صفحه 6 از 28 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 298

موضوع: ژنتیک (Genetics)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض پاسخ : ژنتیک (Genetics)

سلام مت امسال کنکور ارشد دادم، کارشناسی بیوتکنولوژی از دانشگاه الزهرا تهران دارم و معدلم17.05 شده، تو کنکور ارشد وزارت علوم رتبه 9 ژنتیک شدم و کنکور بهداشتم دادم انشالله و احتمالا مشهد قبول بشم، میخوام راهنماییم کنید اگه دانشگاه تربیت مدرس قبول بشم، رشته ژنتیک مولکولی،ومشهد ژنتیک پزشکی کدوم رو برم؟
    میخوام بدونم از نظر بازار کار ایران بمونمو phd ژنایک پزشکی بخونم بهتره یا برم خارج از کشور؟
    اگه بخوام واسه دکترا برم اروپا کدوم دانشگاهو برم بهتره برای فاند گرفتن، علوم پزشکی مشهد یا تربیت مدرس؟
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

نقل قول نوشته اصلی توسط genetician93 نمایش پست ها
    سلام مت امسال کنکور ارشد دادم، کارشناسی بیوتکنولوژی از دانشگاه الزهرا تهران دارم و معدلم17.05 شده، تو کنکور ارشد وزارت علوم رتبه 9 ژنتیک شدم و کنکور بهداشتم دادم انشالله و احتمالا مشهد قبول بشم، میخوام راهنماییم کنید اگه دانشگاه تربیت مدرس قبول بشم، رشته ژنتیک مولکولی،ومشهد ژنتیک پزشکی کدوم رو برم؟
    میخوام بدونم از نظر بازار کار ایران بمونمو phd ژنایک پزشکی بخونم بهتره یا برم خارج از کشور؟
    اگه بخوام واسه دکترا برم اروپا کدوم دانشگاهو برم بهتره برای فاند گرفتن، علوم پزشکی مشهد یا تربیت مدرس؟
    ممنون میشم اگه پاسخمو بدید
    ژنتیک پزشکی بهتر ه وایه ایران. در خارح فرق زیادی ندارند

Junior Member

سلام دوست عزیز
    به نظرم بهتره تا اومدن نتایج صبر کنید به هر حال ز اونجاییکه علوم پزشکیها برا ازاد کردن مدرک مبلغ بیشتری از وزارت علوم دریافت میکنن (البته در بیشتر رشته ها همه رو نمیدونم) برای اپلای کردن به نظرم وزارت علوم بهتر باشه وچون تربیت مدرسه فکر میکنم کارهای پزوهشی جالبتری بشه انجام داد نسبت به وزارت علومهای شهرستان
    اما در رابطه با کار داخلی تا اونجا که میدونم وزارت بهداشتیها شرایط کاری بهتری دارن
    امیدوارم تصمیم مناسب با شرایط و اهدافتون رو بگیرین
    شاد باشید

Junior Member

سلام به همگی،خواهش میکنم هر کی میتونه منو راهنمایی کنه مخصوصا عرفان عزیز
    من ارشد ژنتیک پزشکی امسال 6 شدم و برای انتخاب دانشگاه هم تهران هم بهشتی و هم علوم بهزیستی رو میتونم قبول شم،برنامم هم این هست که واسه Phd برای امریکا اقدام کنم(گرفتن پذیرش با فاند)،مقاله کار کردن با استاد اولویت کارم خواهم بود توی ارشد
    راستش تعریف بهزیستیو زیاد شنیدم(دکتر نجم ابادیو...)تهران شنیدم جو استاداش خوب نیست و... با این حال اسم داره دیگه
    به نظرتون کدومو انتخاب کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    midwifery

سلام
    رشته:مامایی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد
    معدل:تاالان ترم6تموم شده 13.78ومیتونم تا14.30برسونم
    ایلتس امتحان ندادم ولی 6.5حتما میارم
    1پوستر کنگره داخلی و1مدرک مدرسه تابستانه جهانی موسسه رویان و1همایش مرتبط
    میخوام مستر ژنتیک بخونم وبرام فاند خیلی مهمه
    ممنون از راهنماییتون

Junior Member Lunaa آواتار ها

سلام دوستان. من علوم آزمایشگاهی خوندم. دوست دارم توی ژنتیک پزشکی ادامه تحصیل بدم.
    اولویت اولم اینه که امسال برای کنکور ارشد بهداشت بخونم تا بتونم با رتبه خوب قبول شم. (امسال آزمایشی شرکت کردم و رتبه م خوب شد ولی به قبولی نرسیدم. ایشالا سال دیگه فول تایم میخونم. )
    اگه بخوام بعدها برای دکترا از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش بگیرم، الان چیکار کنم؟ برای کدوم مدرک زبان خودم رو آماده کنم که هم به درد کنکور ارشدم بخوره و هم برای ادامه تحصیل به کارم بیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology. SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط Lunaa نمایش پست ها
    سلام دوستان. من علوم آزمایشگاهی خوندم. دوست دارم توی ژنتیک پزشکی ادامه تحصیل بدم.
    اولویت اولم اینه که امسال برای کنکور ارشد بهداشت بخونم تا بتونم با رتبه خوب قبول شم. (امسال آزمایشی شرکت کردم و رتبه م خوب شد ولی به قبولی نرسیدم. ایشالا سال دیگه فول تایم میخونم. )
    اگه بخوام بعدها برای دکترا از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش بگیرم، الان چیکار کنم؟ برای کدوم مدرک زبان خودم رو آماده کنم که هم به درد کنکور ارشدم بخوره و هم برای ادامه تحصیل به کارم بیاد؟
    سلام . کلا برای گرفتن پذیرش از آمریکا باید مدرک زبان TOEFL رو بگیرید. یه آزمون دیگه هم هست به اسم GRE که شرط اپلای برای اکثر دانشگاه های آمریکاست . بعد از نمرات این دو آزمون معدل کارشناسی مهمه. بعدم داشتن مقاله و کنفرانس و کار تو آزمایشگاه و اینا ...
    البته روش زبان خوندن برای امتحان ارشد و تافل متفاوته . ولی از الان از پایه روی زبانت کار کن که سالی که خواستی اپلای کنی برای امتحان تافل درس بخونی نه یادگیری زبان. موفق باشید

Junior Member Lunaa آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kimia92 نمایش پست ها
    سلام . کلا برای گرفتن پذیرش از آمریکا باید مدرک زبان TOEFL رو بگیرید. یه آزمون دیگه هم هست به اسم GRE که شرط اپلای برای اکثر دانشگاه های آمریکاست . بعد از نمرات این دو آزمون معدل کارشناسی مهمه. بعدم داشتن مقاله و کنفرانس و کار تو آزمایشگاه و اینا ...
    البته روش زبان خوندن برای امتحان ارشد و تافل متفاوته . ولی از الان از پایه روی زبانت کار کن که سالی که خواستی اپلای کنی برای امتحان تافل درس بخونی نه یادگیری زبان. موفق باشید
    مرسی کیمیا جان که جواب دادید (:
    من از الان میخوام دایره لغاتم رو قوی کنم. سطح زبانم قبلا متوسط رو به خوب بود ولی یه مدت کار نکردم الان متوسطه. به نظرت بشینم لغت بخونم و متن ترجمه کنم + ترجمه متن های پزشکی pubmed که هم برای زبان خوبه و هم برای رشته تحصیلیم، اینکار خوبه؟ یا اینکه الان کلاس تافل هم برم و خودم رو برای آزمون هم آماده کنم؟

ApplyAbroad Veteran
    Royal2009 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lunaa نمایش پست ها
    مرسی کیمیا جان که جواب دادید (:
    من از الان میخوام دایره لغاتم رو قوی کنم. سطح زبانم قبلا متوسط رو به خوب بود ولی یه مدت کار نکردم الان متوسطه. به نظرت بشینم لغت بخونم و متن ترجمه کنم + ترجمه متن های پزشکی pubmed که هم برای زبان خوبه و هم برای رشته تحصیلیم، اینکار خوبه؟ یا اینکه الان کلاس تافل هم برم و خودم رو برای آزمون هم آماده کنم؟
    کتاب" لغات ضرروی برای تافل" شروع کن برای هر دو ازمون مفید است
    مقالات پاب مد بدرد تقویت زیان نمی خورند.کتاب زبان ویژه ارشد علوم پزشکی بخونید.نمونه سوالات سنوات قبل همرا با کلی لغات جدید. بدرد تافل هم میخوره...کلاس خیلی کمک چندانی واسه تافل نمی کنه
    هیچ به فردا نیاندیش!!..فردا اندیشه ای برای خود دارد!!..رنج هر روز برای آن روز کافی است!!..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biology. SBU

خواهش میکنم. من خودم چون هیچ وقت واسه ارشد تصمیم نداشتم امتحان بدم منابعش رو نمیدونم. ببین برای تافل چندتا skill رو باید باهم جلو ببری. اینجوری نیست که مثلا یک ماه بشینی لغت کار کنی و متن بخونی. همراهش باید روی listening و writing و speaking ات هم کار کنی.
    کتاب های لغتی که پیشنهاد میکنم : essential words for TOEFL ... 504.... high school ....
    برای گرامر هم از grammer in use استفاده کن کتاب خوبیه.
    listening هم کتاب هایی تو بازار هستند که سی دی دارن و خوب اند مثل tactics for listening
    ترجمه ی تخصصی هم فکر نمیکنم خیلی برای تافل کنه میتونه روی اطلاعات درسی ات بیشتر موثر باشه تا تافل .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)