صفحه 18 از 30 نخستنخست ... 8910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

سلام.ببخشید منظورتون از بلد بودن امارو کامپیوترو برنامه نویسی چی هست؟ مگه برنامه نویسی داریم که مربوط به رشتمون باشه؟ بیشتر توضیح بدید ممنون میشم

Junior Member

سلام جناب عرفانوممنونم از پست های خوبتونوچندتا سوال داشتم در مورد ژنتیک پزشکی.من خودم الان دانشجوی ارشد ژنتیک انسانی هستم کارشناسیمم علوم آز بوده،دو تا مقاله isi فعلا دارموتا پایان ارشد دوتا دیگه هم اضافه میشه،مدرک زبان ندارم طرحمم خیلی نمونده که تموم شه،میخواستم بدونم مشه برای ژنتیک پزشکی از امریکا یا کانادا فاند بگیرم؟و لیست دانشگاه های کانادا و اکریکا که رشتمونو دارن و نمیدونم چطور پیدا کنم و نمیدونم مدرک زبان تافل بگیرم یا ایلتس،به نظر شما کدوم بهتره؟ وا جی ار ایی لازمه برای رشته ژنتیک پزشکی؟
    از طرفی دانشگاه های خارج از کشور که بای ریسرچ هستند و وزارت بهداشت بای کورس و قبول میکنه چکار باید کرد؟و چطور باید بفهمیم که وزارت بهداشت مدرکمونو قبول میکنه اگر برگردیم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Taherehd نمایش پست ها
    سلام جناب عرفانوممنونم از پست های خوبتونوچندتا سوال داشتم در مورد ژنتیک پزشکی.من خودم الان دانشجوی ارشد ژنتیک انسانی هستم کارشناسیمم علوم آز بوده،دو تا مقاله isi فعلا دارموتا پایان ارشد دوتا دیگه هم اضافه میشه،مدرک زبان ندارم طرحمم خیلی نمونده که تموم شه،میخواستم بدونم مشه برای ژنتیک پزشکی از امریکا یا کانادا فاند بگیرم؟و لیست دانشگاه های کانادا و اکریکا که رشتمونو دارن و نمیدونم چطور پیدا کنم و نمیدونم مدرک زبان تافل بگیرم یا ایلتس،به نظر شما کدوم بهتره؟ وا جی ار ایی لازمه برای رشته ژنتیک پزشکی؟
    از طرفی دانشگاه های خارج از کشور که بای ریسرچ هستند و وزارت بهداشت بای کورس و قبول میکنه چکار باید کرد؟و چطور باید بفهمیم که وزارت بهداشت مدرکمونو قبول میکنه اگر برگردیم؟
    لیست دانشگاهها رو در صفحات قبلی گذاشته بودم:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1230811

http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1648069

هر دو مدرک زبان مورد قبول هستن. GRE برای دانشگاههای امریکا لازمه. مدل امریکای شمالی احتمالا مورد قبول وزارت هست. در امریکا و کانادا شما کورس + ازمون جامع دارید. تعدادش البته فرق داره. البته بعیده که شما دکتری بگیری از امریکا و بعد به ایران برگردی.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Taherehd نمایش پست ها
    سلام.ببخشید منظورتون از بلد بودن امارو کامپیوترو برنامه نویسی چی هست؟ مگه برنامه نویسی داریم که مربوط به رشتمون باشه؟ بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
    بله. مطالعات انسانی , بالینی بدون امار انجام نمیشه. منظور از برنامه نویسی هم بیوانفورماتیک هست. کسانی که قابلیت انالیز دیتاهای عظیم مثل sequencing یا microarray رو با کد نویسی در R ، Python و ... دارن.... اینها درژنتیک انسانی این روزها مورد نیاز هست.

سلام دوستان.میخواستم بپرسم کدوم دانشگاها برای نیم سال دوم پذیرش دارن؟من تا بهمن درسم تمام میشه

معدل لیسانسم 15.41 معدل ارشدم تا الان 18.60 لیسانسمو 7 ترمه ارشدم 3 ترمه تمومه .نمره ایلس8 مدرک زبان mhleو msrtبرایgreهم دارم میخونم .4 مقالهisi.کار پژوهشی و سابقه کارم دارم.ولی بهمن درسم تمام میشه میتونم برای نیم سال دوم پذیرش بگیرم؟

Junior Member

سلام دکتر عرفان خسته نباشین
    سوالی که داشتم این بود که شما برای پذیرش مقاله isi داشتین ؟؟ بعدش جی ار ای شرکت کردین ؟ اگه بله سابجکت یا جنرال ؟؟
    ممنون از کمکتون

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    سلام دکتر عرفان خسته نباشین
    سوالی که داشتم این بود که شما برای پذیرش مقاله isi داشتین ؟؟ بعدش جی ار ای شرکت کردین ؟ اگه بله سابجکت یا جنرال ؟؟
    ممنون از کمکتون
    من فقط یه دونه مقاله غیر ISI داشتم تو یه ژورنال ایرانی. کسایی که پذیرش میشن همون یکی رو هم ندارن معمولا. جی ار ای هم در کانادا الزامی نیست. من فقط ایلتس دادم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    من فقط یه دونه مقاله غیر ISI داشتم تو یه ژورنال ایرانی. کسایی که پذیرش میشن همون یکی رو هم ندارن معمولا. جی ار ای هم در کانادا الزامی نیست. من فقط ایلتس دادم.
    ممنون دکتر
    منم پزشکی عمومی دارم اما مشکلی که هست اینه که شهریه ای درس خوندم و پول چندانی نمیتونم برا مهاجرت هزینه کنم و باید همون اول حقوق داشته باشم . شما که اول تشریف بردین حقوق داشتین برای فوق لیسانس ؟؟؟ اخه به چند جا آمریکا یا ایمیل زدم گفتن میشه دکترا خوند یا بعضیا گفتن بستگی به رشته مورد نظر داره . واسه همین به نظر شما برای دکترا جی ار ای بخوام بدم سابجکت بدم امتیازش بهتره یا جنرال نظر شما چیه ؟؟
    ببخشید زیاد سوال کردم ممنون از کمکتون

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    ممنون دکتر
    منم پزشکی عمومی دارم اما مشکلی که هست اینه که شهریه ای درس خوندم و پول چندانی نمیتونم برا مهاجرت هزینه کنم و باید همون اول حقوق داشته باشم . شما که اول تشریف بردین حقوق داشتین برای فوق لیسانس ؟؟؟ اخه به چند جا آمریکا یا ایمیل زدم گفتن میشه دکترا خوند یا بعضیا گفتن بستگی به رشته مورد نظر داره . واسه همین به نظر شما برای دکترا جی ار ای بخوام بدم سابجکت بدم امتیازش بهتره یا جنرال نظر شما چیه ؟؟
    ببخشید زیاد سوال کردم ممنون از کمکتون
    سیستم امریکا یه مقدار با کانادا فرق میکنه. در کانادا مسترهای پژوهشی همراه فاند هستن. در امریکا مستر به اون شکل وجود نداره. به هرحال برای امریکا gre جنرال الزامی هست و سابجکت اختیاری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)