صفحه 20 از 30 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته علوم ازمایشگاهی دامی میشه تو
    رشته ژنتیک در مقطع کارشناسی ارشد apply گرفت??

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

دوستان می توانند برنامه اموزشی دکترای ژنتیک پرشکی را در پیوست مشاهده نمایند. این برنامه از سایت وزارت بهداشت گرفته شده است و دوستانی که قصد ارزیابی مدرک ژنتیک پزشکی در ایران دارند، باید 80 % این برنامه اموزشی را گذرانده باشند.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام دکتر عرفان خسته نباشید
    من تو این مدت سایتای دانشگاها را چک کردم ، اکثرا stipend رو 21 هزار دلار زده بودند . مثل دانشگاه کلگری ، میکروبیولوژی یا پاتو یا ژنتیک
    All supervisors must provide a minimum stipend as follows:$21,000 per year for MSc students$23,000 per year for PhD students
    اکثر (حدود 99 درصد ) دانشگاها این مبلغو زدن .
    حالا سوالی که پیش میاد اینه که این قبل از کم شدن شهریه و مالیاته یا بعدش؟ چون شهریه زده 12000 دلار !!! خب این برداشته بشه مالیات هم ببرداشته بشه میشه چیزی حدود 500 دلار !
    ممنون از کمکتون

سلام
    من دکتری ژنتیک ملکولی وزارت علوم قبول شدم و میخواستم بدونم اگه برای کار بخوام برم آمریکا یا کانادا این مدرک بدرد میخوره یا اونجا هم مدرک ژنتیک پزشکی معتبر تر هست
    تو ایران وزارت علوم برای کار مناسب نیست آیا اونطرف هم همینطوره ؟؟؟

سلام من دانشجو ترم 6 رشته ژنتیک از دانشگاه ازاد با معدل 14/45
    ایا شانسی برای پذیرش در دانشگاه های امریکا دارم در ضمن خودم هزینه شو میدم یعنی یه جورایی ازاد میخوام برم میشه اصن؟؟

یه سوال دیگه کدوم دانشگاه ها ارشد ژنتیک یا میکروبیولوژی داره ممنون میشم جواب بدین البته من تاپیک های قبلو خوندم فقط لیست phdگذاشته بودین برای ارشد نبود ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amironline3 نمایش پست ها
    سلام
    من دکتری ژنتیک ملکولی وزارت علوم قبول شدم و میخواستم بدونم اگه برای کار بخوام برم آمریکا یا کانادا این مدرک بدرد میخوره یا اونجا هم مدرک ژنتیک پزشکی معتبر تر هست
    تو ایران وزارت علوم برای کار مناسب نیست آیا اونطرف هم همینطوره ؟؟؟
    اسم مدرک در اینجا اهمیتی نداره. گرایشی که در اون پایان نامه کار میکنید، ابزارهایی که بلدید و بکگراند کلی شما ملاک هست برای کار.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    سلام دکتر عرفان خسته نباشید
    من تو این مدت سایتای دانشگاها را چک کردم ، اکثرا stipend رو 21 هزار دلار زده بودند . مثل دانشگاه کلگری ، میکروبیولوژی یا پاتو یا ژنتیک
    All supervisors must provide a minimum stipend as follows:$21,000 per year for MSc students$23,000 per year for PhD students
    اکثر (حدود 99 درصد ) دانشگاها این مبلغو زدن .
    حالا سوالی که پیش میاد اینه که این قبل از کم شدن شهریه و مالیاته یا بعدش؟ چون شهریه زده 12000 دلار !!! خب این برداشته بشه مالیات هم ببرداشته بشه میشه چیزی حدود 500 دلار !
    ممنون از کمکتون
    چند حالت داره. بعضی دانشگاهها شهریه رو waive میکنن. این رو باید بپرسید از اونجا. بعضی جاها نه (اکثر کانادا). اگر نکننند، باید شهریه رو کم کنید از این مبلغ. واقعیت اینه که زیاد نمیمونه براتون. به فاند دانشجویی مالیات تعلق نمیگیره.

erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba75 نمایش پست ها
    ایا با مدرک کارشناسی ناپیوسته علوم ازمایشگاهی دامی میشه تو
    رشته ژنتیک در مقطع کارشناسی ارشد apply گرفت??
    بله با هر مدرکی میشه. تا جایی که تو زمینه life science باشه. بقیش به رزومه شما ربط داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    چند حالت داره. بعضی دانشگاهها شهریه رو waive میکنن. این رو باید بپرسید از اونجا. بعضی جاها نه (اکثر کانادا). اگر نکننند، باید شهریه رو کم کنید از این مبلغ. واقعیت اینه که زیاد نمیمونه براتون. به فاند دانشجویی مالیات تعلق نمیگیره.
    ممنون از کمکتون .
    ببخشید برای اینکه قابل درک تر باشه مقداری که میدن ، میشه لطفا در صورتی که مایل هستین مقدار بورسی رو که دانشگاه به شما میده ماهانه چقدره بعد از کم شدن شهریه و همه ی چیزها ؟
    ببخشید زیاد میپرسم اخه زیاد نمیتونم ریسک کنم و انتخاب اشتباهی کنم.
    ممنون واقعا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)