صفحه 8 از 30 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

نقل قول نوشته اصلی توسط bermoda1 نمایش پست ها
    سلام.از کجا باید بفهمیم که کدوم دانشگاه به دانشجوهای غیر بومی فاند میده؟
    سلام
    باید برید تو قسمت admission و financial aid اونوقت ببینید به غیر بومی ها و غیر سیتیزن ها کمک مالی تعلق می گیرد یا خیر. در ضمن یکی از دوستان من بورسیه گرفته بود که سفارت ویزا نداد چون ایرانی ها حق ندارند از کمک دولتی امریکا استفاده کنند. راستی اگه مورد ها خوندی تو همین قسمت در ادامه بنویس وضعیت دانشگاه مورد نظر رو بنویس.

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

سلام دوستان

من حدود پنج سال پیش لیسانس بیولوژی سلولی مولکولی با گرایش میکروبیولوژی، از دانشگاه آزاد شهریار با معدل 17.78 گرفتم و حدود سه سال سابقه کار در شرکتهای مهندسی پزشکی و سه ماه کارآموزی در آزمایشگاه تشخیص طبی دارم. متاسفانه مقاله ای هم ندارم.
    دارم برای آیلتس میخونم و فکرکنم بتونم نمره 6.5 تا 7 بیارم. زبان فرانسه هم چند ترم خوندم و اگه لازم باشه میتونم ادامه بدم و مدرک بگیرم.
    مشتاقم از آمریکا یا کانادا و اگر نشد از اروپا، برای ارشد، فاند بگیرم. واقعا نیاز دارم که فاند بالایی بگیرم. نمیدونم چطور رزومه مو قوی تر کنم تا فاند بالایی بگیرم؟؟؟؟

(ترجیح میدم امریکا رو کنار بگذارم اگر حتما همه دانشگاه ها GRE میخوان)
    و نمیدونم که برای ارشد چه رشته ای رو انتخاب کنم!!
    بنظرتون کدام رشته از نظر بازار کار و پیشرفت در خارج از کشور بهتره؟ میکروبیولوژی، بیوتکنولوژِی، بیولوژی سلولی مولکولی، ژنتیک و یا ... ؟؟؟(با توجه به اینکه من به همشون علاقه دارم و پیشرفت کاری و آینده رشته برام خیلی اهمیت داره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط per نمایش پست ها
    سلام
    باید برید تو قسمت admission و financial aid اونوقت ببینید به غیر بومی ها و غیر سیتیزن ها کمک مالی تعلق می گیرد یا خیر. در ضمن یکی از دوستان من بورسیه گرفته بود که سفارت ویزا نداد چون ایرانی ها حق ندارند از کمک دولتی امریکا استفاده کنند. راستی اگه مورد ها خوندی تو همین قسمت در ادامه بنویس وضعیت دانشگاه مورد نظر رو بنویس.
    تشکر بابت راهنماییتون.فقط یه چیزی!یعنی دانشجوی ایرانی نمیتونه از دانشگاه های امریکا فاند بگیره؟

Junior Member

تشکر بابت راهنماییتون.فقط یه چیزی!یعنی دانشجوی ایرانی نمیتونه از دانشگاه های امریکا فاند بگیره؟
    میتونه بگیره

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    نه منظور اینه که از دانشگاه های خصوصی باشه چون اگه فاند دولتی باشه ویزا داده نمی شه
    تاکید می کنم فاند نباید دولتی باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Genetics-Shahid Chamran university of Ahvaz

سلام دوستان
    من کارشناسی ژنتیک از دانشگاه شهید چمران اهواز با معدل 17/45 دارم طی 7ترم، 92/12/26 فارغ التحصیل شدم و با امتیاز استعداد درخشان وارد مقطع ارشد دانشگاه چمران شدم(ورودی93) ، یه کتاب در رابطه با بیماری MS در دست چاپ دارم ولی تا الان هیچ مقاله ای چاپ نکردم و پایان نامه ارشدم هم که از ترم دیگه استارت می خوره در رابطه با فارماکوژنومیکس بیماری MS ، چندتا ورکشاپ پژوهشکده رویان رو گذروندم و مشغول گرفتن مدارکی مثل کار با نرم افزار MATLAB و... هستمT،چندتا کنگره و سمینار هم شرکت کردم .مشغول زبان خوندن هستیم وخیلی دوس دارم مقطع دکتری را رو توی دانشگاه مگیل کانادا یا یکی از دانشگاه های خوب آمریکا ادامه بدم
    نیاز به راهنمایی دارم شدید واین که آیا شانسی دارم برای گرفتن بورس یا خیر
    لطف می کنید اگه راهنماییم کنید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط srotini نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کارشناسی ژنتیک از دانشگاه شهید چمران اهواز با معدل 17/45 دارم طی 7ترم، 92/12/26 فارغ التحصیل شدم و با امتیاز استعداد درخشان وارد مقطع ارشد دانشگاه چمران شدم(ورودی93) ، یه کتاب در رابطه با بیماری MS در دست چاپ دارم ولی تا الان هیچ مقاله ای چاپ نکردم و پایان نامه ارشدم هم که از ترم دیگه استارت می خوره در رابطه با فارماکوژنومیکس بیماری MS ، چندتا ورکشاپ پژوهشکده رویان رو گذروندم و مشغول گرفتن مدارکی مثل کار با نرم افزار MATLAB و... هستمT،چندتا کنگره و سمینار هم شرکت کردم .مشغول زبان خوندن هستیم وخیلی دوس دارم مقطع دکتری را رو توی دانشگاه مگیل کانادا یا یکی از دانشگاه های خوب آمریکا ادامه بدم
    نیاز به راهنمایی دارم شدید واین که آیا شانسی دارم برای گرفتن بورس یا خیر
    لطف می کنید اگه راهنماییم کنید
    بله شانس دارید. رزومتون خوبه. به شرطی که نمره زبان بالا بگیرید و GRE هم بگیرید (MCGill میخواد) و استاد پیدا کنید شانس دازید.

سلام خدمت دکتر عرفان و باقی دوستانی که در انجمن هستند
    به مقداری راهنمایی نیاز داشتم و من 25 سالمه و سربازی رفتم و الان دانشجوی ترم 7 رشته سلولی مولکولی دانشگاه شیراز هستم با معدل 14.98 و میخوام الان ibt و GRE بخونم و یه چندتا مدرک فنی مثل PCR جمع کنم . می خواستم کمی اطلاعات در زمینه ژنتیک پزشکی در امریکا و ایران به من بدید لطفا ؟ برای ارشد می خوام واسه امریکا اقدام کنم فقط درصورتیکه فاند بتونم بگیرم اگه میشه منو راهنمایی کنید و اینکه شاید نکته ای رو جا انداخته باشمو خودم ندونم ؟ البته اینم نمیدونم اینده شغلی درامدی چطوره و ایا چه در امریکا یا ایران میشه ازمایشگاه زد اگه دکتراشم بخونم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

بهترین دانشگاه های جهانی برای زیست شناسی و ژنتیک مولکولی
    http://www.usnews.com/education/best...ology-genetics

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Genetics-Shahid Chamran university of Ahvaz

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    بله شانس دارید. رزومتون خوبه. به شرطی که نمره زبان بالا بگیرید و GRE هم بگیرید (MCGill میخواد) و استاد پیدا کنید شانس دازید.
    ممنون از راهنماییتون، بله هم روی زبان دارم کار می کنم و هم این که دنبال اساتیدی می گردم که در زمینه ی فارماکوژنومیکس فعالیت داشته باشن تا الان فقط تونستم 3 نفر رو پیدا کنم که اونا هم به عنوان یکی از زمینه های تحقیقاتیشون تجربه ای داشتن اما فکوس اصلی پروژه هاشون چیز دیگه ای هست ... باز هم جست و جو می کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)