صفحه 29 از 30 نخستنخست ... 192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

سلام و خسته نباشید
    ببخشید آیا در ترکیه دکتری ژنتیک پزشکی داریم
    اگه هست میشه لطفا اسم دانشگاههاشو بفرمایید

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    یک سری اطلاعات راجب دوتا رشته Medical Genetica و Genetic Counseling میخوام بدونم
    برای مثال فیلد کاری، بازار کار و درامد تو آمریکای شمالی

سلام دکتر عرفان عزیز
    من ارشد سلولی ملکولی از دانشگاه آزاد هستم. کنکور دکترای ژنتیک پزشکی دادم ولی قبول نشدم. نمیدونم ایران بمونم و دوباره شرکت کنم یا PHD ژنتیک پزشکی برای خارج از ایران اپلای کنم. 4 تا مقاله isi دارم. ولی هنوز مدرک زبان ندارم. آیا میتونم خارج از ایران دکترا بگیرم و برگردم ایران. آیا بعد از برگشت مدرکمو وزارت بهداشت قبول میکنه؟ و اینکه کدوم دانشگاه و کشور رو پیشنهاد میدید که فول فاند هم بدن؟پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون

Junior Member

سلام
    میشه بگین شما از کدوم دانشگاه و برای چه مقطعی تونستین پذیرش بگیرین،؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    چرا مستر مجدد؟ میتونی برای دکتری اقدام کنی تو امریکا یا کانادا. در مورد ایران نمیدونم واقعیتش الان وضع چه جوریه. به نظرم اگر بعدها میخوای خارج از کشور باشی بهتره از االان به خارج فکر کنی. وگرنه همون ایران باید برا کار تو ایران کفایت کنه.
    میشه بگین شما از کدوم دانشگاه و برای چه مقطعی تونستین پذیرش بگیرین،؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    چرا مستر مجدد؟ میتونی برای دکتری اقدام کنی تو امریکا یا کانادا. در مورد ایران نمیدونم واقعیتش الان وضع چه جوریه. به نظرم اگر بعدها میخوای خارج از کشور باشی بهتره از االان به خارج فکر کنی. وگرنه همون ایران باید برا کار تو ایران کفایت کنه.
    سلام ببخشید یه سوال
    تو کانادا برای مقطع مستر هم فاند میدن؟
    کدوم دانشگاه ها؟

Junior Member

سلام دوستان من ليسانس سلولي ميخونم و دوست دارم براي ادامه تحصيل ژنتيك پزشكي بخونم ولي واقعيتش اينه كه الان حرف هاي ضد و نقيضي درمورد آينده كاري اين رشته تو ايران هست و كلا خيليا هم ميگن كه علوم پايه درآمد خوبي نداره ميخواستم بگم اگر كسي از دوستان راجع به وضعيت كاري اين رشته تو ايران اطلاع داره ميشه منو راهنمايي كنه چون واقعا ميترسم بعد از زحمت و تلاش زياد اگه تو اين رشته قبول شدم نتيجه اصلا اونجوري كه ميخوام نشه،و اينكه اگر براي مقطع دكتري بخوام بيام خارج و تو همين رشته ادامه بدم كدوم كشور بيشتر تو اين رشته دانشجو ميگيره و جاي پيشرفت در اونجا بيشتره و آينده كاري بهتري داره؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

Hi everyone

We're going to start a project a writing an extensive review article on "Magnetofection" and as a matter of fact those hardworking students with the background Chemistry, Chemical Engineering, Materials Engineering, Nano Engineering, Mechanical Engineering, Physics, Genetic Engineering, Molecular Biology of the cell and Pharmacology are more than wellcome to to be part of our group.

Brief Introduction to Magnetofection: it is composed of Magnetic + Transfection, wherein transfection generally refers to the introduce of a genetic material for treating cells, and once it is done by the help of magnetic nanoparticles it will be termed as Magnetofection.

To do so, magnetic nanoparticles are widely introduced and we have to consier different aspects from the "Bottom Up synthesis of the nanoparticles themsleves" , "ways of accomodating the genetic materials on such cargos" , "controlling their release process" down to the " forces that such cells experience during the process" and the final "genetic alterations and gene expression or inhibition" which is going to happen.

Based on that , those who are interested can send me their CV and the reason why they can be helpful to the group.

Contact Email: Jalal.mosayebi@mail.polimi.it

Best Regards
    ویرایش توسط jalalmosayebi : November 6th, 2019 در ساعت 10:43 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Zdr نمایش پست ها
    سلام دوستان من ليسانس سلولي ميخونم و دوست دارم براي ادامه تحصيل ژنتيك پزشكي بخونم ولي واقعيتش اينه كه الان حرف هاي ضد و نقيضي درمورد آينده كاري اين رشته تو ايران هست و كلا خيليا هم ميگن كه علوم پايه درآمد خوبي نداره ميخواستم بگم اگر كسي از دوستان راجع به وضعيت كاري اين رشته تو ايران اطلاع داره ميشه منو راهنمايي كنه چون واقعا ميترسم بعد از زحمت و تلاش زياد اگه تو اين رشته قبول شدم نتيجه اصلا اونجوري كه ميخوام نشه،و اينكه اگر براي مقطع دكتري بخوام بيام خارج و تو همين رشته ادامه بدم كدوم كشور بيشتر تو اين رشته دانشجو ميگيره و جاي پيشرفت در اونجا بيشتره و آينده كاري بهتري داره؟ ممنون ميشم راهنماييم كنيد
    علوم پایه پزشکی درامد خوبی نداره در ایران. اگر لینک خوبی داشته باشی میتونی خیلی راحت در بیمارستان های خوب شهرهای بزرگ کار کنید یا حتی هیئت علمی باشد حتی با مدرک مستر. از فرصت های مطالعاتی که وزارت در اختیار شما قرار میدهد استفاده کنید و... اگر لینک در سیستم ندارید هیچ رشته در ایران ارزش حوندن نداره. امریکا دانشگاه بیشتر و پروگرم های متفاوت داره این نوع رشته ها سیف هستند و مشکل چندان برای ویزا هم ندارند امکان پیشرفت در امریکا به مراتب از اروپا بیشتر هست چون بودجه های خوبی دارند. فکر می کنم دانشگاه ملبورن استرالیا هم این رشته داره لطفا خودتون بررسی کنید من مطمئن نیستم.

Junior Member

ممنون از پاسختون،درمورد كانادا و انگليس اطلاعاتي در اين زمينه دارين؟و اينكه من اگر بخوام در مقطع دكتري به يكي از اين كشورها بيام،اگر فاند بگيرم اين فاند هزينه هاي زندگي و تحصيل هردو رو پوشش ميده؟اصلا به طور كلي مبلغ فاندي كه داده ميشه چقدر هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)