صفحه 21 از 30 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

نقل قول نوشته اصلی توسط luuuus نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون .
    ببخشید برای اینکه قابل درک تر باشه مقداری که میدن ، میشه لطفا در صورتی که مایل هستین مقدار بورسی رو که دانشگاه به شما میده ماهانه چقدره بعد از کم شدن شهریه و همه ی چیزها ؟
    ببخشید زیاد میپرسم اخه زیاد نمیتونم ریسک کنم و انتخاب اشتباهی کنم.
    ممنون واقعا
    من الان دانشجو نیستم. دانشگاه ما شهریه بسیار کمی داشت. شاید ارزونترین شهریه در کل امریکا و کانادا. یکی از دلایل انتخاب من هم همین بود. شهریه من + بیمه + تمام مخارج ریز و خورد دیگه ای که دانشگاه میگرفت در سال همش 3000 دلار بود که اصلا با اون مبلغ 12000 تا فقط شهریه جاهای دیگه قابل مقایسه نیست. فاند من 20هزار در سال بود و بعد از شهریه 17 هزار تا میموند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    من الان دانشجو نیستم. دانشگاه ما شهریه بسیار کمی داشت. شاید ارزونترین شهریه در کل امریکا و کانادا. یکی از دلایل انتخاب من هم همین بود. شهریه من + بیمه + تمام مخارج ریز و خورد دیگه ای که دانشگاه میگرفت در سال همش 3000 دلار بود که اصلا با اون مبلغ 12000 تا فقط شهریه جاهای دیگه قابل مقایسه نیست. فاند من 20هزار در سال بود و بعد از شهریه 17 هزار تا میموند.
    ممنون دکتر از کمک هاتون
    ببخشید یه سوال دیگه هم که داشتم ، با داشتن فوق لیسانس شانس کار پیدا کردن چقدره ؟ یعنی حتما باید دکترا رو هم بگیریم که کار راحت پیدا بشه یا باداشتن مستر شانس کار پیدا کردن بالاست؟
    ممنون بازم

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

ممنون دکتر از کمک هاتون
    ببخشید یه سوال دیگه هم که داشتم ، با داشتن فوق لیسانس شانس کار پیدا کردن چقدره ؟ یعنی حتما باید دکترا رو هم بگیریم که کار راحت پیدا بشه یا باداشتن مستر شانس کار پیدا کردن بالاست؟
    ممنون بازم
    بسته به رشته داره. در رشته های علوم زیستی، دکترا بهتره. در گروه مهندسی اعتقاد بر این هست که مستر بهتره. به هر حال با هر دوش میشه.

با عرض سلام و خسته نباشید.
    بنده لیسانس ژنتیک رو با معدل 17/87 گذروندم.رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد ژنتیک پزشکی هستم و الان دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم.معدل دروس تئوری بجز پایان نامه م 18/10 هستش.معدل اول ورودی و دانشجو استعداد درخشان و عضو بنیاد ملی نخبگان و ... هستم.اما متاسفانه تا الان به علت یکسری مسائل مقاله یا همایش و... ندارم (البته بجز پایان نامه م که واقعا از سرنوشتش اطمینان ندارم).پیرامون مدرک زبان هم مشکلی ندارم و به راحتی میتونم بگیرم.میخوام برای phd خارج از کشور اقدام کنم به صورت full fund.اولا میخوام بدونم شانس خوبی برام وجود داره یا نه؟دوما که بین امریکا و آلمان برای ژنتیک پزشکی کدوم مناسب تر هستند؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime0001 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید.
    بنده لیسانس ژنتیک رو با معدل 17/87 گذروندم.رتبه 1 کنکور کارشناسی ارشد ژنتیک پزشکی هستم و الان دانشجو دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم.معدل دروس تئوری بجز پایان نامه م 18/10 هستش.معدل اول ورودی و دانشجو استعداد درخشان و عضو بنیاد ملی نخبگان و ... هستم.اما متاسفانه تا الان به علت یکسری مسائل مقاله یا همایش و... ندارم (البته بجز پایان نامه م که واقعا از سرنوشتش اطمینان ندارم).پیرامون مدرک زبان هم مشکلی ندارم و به راحتی میتونم بگیرم.میخوام برای phd خارج از کشور اقدام کنم به صورت full fund.اولا میخوام بدونم شانس خوبی برام وجود داره یا نه؟دوما که بین امریکا و آلمان برای ژنتیک پزشکی کدوم مناسب تر هستند؟
    با تشکر
    البته دکتر عرفان بهتر میتونن کمک کنن اما رزومه تون خوبه راحت میتونید یه مقاله هم چاپ کنید . برا آمریکا زبان مهمه ایلتس 7 و جی آر ای خوب ( توی رشته های ما دو تا 160 "عالی" محسوب میشه که گرفتنش هم راحت نیست ) معدلتونم که خوبه شانستون حتمی هست .
    طبق تجربه خودم بهتره هر جا میرید زبان اون کشورو بدونید تا راحت زندگی کنید . شاید با انگلیسی آلمان هم پذیرش بگیرید اما جامعه چی؟

البته دکتر عرفان بهتر میتونن کمک کنن اما رزومه تون خوبه راحت میتونید یه مقاله هم چاپ کنید . برا آمریکا زبان مهمه ایلتس 7 و جی آر ای خوب ( توی رشته های ما دو تا 160 "عالی" محسوب میشه که گرفتنش هم راحت نیست ) معدلتونم که خوبه شانستون حتمی هست .
    طبق تجربه خودم بهتره هر جا میرید زبان اون کشورو بدونید تا راحت زندگی کنید . شاید با انگلیسی آلمان هم پذیرش بگیرید اما جامعه چی؟
    ممنون از راهنماییتون.در مورد مدرک زبان یا gre یا جتی زبان کشور مربوطه به خودم خیلی مطمئن هستم چون اگر کاری رو اراده کنم میتونم انجام بدم اما منظورتونو از "جامعه" متوجه نشدم ! خیلی برام مهمه که یه دانشگاه رنک مناسب رو به بالا برم و همچنین بتونم فاند بگیرم چون من ایران به راحتی میتونم pHD تو هر دانشگاهیی که بخوام مثل تهران یا بهشتی یا مدرس قبول بشم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime0001 نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتون.در مورد مدرک زبان یا gre یا جتی زبان کشور مربوطه به خودم خیلی مطمئن هستم چون اگر کاری رو اراده کنم میتونم انجام بدم اما منظورتونو از "جامعه" متوجه نشدم ! خیلی برام مهمه که یه دانشگاه رنک مناسب رو به بالا برم و همچنین بتونم فاند بگیرم چون من ایران به راحتی میتونم pHD تو هر دانشگاهیی که بخوام مثل تهران یا بهشتی یا مدرس قبول بشم.
    جامعه یعنی اینکه توی مدت تحصیل بالاخره دارین توی یه کشور زندگی میکنین و قراره خودتونو ایزوله نکنید ! آلمان مردمش در صورتی باهاتون ارتباط برقرار میکنن که آلمانی بدونین . در ضمن احتمالا قصد برگشتن به ایران رو ندارین پس اگه برین آلمان باید آلمانی رو در سطح خوبی بدونید تا کار پیدا کنید . خب وقتی آمریکا یا کانادا هست با زبان انگلیسی چرا آلمان ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1985 نمایش پست ها
    طی این مدت که من تو این سایت فعال بودم بحثهای زیادی در مورد ژنتیک انجام شده که اکثرشون هم در تاپیک های مختلف بوده. تا به حال تاپیک جدا برای ژنتیک نداشتیم. دوستان از این به بعد سوالاتشون در زمینه های مختلف ژنتیک رو اینجا مطرح کنند!
    با سلام من لیسانس زیست شناسی از دانشگاه پیام نور با معدل 15/08 و فوق لیسانس زیست شناسی گرایش ژنتیک از دانشگاه آزاد تبریز با معدل 16/92 هستم و بهمن ماه سال قبل فارغ التحصیل شدم و یک مقاله آی اس آی دارم که اکسپت شده و 2 مقاله آی اس آی دارم که در مرحله سابمیت هستند و یک مقاله داخلی دارم که در مرحله سابمیت هستش و در 2 کنگره بین المللی پوستر ارایه دادم مدرک زبان ندارم ولی برای امتحان ایلتس آماده میشم که به امید خدا فکر میکنم نمره 6/5 به بالا کسب کنم. سوالی که داشتم اینه که آیا با این رزومه شانس گرفتن پذیرش با فاند برای دکترای ژنتیک پزشکی رو در یک دانشکاه متوسط در آمریکا یا کانادا رو دارم؟ و این که من علاقه زیادی به رشته مشاوره ژنتیک دارم آیا امکان گرفتن پدیرش با فاند برای مستر این رشته در آمریکا یا رو دارم؟ و آیا این رشته به این صورت در کانادا ارایه میشه و آیا من شانس گرفتن پذیرش با فاند رو دارم ودر صورت پذیرش آیا برای ویزا مشکلی پیش نمیاید؟ البته میدونم برای آمریکا نمره جی آر ای میخوان و میخواستم بدونم چه نمره ای برای جی آر ای در این رشته ها مورد قبول هست؟

Junior Member

سلام، براي پذيرش دكترا ژنتيك يا باكتري، در كانادا فرق نميكنه مدرك تافل يا آيلتس داشته باشيم؟

Junior Member

سلام
    من میخواهم برای کنکور ارشد شروع کنم به خواندن.و به احتمال زیاد بخواهم برای خواندن در مقطع دکترا به خارج از کشور بروم .مشکل من اینه کارشناسی ارشدم را از وزارت بهداشت بگیرم بهتر است یا وزارت علوم یا فرقی نمیکند؟اگر وزارت بهداشت بگیرم از لحاظ شغلی در ایران تضمین بیشتری وجود دارد.
    و حالا اگر بعد از اتمام دوره ی ارشد از وزارت بهداشت بخواهم دکترا ادامه دهم،برای پذیرش در دانشگاه های خارج از کشور به مشکل برنخواهم خورد؟یعنی مدرک وزارت بهداشت را قبول دارند یا باید از مستر شروع کنم دوباره؟

رشته ی مد نظرم برای دکترا،نوروساینس است. و تصمیمم این است که در بهداشت ژنتیک انسانی بخوانم.با توجه به قبولی راحت تره وزارت علوم و رشته های ژنتیک و سلولی و ملکولی،کدام را برای کارشناسی ارشد پیشنهاد می کنید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)