صفحه 19 از 30 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    سیستم امریکا یه مقدار با کانادا فرق میکنه. در کانادا مسترهای پژوهشی همراه فاند هستن. در امریکا مستر به اون شکل وجود نداره. به هرحال برای امریکا gre جنرال الزامی هست و سابجکت اختیاری.
    دکتر ممنون خیلی اطلاعات مفیدی دادید .
    پس برای کانادا در صورتی که ایلتس 7 داشته باشم و جی ار ای ندم میتونم اقدام کنم برای مستر با فاند ؟؟ بعدش مقداری که فاند میدن کافی هست برای زندگی ؟؟ و غیر از ایلتس چه مدارکی دیگه لازمه غالبا ؟؟
    ممنون از کمکتون از خیلیا پرسیدم اما جوابی دریافت نکردم بودم تا الان

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    دکتر ممنون خیلی اطلاعات مفیدی دادید .
    پس برای کانادا در صورتی که ایلتس 7 داشته باشم و جی ار ای ندم میتونم اقدام کنم برای مستر با فاند ؟؟ بعدش مقداری که فاند میدن کافی هست برای زندگی ؟؟ و غیر از ایلتس چه مدارکی دیگه لازمه غالبا ؟؟
    ممنون از کمکتون از خیلیا پرسیدم اما جوابی دریافت نکردم بودم تا الان
    بله کانادا معمولا اینجوری هست. غیر از ایلتس مدرک تحصیلی + ریز نمرات میخواید و 2 تا توصیه نامه از اساتید قبلی و یا کسانی که باهاشون کار کردی. شرط اصلی هم پیدا کردن استادی هست که شما رو به عنوان دانشجوش بپذیره در دانشگاه مقصد که باهاش کار کنید. پولش هم برای زندگی دانشجویی کافی هست.

Junior Member

بله کانادا معمولا اینجوری هست. غیر از ایلتس مدرک تحصیلی + ریز نمرات میخواید و 2 تا توصیه نامه از اساتید قبلی و یا کسانی که باهاشون کار کردی. شرط اصلی هم پیدا کردن استادی هست که شما رو به عنوان دانشجوش بپذیره در دانشگاه مقصد که باهاش کار کنید. پولش هم برای زندگی دانشجویی کافی هست.
    دکتر عرفان من کلا کار پژوهشی نکردم تا الان ، خودشون اول توضیح میدن سیستم کار رو بعدش شروع میکنه دانشجو به ریسیرچ یا باید پیش زمینه داشته باشی؟؟
    بعدش معرفی نامه از چه اساتیدی ؟؟ مثلا من میکروبیولوژی علاقه دارم ، برم دانشکده میکروب از اونا بخوام دو نفر برام توصیه نامه بنویسن ؟ یا هر استادی باشه کفایت میکنه ؟؟
    ببخشید زیاد میپرسم اخه کسی نیست جوابمو بده چند ماهه
    میشه لطفا یه لیست از رشته هایی که میشه برای مستر یا پی اچ دی که با مدرک پزشکی عمومی امکان پذیر هست خوندنش رو لینکش رو اینجا بزارید .
    ممنون

erfan1985 آواتار ها

دکتر عرفان من کلا کار پژوهشی نکردم تا الان ، خودشون اول توضیح میدن سیستم کار رو بعدش شروع میکنه دانشجو به ریسیرچ یا باید پیش زمینه داشته باشی؟؟
    بعدش معرفی نامه از چه اساتیدی ؟؟ مثلا من میکروبیولوژی علاقه دارم ، برم دانشکده میکروب از اونا بخوام دو نفر برام توصیه نامه بنویسن ؟ یا هر استادی باشه کفایت میکنه ؟؟
    ببخشید زیاد میپرسم اخه کسی نیست جوابمو بده چند ماهه
    میشه لطفا یه لیست از رشته هایی که میشه برای مستر یا پی اچ دی که با مدرک پزشکی عمومی امکان پذیر هست خوندنش رو لینکش رو اینجا بزارید .
    ممنون
    معمولا انتظار ندارن که همه چی رو اول بدونی. انتظار دارن که در طی مسیر اشنا بشی. البته داشتن پیش زمینه هیچ وقت بد نیست و نکته مثبت هست. اما نبودنش کار رو غیر ممکن نمیکنه.
    از هر استادی که قبلا باهاش کار کردی و میشناسدت. مثلا کسی که باهاش تز ورداشتی. رشتش مهم نیست.
    هر رشته ای که مرتبط با علوم زیستی باشه (life science) میتونه انتخاب شما باشه. یه سرچ کنی تو گوگل پیدا میکنی.

سلام و خسته نباشید
    من ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد اراک با معدل 17 رو دارم همچنین یک مقاله ی isi.
    راستش هدف من ژنتیک پزشکی بود. اما متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی نمیدونستم که با مدرک ارشد میکروبیولوژی نمیتونم دکترای ژنتیک شرکت کنم.
    تصمیم گرفتم که برای ادامه ی تحصیلم به دانشگاه های خارج از کشور برم.
    هیچ اطلاعی درمورد اینکه کدوم دانشگاه ها ژنتیک پزشکی رو تدریس میکنن ندارم و نمیدونم مدرک کدوم دانشگاه برای ایران با ارزشه.
    اگه اسم دانشگاه ها رو به من بگین و اینکه برای قبول شدن چه نمره ی زبانی میخوان و آیا میشه فاند بگیرم یا نه ممنون میشم.
    باتشکر

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shirin0069 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من ارشد میکروبیولوژی از دانشگاه آزاد اراک با معدل 17 رو دارم همچنین یک مقاله ی isi.
    راستش هدف من ژنتیک پزشکی بود. اما متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی نمیدونستم که با مدرک ارشد میکروبیولوژی نمیتونم دکترای ژنتیک شرکت کنم.
    تصمیم گرفتم که برای ادامه ی تحصیلم به دانشگاه های خارج از کشور برم.
    هیچ اطلاعی درمورد اینکه کدوم دانشگاه ها ژنتیک پزشکی رو تدریس میکنن ندارم و نمیدونم مدرک کدوم دانشگاه برای ایران با ارزشه.
    اگه اسم دانشگاه ها رو به من بگین و اینکه برای قبول شدن چه نمره ی زبانی میخوان و آیا میشه فاند بگیرم یا نه ممنون میشم.
    باتشکر
    دانشگاههایی که این رشته رو دارن در امریکا و کانادا قبلا در پستهای زیر گذاشته شدن:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1230811
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1648069
    موارد دیگه هم بسته به هر دانشگاه فرق میکنه. به سایت دانشگاه مراجعه کنید.

Junior Member

سلام دوباره دکتر عرفان بازم با دو تا سوال مزاحم هستم
    ول اینکه معدل دوره پزشکی موثر هست ؟ و چه رنجی باشه خوبه ؟ 17.50 واسه اونا معدل خوبیه ؟
    بعدش ایلتس اوورال شش و نیم هم کافی هست برای مستر ؟ یا حتما هفت باید ببریم ؟ و اگه هفت ببریم باید تمام اسکیلا هفت باشه؟
    ممنون از کمکتون

erfan1985 آواتار ها

سلام دوباره دکتر عرفان بازم با دو تا سوال مزاحم هستم
    ول اینکه معدل دوره پزشکی موثر هست ؟ و چه رنجی باشه خوبه ؟ 17.50 واسه اونا معدل خوبیه ؟
    بعدش ایلتس اوورال شش و نیم هم کافی هست برای مستر ؟ یا حتما هفت باید ببریم ؟ و اگه هفت ببریم باید تمام اسکیلا هفت باشه؟
    ممنون از کمکتون
    معدلت خوبه. زیادی هم خوبه...
    ایلتس رو هم در سایت دانشگاه چک کنید. هر دانشگاهیlanguage requirement های خودش رو داره.

Junior Member

معدلت خوبه. زیادی هم خوبه...
    ایلتس رو هم در سایت دانشگاه چک کنید. هر دانشگاهیlanguage requirement های خودش رو داره.
    ممنون واقعاکه کمک میکنید . یه سوال دیگه هم داشتم یادم رفت بپرسم این بود که کل پروسه برای شما چقدر طول کشید ، از زمان شروع ایمیل زدن به استاد تا ویزا و رفتن به کانادا مجموعا ؟؟
    بعدش پولی که میدن از همون ماه اول شروع میشه دیگه ؟ یعنی ما زیاد نیاز به هزینه کردن جر پول بلیط هواپیما و ویزا این حرفا نداریم دیگه درسته ؟؟؟

erfan1985 آواتار ها

ممنون واقعاکه کمک میکنید . یه سوال دیگه هم داشتم یادم رفت بپرسم این بود که کل پروسه برای شما چقدر طول کشید ، از زمان شروع ایمیل زدن به استاد تا ویزا و رفتن به کانادا مجموعا ؟؟
    بعدش پولی که میدن از همون ماه اول شروع میشه دیگه ؟ یعنی ما زیاد نیاز به هزینه کردن جر پول بلیط هواپیما و ویزا این حرفا نداریم دیگه درسته ؟؟؟
    معمولا یک سال براش باید بذارید. یعنی از وقتی که استاد پیدا میکنید و مکاتبه شروع میشه باید 6-9 ماه وقت بذارید چون پروسه دریافت نامه پذیرش و ویزا و ... طول میکشه.
    پول از اون اول هست معمولا. باز هم به شرایط پذیرش بستگی داره. تو نامه پذیرش مینویسن چه جوری و چه مقداریه. معمولا مبلغش کافی هست اگر مجرد باشی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)