صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 189

موضوع: مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

پیش فرض مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

من برای economic va finance دانشگاه oulu اقدام کردم . توی مدارک اینا رو می خواستن یعنی توی اون pdf که universitydmission برات درسته می کنه بود . بعد میل زدم ازشون پرسیدم .گفتن اگه برد پذیرش صلاح بدونه کسانی رو که مدارک ناقص دارن بررسی می کنیم . فنلاند برای هر application یه میل میزنه وضعیت مدارکو اطلاع می ده .

http://www.oulu.fi/intl/degree_students/reqdoc.htm
    مثل اینکه فقط برای اقتصاد می خواد
    ویرایش توسط silence scream : January 28th, 2011 در ساعت 08:27 AM دلیل: بری خلاصه سازی

Junior Member

پیش فرض مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

tornado: در اين قسمت سوالات خود در زمينه مدارك لازم براي پذيرش از دانشگاه هاي فنلاند را مطرح نماييد.
    سلام
    میخوام بدونم این reference letter چیه ؟و اگر کسیایران باشه و مدرکش مال آمریکا باشه بازم اینارو لازم داره یعنی باید ترجمشون کنه ؟چونکه خود مدارک انگلیسی هست؟
    لطفا اینارو بخونید و من رو راهنمایی کنین!!! 14 روز بیشتر وقت ندارم و از ددلاین گذشته!!!
    University Admissions Finland has received the following documents:
    - Application Form
    - An English, Finnish or Swedish translation of the Bachelor's degree
    certificate
    - An English, Finnish or Swedish translation of the transcript of records of the
    Bachelor's degree certificate
    - A copy of passport's information page or a copy of an official ID card
    - CV

University Admissions Finland has received the documents listed below, but they
    do not meet the requirements defined by the programme:
    - A copy of the Bachelor's degree certificate in the original language (not an
    officially certified document; does not fulfil language proficiency
    requirements)
    - A copy of the transcript of records of the Bachelor's degree certificate in
    the original language (not an officially certified document)

Please send the documents again and make sure they meet the needs defined above.

University Admissions Finland has not received the following documents:
    - Reference Letter
    - Work certificate (one for each activity mentioned in the application form)

من مدرک اصلو دارم.نامه ترانسکیپو دارم و نامه کار رو هم دارم.وقتی میگه کپی پاسپورت باید ترجمه رسمس کنم؟ همینطور کپی مدارک bachelor & transcriptرو؟
    و اینکه reference letter چیه و خدا کنه توصیه نامه نباشه چون من ایرانم و چیکار کنم که بتونم بگیرم؟
    ممنون میشم پاسخ بدین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سؤال در رابطه با اعتبار دانشگاه آزاداز نظر دانشگاه های فنلاند.

سلام
    توی اپپلیکیشن فرم‌ها نوشته که از طرف دانشگاهی که درس خواندین باید یه نامه یا تأیدی بفرستین برا مدرکتون
    می‌شه در مورد این کمکم کنین!
    من می‌خوام اقدام کنم ولی‌ مدرک فوق دیپلممو با تأید وزارت علوم بفرستم یا نامهٔ دانشگاه هم لازمه ؟
    ممکن کمکم کنین

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

والا براي فنلاند؛ من فقط مدرك و ريز نمره رو ترجمه كردم و فرستادم؛ در مرحله اول ارزيابي هم قبول شدم
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

سلام
    آیا تونستین اپلی‌ کنین؟
    آیا مدرک زبان لازمه انگلیسی منظورمه
    من برا لیسانس می‌خوام اقدام کنم ای تی می‌شه کمکم کنین کدوم کالج یا دانشگاه که شدنی باشه اقدام کنم؟

Junior Member

پیش فرض گرفتن پذيرش تحصيلي از فنلاند بدون داشتن مدرك زبان!!

با سلام به مديران ودوستان عزيز

من در جايي شنيدم كه بعضي از دانشگاهها در مقطع ليسانس در فنلاند بدون مدرك زبان پذيرش ميدن البته بايد در اونجا امتحان زبان اون دانشگاه رو بدي و بعد شروع به تحصيل كني

آيا همچين چيزي هست ؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذيرش تحصيلي از فنلاند بدون داشتن مدرك زبان!!

conditional بهش میگن . یعنی مشروط . استاد باهاتون صحبت میکنه و میبینه از پس امتحان زبان بر می آیید . میگه تشریف بیارن تو دوره زبان شرکت کنید ، بعدشم یک امتحان هست و تمام .
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

براي فوق ليسانس چطور؟
    بدون مدرك زبان ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_us1984
    براي فوق ليسانس چطور؟
    بدون مدرك زبان ميشه؟
    مدرک زبان رو خیلی سخت می گیرن.من تو پروسه اپلای ندیدم که بدون مدرک زبان بشه کاری کرد ولی اگر واقعا استاد علاقه مند باشه شاید بتونه.
    اما این را در نظر بگیرید که یکی از مدارک مهم برای گرفتن ویزای فنلاند اصل مدرک زبان هست که به سفارت حتما باید نشون بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط milan
    با سلام به مديران ودوستان عزيز

من در جايي شنيدم كه بعضي از دانشگاهها در مقطع ليسانس در فنلاند بدون مدرك زبان پذيرش ميدن البته بايد در اونجا امتحان زبان اون دانشگاه رو بدي و بعد شروع به تحصيل كني

آيا همچين چيزي هست ؟؟
    حالا دیگه قانون رو عوض کردن؛ حداقل واسه University of Applied Sciences ها!!!

In 2010, all those applicants who are applying with a qualification completed somewhere else than in Finland and are not citizens of an EU/EEA-country, must provide a proof of language skill. Accepted certificates are: TOEFL score 550 pbt/79-80 ibt; IELTS academic score 6.0.

اینم منبع https://www.admissions.fi/ که نوشته بالا رو از قسمت Application Practicalities اینجا کپی کردم.

راستی یه چیزه دیگه! من این مطلب رو اواخر دسامبر 2008 برای اولین بار با این تفاوت که مینیمم آیلتس 5.5 خواسته بودند در آخرین آپدیت سایت دیده بودم ولی حالا میگن 6!!! ما که باکی نداریم!!! :P :P :P

صفحه 1 از 19 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)