صفحه 25 از 30 نخستنخست ... 15161718192021222324252627282930 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

سلام من دانشجوی سال آخر ارشد ژنتیک از دانشگاه دولتی هستم. میخواستم شرایط پذیرش در مقطع دکتری رشته ژنتیک پزشکی در دانشگاه های آلمان رو بدونم
    و اگه امکانش هست لیست دانشگاه های آلمان که دارای دپارتمان ژنتیک پزشکی هستند رو داشته باشم.
    ممنون از لطفتون

Junior Member

سلام خدمت دوستان خصوصا دکتر عرفان همین لیست از دانشگاههای ایالات متحده برای کانادا رو ندارید
    ممنون

Junior Member

سلام من ارشد ژنتیک مولکولی از دانشگاه تربیت مدرس هستم ۱ سال و نیم فارغ التحصیل شدم معدلم ۱۸.۳۰ هست مقالم در مرحله ساب میت ولی چاپ نشده آیلتس ۶ دارم که مارچ ۲۰۱۸ expire میشه و دوباره دارم اقدام میکنم واسش خیلی جاهارو بصورت ارتباط با استاد از طریق ایمیل برای رشته medical or human genetics اقدام کردم ubc یک استاد جواب داد ولی آیلتس ۷ میخواست admission دانشگاه برای ثبت نام که متاسفانه بدلیل نبودن زمان کافی جهت شرکت دوباره در آزمون این موقعیت رو از دست دادم و یکسری فید بک هایی هم که میگیرم به نداشتن مقاله مربوط میشه بنظرتون تا مقالم چاپ نشه نمیتونم پذیرش بگیرم؟ بلد بودن مهارت های آزمایشگاهی چقد موثر؟ چون در دوره کوتاه ارشد قطعا یادگیری تمامی skillها ممکن نیست و با فاصله گرفتن یمقداری مهارت های آزمایشگاهی فراموش میشن راجب اینم راهنمایییم کنید ممنون میشم چون نگرانم کرده این قضیه. بنظرتون کجاهارو اقدام کنم بهتر و با این شرایط احتمال پذیرشم بیشتر؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

سلام مجددد دکتر عرفان عزیز برای آمریکا باید ابتدا با استاد ارتباط برقرار کرد؟کانادا چطور ؟چوم مثلا کلگری رو من اپلیکیشنشو پر کردم به همه اساتیدم چندبار ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم اپلیکیشن باطل میشه دیگه؟
    ویرایش توسط maxi1 : August 12th, 2017 در ساعت 02:33 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mojighost نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی سال آخر ارشد ژنتیک از دانشگاه دولتی هستم. میخواستم شرایط پذیرش در مقطع دکتری رشته ژنتیک پزشکی در دانشگاه های آلمان رو بدونم
    و اگه امکانش هست لیست دانشگاه های آلمان که دارای دپارتمان ژنتیک پزشکی هستند رو داشته باشم.
    ممنون از لطفتون
    سلام
    این لینک به شما کمک می کند. برای آلمان humangenetik گوگل کنید. ژنتیک پزشکی جز تخصص های پزشکی هست تا حدی که من اطلاع دارم. موفق باشید

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ezonoobi نمایش پست ها
    سلام من ارشد ژنتیک مولکولی از دانشگاه تربیت مدرس هستم ۱ سال و نیم فارغ التحصیل شدم معدلم ۱۸.۳۰ هست مقالم در مرحله ساب میت ولی چاپ نشده آیلتس ۶ دارم که مارچ ۲۰۱۸ expire میشه و دوباره دارم اقدام میکنم واسش خیلی جاهارو بصورت ارتباط با استاد از طریق ایمیل برای رشته medical or human genetics اقدام کردم ubc یک استاد جواب داد ولی آیلتس ۷ میخواست admission دانشگاه برای ثبت نام که متاسفانه بدلیل نبودن زمان کافی جهت شرکت دوباره در آزمون این موقعیت رو از دست دادم و یکسری فید بک هایی هم که میگیرم به نداشتن مقاله مربوط میشه بنظرتون تا مقالم چاپ نشه نمیتونم پذیرش بگیرم؟ بلد بودن مهارت های آزمایشگاهی چقد موثر؟ چون در دوره کوتاه ارشد قطعا یادگیری تمامی skillها ممکن نیست و با فاصله گرفتن یمقداری مهارت های آزمایشگاهی فراموش میشن راجب اینم راهنمایییم کنید ممنون میشم چون نگرانم کرده این قضیه. بنظرتون کجاهارو اقدام کنم بهتر و با این شرایط احتمال پذیرشم بیشتر؟
    پیشاپیش از راهنمایی شما سپاسگزارم

سلام مجددد دکتر عرفان عزیز برای آمریکا باید ابتدا با استاد ارتباط برقرار کرد؟کانادا چطور ؟چوم مثلا کلگری رو من اپلیکیشنشو پر کردم به همه اساتیدم چندبار ایمیل زدم ولی جوابی نگرفتم اپلیکیشن باطل میشه دیگه؟
    بلد بودن مهارتهای ازمایشگاهی مهم نیست خیلی. همین قدر که پایپت دستت گرفته باشی کافیه. شما قرار نیست تکنسین بشید. هر چی هم لازم باشه بعدا یاد میگیرید. بیشتر دنبال اینن که چقدر قدرت تفسیر و فکر کردن راجع به پروژتون دارید. کارهای لب رو همه بلدن. کسی زیاد دنبالش نیست. اگر اسکیلی بخواید یاد بگیرید باید کارای کامپیوتر باشه که زیاد بلد نیستن و همه دنبالشن.
    امریکا نیاز به استاد نداره. صرفا اپلای میکنید. کانادا هم بسته به دانشگاه. هر دانشگاه فرق داره اما عموما استاد رو قبل یا بعد از اپلای کردن میخوان.
    معلوم نیست. ممکنه یه استادی جواب نده اما فایل شما رو بپسنده. به ای میل زدن ادامه بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_naz1994 نمایش پست ها
    سلام من دانشجو ترم اخر ژنتیک از دانشگاه ازاد با معدل 14/62 میخواستم برای فوق ایتالیا تو همین رشته اپلای کنم به نظرتون مدرک ژنتیک از ایتالیا ارزش داره .من مشکل مالی ندارم اگه کشور دیگه ای با این شرایط هست که مدرک ژنتیک ارزش داره لطفا راهنمایی کنید
    اره چرا ارزش نداره. اصولا این جور رشته ها به مدرک نیست. به پروژه ایه که توش کار میکنی و مهارتهایی که کسب میکنی و تولیدات شما (مقاله)

Junior Member

سلام مجدد خدمت شما دکتر عرفان گرامی
    از توجه و راهنمایی شما ممنونم راجب ارسال ایمیل به استاد میخواستم بدونم بنظر شما در عنوان به درخواست بورس اشاره بکنم بهتر یا نه کلا خودشون براساس بورسی که دارند دانشجو میگیرند؟
    کانادارو من آزادم اقدام کردم ادمیژن دانشگاههاشون گفتند دانشگاههای ما فقط بصورت بورسیه ای میگیره درست؟
    بعد راجب مصاحبه هاشونم میفرمایید معمولا چی میپرسند چی مدنظرشون؟

Junior Member

سلام اوضاع کاری این رشته امریکا چطوره ؟ برای ارشد هم اونجا کار هست یا فقط دکترا؟

با سلام
    برای مقطع ارشد تو اروپا چه رشته هایی معادل بیوشیمی بالینی و یا ژنتیک پزشکی یا ایمونولوژی تو ایران وجود داره??

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)