صفحه 23 از 30 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

نقل قول نوشته اصلی توسط stomra نمایش پست ها
    سلام. من فارغ التحصیل داروسازی هستم و قصد مهاجرت دارم. ولی ترجیح میدم داروسازی رو ادامه ندم چون هم خیلی زمان میبره هم علاقه ی چندانی به این رشته ندارم. بیشتر به کارهای تحقیقاتی علاقمندم. خواستم در صورت امکان منو راهنمایی کنید که ایا علوم پایه برای من مناسبه؟ امریکا بهتره برام یا کانادا؟ و اگر مناسب نیست شما پیشنهاد خودتون چی هست؟ ممنونم
    سلام
    اول زبانتون قوی کنید و بعد اقدام کنید
    بنظرم تصمیمت درسته
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

با درود فراوان آقای دکتر عرفان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی دانشگاه علوم و تحقیقات هستم , معدل من تا الان 17 بوده و امکان افزایش هم دارم . گرین کارت آمریکا رو هم دارم و برای اقامت مشکلی ندارم , چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید شاید سوال بقیه هم باشه :
    1- من مایلم در آینده یک آزمایشگاه ژنتیک تاسیس کنم , میخوام بدونم باید در چه رشته و دانشگاههای در آمریکا ادامه تحصیل بدم .( محل اقامت من کالیفرنیا هست ) .
    2- لطفا دانشگاههای که مرتبط با هدف من هست و امکان ثبت نام دارم بفرمایید .
    3- آیا کارشناسی ارشد من در ایران رو قبول دارند و من میتونم مستقیمادر مقطع PHD در آمریکا ادامه تحصیل بدم ؟
    4- چطور امکان داره از فاند استفاده کنم , شرایطش رو بفرمایید .
    سپاسگزارم

Junior Member

سلام وقت بخیر
    بنده دانش اموخته کارشناسی ارشد رشته اطلاح دام از دانشگاه تهران با معدل 17(فوق لیسانس) و 14/05 لیسانس از دانشگاه ازاد اصفهان واحد خوراسگان می باشم، فعالیت به نسبت خوبی در کارهای پژوهشی، حضور در کارگاه های تخصصی و کنفرانس های داخلی دارم و به تازگی 2 تا مقاله در ژورنال های ISI ارسال (Submit) کردم. همچنین خودم را واسه امتحان تافل اماده کردم.
    در حال حاضر تصمیم دارم واسه مقطع دکتری به گرایش انسانی تغییر رشته بدم. حالا سوال بنده از دوستان اینه با وجودی که الان محدوده زمان اپلای می باشد و بنده نمره GRE ندارم، چقدر شانس پذیرش وجود داره واسه دانشگاه هایی که میشه مدرک زبان را بعد از ددلاین ارسال کرد؟ و چقدر زمان به دانشجو میدن در واقع؟ و سوال اساسی تر چقدر شانس پذیرش برای بنده وجود داره در رشته ژنتیک انسانی؟
    پیشاپیش از دوستان عزیزم سپاسگذارم که بنده را در این امر یاری میکنند.

Junior Member

سلام

من لیسانس میکروبیولوژی هستم و ارشد در رشته ژنتیک از دانشگاه علوم و تحقیقات. برای فرصت مطالعاتی 6 ماه به پرتغال رفتم و از برزیل برای رشته بیماری های عفونی در مقطع دکتری پذیرش گرفتم ولی متاسفانه به خاطر شرایط بد مالی برزیل که نمی توانست پروژه مرا ساپورت کنند مجبور به ترک انجا شدم البته استاد راهنمای من هم اصلا خوب نبود. من مطالعاتم بر روی ژن های سلول های ایمنی بودو العان با یکی از اساتیدم صحبت کردم چون به نظرشان پروژه خوبی بود در مرکز تحقیقاتی مشغول به کار هستم .یک مقاله خارجی هم دارم. وقتی motivation letter خود را برای چندین دانشگاه در اروپا فرستادم انها رد کردند نمی دانم اشکال ار این بود که در مدارکم قید شده بود که من دانشجو بودم و نیمه کاره رها کردم!!! به نظر شما بهتر هست که عنوان کنم در برزیل محقق بودم به جای اینکه دانشجو بودم؟ سوال بعدی این هست که من برای اروپا اپلای کنم سریع تر نتیجه می گیرم یا امریکا؟
    سپاس

Junior Member

عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید و دانشجویان محترم..
    من ارشدژنتیک انسانس از علوم پزشکی بابل هستم با معدل 17.17.دوتا مقاله isi چاپ شده دارم و یکی هم به تازگی ساب میت کردم..یکی هم در ژورنال داخلی چاپ شده دارم...رشته کارشناسیم علوم از مایشگاهی بوده که در حال سپری کردن طرح هستم و دارم خودمو برای تافل اماده میکنم...معدل کارشناسیمم 16 بوده..از همون دانشگاه ارشدم..به نظرتون شانس گرفتن فاند از دانشگاه های امریکا یا کانادارودارم؟ اخه میخوام برای ژنتیک پزشکی فول فاند بگیرم...ممنون میشم از راهنمایی دوستان استفاده کنم..سپاس

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahshidariayee نمایش پست ها
    با درود فراوان آقای دکتر عرفان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد ژنتیک مولکولی دانشگاه علوم و تحقیقات هستم , معدل من تا الان 17 بوده و امکان افزایش هم دارم . گرین کارت آمریکا رو هم دارم و برای اقامت مشکلی ندارم , چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید شاید سوال بقیه هم باشه :
    1- من مایلم در آینده یک آزمایشگاه ژنتیک تاسیس کنم , میخوام بدونم باید در چه رشته و دانشگاههای در آمریکا ادامه تحصیل بدم .( محل اقامت من کالیفرنیا هست ) .
    2- لطفا دانشگاههای که مرتبط با هدف من هست و امکان ثبت نام دارم بفرمایید .
    3- آیا کارشناسی ارشد من در ایران رو قبول دارند و من میتونم مستقیمادر مقطع PHD در آمریکا ادامه تحصیل بدم ؟
    4- چطور امکان داره از فاند استفاده کنم , شرایطش رو بفرمایید .
    سپاسگزارم
    1و2-به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1230811
    3- بله
    4- پذیرش در phd معمولا با فاند هست.

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل رشته ژنتیک از دانشگاه روزانه هستم.
    میخواستم بدونم با ارشد وزارت بهداشت ژنتیک،فاند میدن یا فقط باید از وزارت علوم باشه؟به هر حال شرایطش چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

در فایل پیوستی شرایط دانشگاه هایی را که دکتر عرفان در صفحه 2http://www.applyabroad.org/forum/sho...enetics)/page2 لیست کرده اند را بررسی کردم. اطلاعات در طول یکسال جمع اوری شده پس می تونه تغییر کرده باشد ولی برای دید کلی مفید است. اطلاعات از سایت دانشگاه ها جمع اوری شده است.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

متن زیر شرایط Ph.D در دانشگاه میامی رو توضیح می دهد که از دپارتمان ژنتیک دریافت کردم.

The PhD program in Human Genetics and Genomics recruits new students through the Programs in Biomedical Sciences, a common first-year program for biomedical PhD programs at University of Miami Miller School of Medicine. During the first year, students rotate through faculty laboratories and identify a suitable research mentor. Students receive a tuition waiver, monthly stipend (currently $28,500 per year) and 100% of health insurance premium.

More information about PIBS and the application process may be found at the program website:

http://biomed.med.miami.edu

Minimum criteria for admission include an undergraduate GPA of 3.0, competitive GRE scores (generally, above the 50th percentile on both verbal (150) and quantitative (153) sections), and strong recommendation letters indicating relevant research experience.

Please note that the application deadline for the Fall 2017 class is December 1, 2016.

Good luck with your applications!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مامایی

من لیسانس مامایی خوندم الان نمیدونم ارشد چی بخونم فقط مامایی نمیخام باشه مثلا یه رشته پایه مث ژنتیک تغذیه فیزیولوژی باشه ولی نمیدونم کدوم بهتره خوب اخه همه ی لحاظش برام مهمه
    مثلا درآمد و وضعیت شغل در ایران در کشورهای خارجی
    امکان بهتر برای تحصیل دکتری در خارج
    لطفا بهم کمک کنین تو انتخابم دچار تردید شدم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)