صفحه 14 از 30 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط new_helix نمایش پست ها
    این مقیم که اقامت دانشجویی نیست درسته؟
    وام بله برای سیتیزن هاست دیگه نه این که مثلا الان شما اقامت دانشجویی داری بهت وام بدن درسته؟
    اقامت دانشحویی نه! اقامت دائم (permanent residency)!

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

با عرض سلام وخسته نباشید
    میخواستم بدونم پذیرشی که در مقطع فوق لیسانس انجام میشه به صورت by research هست یا by course ؟
    این دوتا چه فرقی میکنه ؟ اگر برای by research پدیرش بگیریم میتونیم ادامش واسه phd اقدام کنیم ؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe718500 نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشید
    میخواستم بدونم پذیرشی که در مقطع فوق لیسانس انجام میشه به صورت by research هست یا by course ؟
    این دوتا چه فرقی میکنه ؟ اگر برای by research پدیرش بگیریم میتونیم ادامش واسه phd اقدام کنیم ؟
    در ژنتیک دوره ها همه ریسرچ هستن، به جز رشته مشاور ژنتیک که فقط کورس هست. برای phd ها اصولا دوره های ریسرچ ترجیح داده میشن.

Junior Member

سلام
    من پزشک عمومی هستم. کار پایان نامم میکروب شناسی و در حد انجام pcr بوده.یه مقاله دیگه میکروب و یه ثبت ژن برا هلیکوباکتر ،اسمم هست توش.مدرک دوره pcr دارم.
    شانسی برای اپلای ژنتیک phd یا مستر با half fund هرچند نایابه دارم؟
    یا کلا غیر مرتبطم؟
    ممنون از راهنمایی تون

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rira1987 نمایش پست ها
    سلام
    من پزشک عمومی هستم. کار پایان نامم میکروب شناسی و در حد انجام pcr بوده.یه مقاله دیگه میکروب و یه ثبت ژن برا هلیکوباکتر ،اسمم هست توش.مدرک دوره pcr دارم.
    شانسی برای اپلای ژنتیک phd یا مستر با half fund هرچند نایابه دارم؟
    یا کلا غیر مرتبطم؟
    ممنون از راهنمایی تون
    شما از نظر بک گراند مشکلی نداری. غیر مرتبط نیستی. برای بسیاری از کشورها مثل کانادا باید از فوق لیسانس شروع کنی. در امریکا میتونی برای دکتری اپلای کنی. اما پذیرش کلا اسون نیست برای کسایی که از داخل ایران اپلای میکنن.

Junior Member

ممنون از راهنماییتون.
    ممکنه یه ارزیابی بین میکروب شناسی و ژنتیک (گرایش های زیادی داره ) داشته باشین ؟ از لحاظ کاری
    شانس امریکا برای من با توجه به سیتیزنی خانوادم بسیار کمه. کانادا گزینه مناسبیه؟ یا جاهایی مثل هلند و سوئد و...

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rira1987 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.
    ممکنه یه ارزیابی بین میکروب شناسی و ژنتیک (گرایش های زیادی داره ) داشته باشین ؟ از لحاظ کاری
    شانس امریکا برای من با توجه به سیتیزنی خانوادم بسیار کمه. کانادا گزینه مناسبیه؟ یا جاهایی مثل هلند و سوئد و...
    در تمام گرایش های این رشته ها به نسبت مشابهی بازار کار وجود داره. در این رشته ها سوپروایزر مهم هست و نوع پروژه ای که توش کار میکنید. کانادا گزینه مناسبی هست. اروپا رو در اولویت دوم بذارید.

Junior Member

سلام، ممنون که اطلاعاتتون رو در اختیار می گذارید
    من فارغ التحصیل دکترای عمومی دامپزشکی از ایران (معدل 14.6) و دانشجوی مستر ژنتیک در اروپا هستم. پایان نامه دامپزشکی رو در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران انجام دادم (موضوع: ارزیابی بیان ژن های مرتبط با سرطان به روش realtime) و پایان نامه مستر هم در مورد NGS و کار با miseq هست. 2 سال بصورت قراردادی تو علوم پزشکی تهران تو دپارتمان ژنتیک پزشکی بودم و 2 سال سابقه کار در مرکز تحقیقات ژنتیک دارم بعلاوه 4 ترم تدریس ژنتیک در مقطع ارشد تو دانشگاه های دولتی تهران و چند کارگاه آموزشی مرتبط هم برگزار کردم. 2 مقاله ژنتیکی با ایمپکت 1.5 دارم (اسم دوم و سوم) و تعداد زیادی پوستر در داخل کشور و اروپا و امریکا (حدود 20 مقاله)، یک سری کارهای حاشیه ای مثل سخنران برتر کنگره بین المللی و یا کارهای چریتی هم دارم. بین ژنتیک پزشکی یا انسانی امریکا یا کانادا تردید دارم. هرچند امتیازم برای اقدام اقامت کانادا خوبه و ظاهرا می تونم تا یکسال دیگه که درسم تموم میشه اونو بگیرم ولی هنوز اقدام نکردم. GRE ندارم و مدرک زبان هم اکسپایر شده که البته تا یکی دو ماه دیگه دوباره امتحان میدم. ممکنه من رو راهنمایی کنید در این مورد؟ نگران هستم که تعداد کم دانشگاه های کانادا شانس من رو برای فول فاند کم کنه و از طرفی در مورد امریکا علاوه بر مشکل فاند به دلیل سختی های گرفتن اقامت پس از تحصیل هم نگرانم.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer111 نمایش پست ها
    سلام، ممنون که اطلاعاتتون رو در اختیار می گذارید
    من فارغ التحصیل دکترای عمومی دامپزشکی از ایران (معدل 14.6) و دانشجوی مستر ژنتیک در اروپا هستم. پایان نامه دامپزشکی رو در دانشکده پزشکی دانشگاه تهران انجام دادم (موضوع: ارزیابی بیان ژن های مرتبط با سرطان به روش realtime) و پایان نامه مستر هم در مورد NGS و کار با miseq هست. 2 سال بصورت قراردادی تو علوم پزشکی تهران تو دپارتمان ژنتیک پزشکی بودم و 2 سال سابقه کار در مرکز تحقیقات ژنتیک دارم بعلاوه 4 ترم تدریس ژنتیک در مقطع ارشد تو دانشگاه های دولتی تهران و چند کارگاه آموزشی مرتبط هم برگزار کردم. 2 مقاله ژنتیکی با ایمپکت 1.5 دارم (اسم دوم و سوم) و تعداد زیادی پوستر در داخل کشور و اروپا و امریکا (حدود 20 مقاله)، یک سری کارهای حاشیه ای مثل سخنران برتر کنگره بین المللی و یا کارهای چریتی هم دارم. بین ژنتیک پزشکی یا انسانی امریکا یا کانادا تردید دارم. هرچند امتیازم برای اقدام اقامت کانادا خوبه و ظاهرا می تونم تا یکسال دیگه که درسم تموم میشه اونو بگیرم ولی هنوز اقدام نکردم. GRE ندارم و مدرک زبان هم اکسپایر شده که البته تا یکی دو ماه دیگه دوباره امتحان میدم. ممکنه من رو راهنمایی کنید در این مورد؟ نگران هستم که تعداد کم دانشگاه های کانادا شانس من رو برای فول فاند کم کنه و از طرفی در مورد امریکا علاوه بر مشکل فاند به دلیل سختی های گرفتن اقامت پس از تحصیل هم نگرانم.
    قطعا تعداد کم دانشگاههای کانادا یه معضل هست. من توصیه میکنم شانستون رو برای هر دو کشور امتحان کنید. میتونید برای دانشگاههای کاندا اقدام کنید و اگر پذیرش نشدید برید سراغ امریکا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    قطعا تعداد کم دانشگاههای کانادا یه معضل هست. من توصیه میکنم شانستون رو برای هر دو کشور امتحان کنید. میتونید برای دانشگاههای کاندا اقدام کنید و اگر پذیرش نشدید برید سراغ امریکا.
    ممنون از پاسخ شما. ممکنه با توجه به تجربتون ارزیابی مختصر از وضعیت روزمه من داشته باشید؟ و اینکه آیا با وجود اینکه مستر انگلیسی می خونم، برای phd نیاز به ارائه مدرک زبان خواهم داشت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)