صفحه 26 از 30 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

با سلام
    دوستان عزیز کسی در مورد مهر نظام پزشکی برای رشته ژنتیک پزشکی اطلاع داره؟
    من لیسانس زیست شناسی - ژنتیک دارم .اگه ارشد و دکترا رو ژنتیک پزشکی بتونم بخونم ( وزارت بهداشت) آیا مهر نظام پزشکی می تونم بگیرم؟
    2- برای ادامه تحصیل تو رشته ژنتیک پزشکی کدوم یک از کشورهای دیگه رو پیشنهاد می کنید. که بتونم fund بگیرم و یا هزینه زندگی و تحصیل کم باشه.
    البته متاهلی هستم و بچه هم دارم که باید اونا رو هم مد نظر داشت
    از لحاظ زبان و معدل مشکلی ندارم.
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام آقا عرفان ممنون از راهنمایی های خوبتون. من ی سوالی داشتم ازتون. من شرایطم به شرح زیر هستش
    دانشگاه کارشناسی: پیا م نور
    معدل کارشناسی :15.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:زیست شناسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علوم تحقیقات تهران
    معدل کارشناسی ارشد :16.93 معدل 25 واحد آخر 18.48
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک
    تعداد مقالات :4 تا مقاله ISI تو ژورال های الزیویر با ایمپکت های2.8 ( اسم اول و مستخرج از پایان نامه ) و 2.7 و2 تای دیگه تو ژورنال springer با ایمپکت 0.6 و یک مقاله داخلی تو ژورنال علوم پزشکی اورمیه ( اسم اول). (همه مقاله هام چاپ شدن)و 3 تا کنگره بین المللی (پوستر) و موضوع کارهای ارشدم هم درمان سرطان بود
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: اذر ماه امتحان میدم انشالله 6.5 یا 7 آیلتس
    من الان شروع کردم و به استادای کانادا (ژنتیک ملکولی و ژنتیک پزشکی)ایمیل میزنم البته به چند تا دانشگاه تاپ مثل بریتیش کلمبیا و Mcgil میل نزدم سوالی که داشتم با توجه به شرایطم آیا به اونا هم میل بزنم یا نه؟ و این که مشکلی ایجاد نمیشه اگه از هر دانشگاه به چند نفر میل بزنم؟ و کلا با این شرایط آیا شانس پذیرش با فاند رو دام؟
    در ضمن یک پروپوزال در مورد درمان سرطان نوشتم که به روز و ناول هست ولی به استادا میل نمیکنم فعلا آیا بهتر ه اونو هم بفرستم؟

Junior Member

سلام
    من تقریبا هم رشته شما هستم بیوتک میکروبی خوندم و مقاله ای ای هم به اون صورت نداشتم یک مقاله داخلی توی ژورنالی بدون ایمپکت فاکتور که اصلا ربطی به تز ارشدم هم نداشت تازه اسم اول هم نبودم ولی یکی از اساتید دانشگاه مونترال با من اسکایپ کرد و منو توی گروهشون پذیرفتند البته فاندش کامل نیست سالی 20 هزارتا. شما که ماشالله این همه مقاله داری صد در صد پذیرش با فاند میگیری.

توصیه من به تو این هست که به اساتیدی که زمینه کاریشون مشابه با مقالاتت هست حتما ایمیل بزن و پروپوزالتو ضمیمه کن نگران کپی برداری هم نباش اونها اینکارا نمیکنن.
    ولی به اساتید یک دپارتمان با هم ایمیل نزن حداقل چهار روز صبر کن اگر جواب ندادند به اساتید بعدی ایمیل بزن ولی ایمیل یاداوری رو هم بزن.
    دانشگاه بریتیش کلمبیا اگر اشتباه نکنم جی ار ای میخواد ولی مک گیل خیلی خوبه فقط یه ایلتس بگیر.
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط poonehchb نمایش پست ها
    سلام آقا عرفان ممنون از راهنمایی های خوبتون. من ی سوالی داشتم ازتون. من شرایطم به شرح زیر هستش
    دانشگاه کارشناسی: پیا م نور
    معدل کارشناسی :15.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:زیست شناسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علوم تحقیقات تهران
    معدل کارشناسی ارشد :16.93 معدل 25 واحد آخر 18.48
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک
    تعداد مقالات :4 تا مقاله ISI تو ژورال های الزیویر با ایمپکت های2.8 ( اسم اول و مستخرج از پایان نامه ) و 2.7 و2 تای دیگه تو ژورنال springer با ایمپکت 0.6 و یک مقاله داخلی تو ژورنال علوم پزشکی اورمیه ( اسم اول). (همه مقاله هام چاپ شدن)و 3 تا کنگره بین المللی (پوستر) و موضوع کارهای ارشدم هم درمان سرطان بود
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: اذر ماه امتحان میدم انشالله 6.5 یا 7 آیلتس
    من الان شروع کردم و به استادای کانادا (ژنتیک ملکولی و ژنتیک پزشکی)ایمیل میزنم البته به چند تا دانشگاه تاپ مثل بریتیش کلمبیا و Mcgil میل نزدم سوالی که داشتم با توجه به شرایطم آیا به اونا هم میل بزنم یا نه؟ و این که مشکلی ایجاد نمیشه اگه از هر دانشگاه به چند نفر میل بزنم؟ و کلا با این شرایط آیا شانس پذیرش با فاند رو دام؟
    در ضمن یک پروپوزال در مورد درمان سرطان نوشتم که به روز و ناول هست ولی به استادا میل نمیکنم فعلا آیا بهتر ه اونو هم بفرستم؟

سلام.من دانشجوی کارشناسی علوم ازمایشگاهی هستم.برای ارشد و دکترا میخوام رشته ژنتیک رو در خارج از کشور و در آلمان ادامه بدم.با هزینه شخصی بخوام برم چه شرایطی داره.من هیچ اطلاعتی ندارم اگرم ممکنه کامل برای من توضیح بدین.و بفرمایید که هزینش حدودی چقدره و اصلا این رشته رو داره چه دانشگاه هایی داره و اونجا و اگر اونجا بخونم مدرک رو ایران قبول میکنه یا نه.ممنون از سایت عالیتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط sheshtamadoni نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی کارشناسی علوم ازمایشگاهی هستم.برای ارشد و دکترا میخوام رشته ژنتیک رو در خارج از کشور و در آلمان ادامه بدم.با هزینه شخصی بخوام برم چه شرایطی داره.من هیچ اطلاعتی ندارم اگرم ممکنه کامل برای من توضیح بدین.و بفرمایید که هزینش حدودی چقدره و اصلا این رشته رو داره چه دانشگاه هایی داره و اونجا و اگر اونجا بخونم مدرک رو ایران قبول میکنه یا نه.ممنون از سایت عالیتون

اینو استادم درباره مدرک ژنتیک پزشکی فرستاده:

degree facts: in Rostock, there are in principle two possibilities to achieve a PhD.
    One would be in the biology department. But this cannot be granted from my side; it would depend on whether or not, you or we find a professor in biology who is interested in the topic.
    Genetic would have relatively good chances – but again, I can’t guaranty.
    .

Then again, there is the possibility to get the degree from the Medical School: the exact name is “Dr. rer. hum.” – .

Maybe some explanations from the side of the potential supervisor how science is normally running here in Germany:
    - In a given and running project, the title will be given in the beginning – more or less, I agree.
    - The experimental work comes then – and depending from the directions this goes, the title will normally be changed!!! It is mostly plan B that will result in reliable data.
    - If a project is suggested by the candidate – the title can be agreed on in the beginning – but this will be no guaranty that there will be no changes in the future
    ویرایش توسط per : December 20th, 2017 در ساعت 01:33 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ژنتیک پزشکی دانشگاه تهران

سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی یونی تهران خوندم و میخوام برای PhD برای ژنتیک پزشکی یا انسانی اپلای کنم. دوتا سوال دارم میشه لطفا کمکم کنید: 1. فکر کنم تایم اپلای برای دانشگاه های امریکا تمام شده ، آیا دانشگاه های اروپا یا استرالیا هنوز تایم اپلای دارن مثلا تا عید یا بعد از اون؟ و اینکه میشه کسی لیست دانشگاه های اروپا و استرالیا رو که این رشته ها رو دارن رو بهم بده ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط habibrad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی یونی تهران خوندم و میخوام برای PhD برای ژنتیک پزشکی یا انسانی اپلای کنم. دوتا سوال دارم میشه لطفا کمکم کنید: 1. فکر کنم تایم اپلای برای دانشگاه های امریکا تمام شده ، آیا دانشگاه های اروپا یا استرالیا هنوز تایم اپلای دارن مثلا تا عید یا بعد از اون؟ و اینکه میشه کسی لیست دانشگاه های اروپا و استرالیا رو که این رشته ها رو دارن رو بهم بده ممنون
    سلام،
    توي گوگل به انگليسي رشته و كشور مورد نظرتون رو بزنين كل دانشگاه هايي كه رشته ي مورد نظرتون رو داره مياره واستون و ددلاين ها رو هم از سايت دانشگاه خودتون ميتونين دربيارين
    موفق باشيد

Junior Member

سلام دکتر عرفان- من دانشجوی ترم 6 لیسانس بیوشیمی دانشگاه ازاد مشهد هستم. معدلم تا الان 18.80هست و در طول دو ترم دیگه میتونم بالای 19 هم بیارمش .
    دوره های ترمیک زبانم رو هم تا عید سال 98 تموم میکنم و میخوام واسه ایلتس اماده شم .
    تا کنگره بین المللی ژنتیک سال دیگه تهران یه خلاصه مقاله اماده میکنم و برای کنگره میبرم درباره ژنتیک سرطان.
    برای انجام کارهای ازمایشگاهی و عملی مقاله ام یه work shop یه ساله میرم و تمام کارهای عملی رو یاد میگیرم.
    ایا امکان این وجود داره کی از یکی از دانشگاه های خوب کانادا *فول فاند* بگیرم واسه master رشته ژنتیک پزشکی؟
    کامنت ها رو که میخوندم نوشته بودن میشه phd پیوسته رشته های مدیکال ژنتیک رو هم رفت میشه توضیح بدید یعنی چی؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Homa_sh نمایش پست ها
    سلام دکتر عرفان- من دانشجوی ترم 6 لیسانس بیوشیمی دانشگاه ازاد مشهد هستم. معدلم تا الان 18.80هست و در طول دو ترم دیگه میتونم بالای 19 هم بیارمش .
    دوره های ترمیک زبانم رو هم تا عید سال 98 تموم میکنم و میخوام واسه ایلتس اماده شم .
    تا کنگره بین المللی ژنتیک سال دیگه تهران یه خلاصه مقاله اماده میکنم و برای کنگره میبرم درباره ژنتیک سرطان.
    برای انجام کارهای ازمایشگاهی و عملی مقاله ام یه work shop یه ساله میرم و تمام کارهای عملی رو یاد میگیرم.
    ایا امکان این وجود داره کی از یکی از دانشگاه های خوب کانادا *فول فاند* بگیرم واسه master رشته ژنتیک پزشکی؟
    کامنت ها رو که میخوندم نوشته بودن میشه phd پیوسته رشته های مدیکال ژنتیک رو هم رفت میشه توضیح بدید یعنی چی؟
    بله امکانش هست.
    بله در کانادا ترجیحشون اینه که اول از مستر شروع کنید و بعد از سال اول به phd تبدیل کنید رشتتون رو.

Junior Member

سلام دکتر وقتتون بخیر.من هیچ جا اطلاعات جامعی راجب ارشد ژنتیک انسانی/پزشکی آلمان پیدا نمیکنم.من ترم 7 کارشناسی زیست سلولی ملکولی هستم و دانشگاهمم سراسری گنبد کاووسه معدل کل هم تا الان 16.68.میخام که واسه مستر ژنتیک پزشکی برم آلمان.الان چندتا سوال دارم ممنون مبشم راهنماییم کنین.1 )اینکه عنوان این رشته مسترو توی DAAD پیدا نمیکنم که حتی بدونم کدوم دانشگاهها دارن،پس کجا باید سرچ کنم؟ 2)و اینکه امانش واسه من هست که بخونم این رشته رو؟اگر هست آینده شغلی خوبی داره؟چون من نمیخام که فقط بر اساس علاقم انتخاب کنم،و اگر آینده شغلی خوبی نداره پیشنهاد شما چه رشته های دیگه ای هست ؟ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)