولکولی دانشگاه باهنر هستم و در هر دو مقطع معدلم بالای 18 بوده. آیلتس 6.5 من اکسپایر می شه و باید مجدد اقدام کنم و این دفعه هدف من 7.5 به بالاست. جی آر ای هم ندادم هیچ وقت و 1 مقاله کیو 2 دارم. در حال حاضر شروع کردم به کار بر روی پایان نامه و احتمالا یک مقاله دیگر هم بتونم بدم. اما بیشتر از همیشه گیج شدم. قدم بعدی نمی دونم باید دقیقا چی باشه. کدام قسمت رزومه نیاز به تقویت داره؟ برای امریکا و کانادا اگر بخوام اقدام کنم از چه زمانی باید اقدام به برقراری ارتباط با اساتید بکنم؟ دقیقا کدام دانشگاه ها مناسب شرایط من هستند و کلی سوال دیگه. به نظرم با انبوهی از اطلاعات مواجه شدم که برای من گیج کننده بوده.
    با تشکر از همه دوستان

Junior Member

سلام به همه
    من دانشجوی دکتری ژنتیک پزشکی هستم و همسرم کارشناس آزمایشگاه. میخواستم یرای امریکا اقدام کنم جفتمون پذیرش بگیریم. میتونین راهنمایی کنین که باید چیکار کنیم. من خودم میخوام فلوشیپ بخونم و همسرم میخوان برای ویزای کاری اقدام کنن. میشه راه و چاهشو بهم بگین. خیلی ممنون از کمکاتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)