صفحه 17 از 30 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نحوه ارزشیابی کلیه مدارک تحصیلی پس از بازگشت به ایران توسط وزارت بهداشت

نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaeedsa نمایش پست ها
    با سلام.من لیسانسه سلولی مولکولی هستم.در کنکوره امسال ارشد همین رشته روزانه سبزوار در وزارت علوم قبول شدم.ارشده ژنتیک پزشکی هم در یکی از شهرای بزرگ قبول میشم(وزارت بهداشت).میخواستم بدونم از کدوم وزارت خانه ارشد بگیرم راحت تر میتونم برای دکتری ژنتیک در خارج اپلای کنم؟لطفا دلیلش را هم برای من بگویید.با تشکر
    گرفتن مدارک برای ادامه تحصیل از وزارت علوم بسیار راحت تره چون طرح و برخی درگیری های دیگه رو نداره.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

سلام خسته نباشین . من اکثر صفحاتو خوندم ممنون از کمکاتون . اما دقیق و کامل نگرفتم .
    من پزشک عمومیم پارسال تموم کردم و قصد تحصیل در دکترای ژنتیک یا فارماکولوژی و یا فیزیولوژی دارم . آیا این امکان برای من هست در آمریکا ؟ پذیرش شرایطش چی هست و آیا با حقوق هست ؟
    در مورد کشور های اروپایی اطلاعاتی دارید ؟
    ممنون از کمکتون

سلام
    میخواستم از دوستانی که اطلاعاتی دارند کمک بگیرم
    من لیسانس مامایی هستم ولی میخواستم برای ارشد زنتیک اقدام کنم کانادا
    سه تا مقاله isi در رشته زنتیک نمرات 2/3 2.81 و 3.1 دارم و الانم در حال کار روی یک پروزه زنتیکی هستم و در مرکز تحقیقات در حال کارم

و دوره هایه زیادی رو هم گذروندم در این رشته
    4 تا ریکامندیشن هم از اساتید هیت علمی دانشگاه دارم که خیلی هم معروفن
    لیسانسم رو علوم پزشکی مشهد با معدل 16/55 خوندم
    سابقه کار 3 سال تدریس تو دانشگاه ازاد به عنوان مربی و دو سال هم بالین در بیمارستان دارم در رشته مامایی
    میخواستم ببینم میتونم از دانشگاه مونترال یا لاوال یا مک گیل پذیرش بگیرم با فاند برای فوق
    و الان هم دارم برای نمره زبان میخونم تا بالای 100 بشه

سلام من لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش ژنتیک از دانشگاه اصفهان با معدل 16.29 و ارشد زیست شناسی ژنتیک با معدل 18.18 هستم و تازه فارغ التحصیل شدم و چون وزارت علوم تو ایران بزار کار نداره میخوام دکترای ژنتیک پزشکی بخونم دارم خودمو آماده میکنم ولی چون ظرفیتش خیلی کمه مخوام از یکی از دانشگاه های خارجی پذیرش بگیرم یه مقاله ای اس ای و دو تا کنفرانس ملی دارم و تکنیک های کشت سلولی و وسترن بلات روهم بلدم و دارم خودم رو برای تافل آماده میکنم.پایان نامم راجه به پلی مورفیسم میکروار ان ای در سرطان برست بوده به نظر شما از چه دانشگاهی شانس پذیرشم بیشتره ؟ میتونم پی اچ دی مستقیم برم و مدرک ارشدم به حساب نیاد تا پذیرشم راحت تر باشه؟

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane1370 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش ژنتیک از دانشگاه اصفهان با معدل 16.29 و ارشد زیست شناسی ژنتیک با معدل 18.18 هستم و تازه فارغ التحصیل شدم و چون وزارت علوم تو ایران بزار کار نداره میخوام دکترای ژنتیک پزشکی بخونم دارم خودمو آماده میکنم ولی چون ظرفیتش خیلی کمه مخوام از یکی از دانشگاه های خارجی پذیرش بگیرم یه مقاله ای اس ای و دو تا کنفرانس ملی دارم و تکنیک های کشت سلولی و وسترن بلات روهم بلدم و دارم خودم رو برای تافل آماده میکنم.پایان نامم راجه به پلی مورفیسم میکروار ان ای در سرطان برست بوده به نظر شما از چه دانشگاهی شانس پذیرشم بیشتره ؟ میتونم پی اچ دی مستقیم برم و مدرک ارشدم به حساب نیاد تا پذیرشم راحت تر باشه؟
    شرایط شما خوبه برای پذیرش. در مورد دانشگاه ایده ای ندارم که کجا شانس ندارید یا دارید. بهتره اپلای کنید و شانستون رو امتحان کنید. اگر برای دانشگاههایی که پذیرش از لیسانس به phd میدن اقدام کنید (به شرطی که بهشون اعلام کنید که دانشجو مستر هستید) نیاز دارید که در زمان شروع phd مدرک فارغالتحصیلی مستر رو همراه داشته باشید. (بهتر هست که اعلام کنید که مستر دارید چون شانس پذیرش رو بالا میبره)
    راه دیگه هم پذیرش مستر و تبدیل اون به phd در سال دوم هست به شرطی که قوانین دانشگاه این اجازه رو بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی

سلام واسه کسایی ک medical laboratory science خوندن و سابقه کار آزمایشگاهی تشخیص طبی دارن نکته مثبتی واسه پذیرش رشته هایی مث ژنتیک یا ایمونولوژی یا از این دست رشته ها وجود داره؟! (با پیش فرض اینکه معدل و نمرات زبان هم خوبه)

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط omidshokoh نمایش پست ها
    سلام واسه کسایی ک medical laboratory science خوندن و سابقه کار آزمایشگاهی تشخیص طبی دارن نکته مثبتی واسه پذیرش رشته هایی مث ژنتیک یا ایمونولوژی یا از این دست رشته ها وجود داره؟! (با پیش فرض اینکه معدل و نمرات زبان هم خوبه)
    در گروه ژنتیک این روزها بیشترین نکته مثبت برای کسایی هست که امار و کامپیوتر و برنامه نویسی بلدن. به هر حال اگه پروزه تز شما نیاز به lab work داشته باشه سابقه کار ازمیشگاه نکته مثبت میشه. این نکته در مورد ایمونو بیشتر صادق هست تا ژنتیک.

سلام آیا امکان داره لیست دانشگاه های استرالیا و اروپا رو که رشته ژنتیک پزشکی دارند رو بذارین؟ ممنون میشم

Junior Member

ايا بيوتك پزشكي بهتره يا ژنتيك پزشكي؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Genetics

سلام من يه سوالي داشتم ممنون ميشم راهنمايي كنين من قصد دارم واسه مستر ژنتيك بزشكي mcgill اقدام كنم به نظر شما چقدر شانس پذيرش هست
    دانشكاه :سراسري شهركرد
    رشته ليسانس:ژنتيك
    معدل:16,50
    مقاله داخلي/خارجي:ندارم
    نمره زبان:تافل 101
    سابقه ي كار:ندارم
    يه سوال ديكه هم اينكه بغير از mcgill كدوم داشكاه هاي تورنتو يا مونتريال ژنتيك بزشكي دارن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)