صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 189 , از مجموع 189

موضوع: مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

نقل قول نوشته اصلی توسط mehbang نمایش پست ها
    سلام
    اول بگم كه تز پيج 8 به بعد رو خواندم.يه وقت نگين سوال تكراری بوده:-ي
    واسه يه دانشگاهی مداركمو فرستادم تمام شد رفت.حالا يه رشته ديگه يه دانشگاه ديگه ...دارم فرم پر می‌كنم.اون اوليه ماكسيمم 7000 حرف sopخواست كه واضح بود.حالا الان تو قسمت additional Questionsاينارو خواسته:
    1-Why do you wish to enter the M.Sc. programme in the chosen field? (max 4000 characters)
    2-Other relevant information to your application. (max 4000 characters)
    حالا اولی كه روشن‌ئه همان sopئه!آره؟
    دومی چی می‌خواد؟
    تنها چي‍زی كه به فكرم رسيده اينه كه اگه دو رشته اپلای بخوای تو همين يونی بايد sop دومی‌ هم بگيم!
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    مرسی:-)
    شاید براتون مفید باشه...
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

مرسی مرسی!
    ولی اگه سابقه‌ای نداشته باشم چی؟من مكانيك‌ام و اين رشته Energy Engineering.دستم خاليه!يعنی پر كردنش ضروريه؟
    يه سری هم الان به‌UFA می‌زنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    سلام،

تکراری بود !!!! (شوخی کردم !)

فکر کنم بهتر بود توی انجمن UAF این سوالا میپرسیدیم(اگر مربوط بهapplication در UAF باشه) ، شایدم به اینجا مرتبط باشه!

به هر حال، اولی که خوب معلومه چیزی مثل Motivation که میگی آقا من به این رشته علاقه دارم به این دلایل و خودما برای این رشته مناسب میبینم.

اما دومی، مثال میزنم، شما توی اولی میگی من این دلایل میخوام اقدام کنم برای این دانشگاه و این رشته تو دومی مثلا میگی این مقالاتا دارم یا این کارای علمی (میتونی تک تک ذکر کنید) یا سابقه کار مرتبط یا همونطور که گفته چیزایی که میدونی به application شما مربوط میشه (چیزایی که تاثیر گذار است، یا درخواست خاصی).

میتونی بگی که این رشته هم اقدام کردم تو دانشگاهتون ولی (اینطور که از حرفت متوجه شدم) ربطی به رشته دوم نداره.

موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط mehbang نمایش پست ها
    مرسی مرسی!
    ولی اگه سابقه‌ای نداشته باشم چی؟من مكانيك‌ام و اين رشته Energy Engineering.دستم خاليه!يعنی پر كردنش ضروريه؟
    يه سری هم الان به‌UFA می‌زنم.
    سلام،

قطعا پر کردن Motivation الزامیه ولی اون یکی را مطمعن نیستم.
    در هر صورت اگر واقعا چیزی برای گفتن درباره application تون ندارید ، خالی بگذارید.
    (اما من فکر میکنم کاری هر چند کوچک یا حتی کم ارتباط هم بوده بنویسید، البته اگر توی Motivation ننوشتید)

حتما به لینکی که دوست خوبم silence scream در بالا گذاشتند سر بزنید، نکات و ایده های خوبی داره.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng.- University of Victoria

پیش فرض کارنامه تافل

سلام دوستان عزیز. من واسه فنلاند که اپلی‌ کردم مدارک زبانمو (toefl) کپی‌ برابر اصل کردم واسشون فرستادم؟ قبول می‌کنن یا باید خود ets بفرسته حتما؟
    ممنونم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : کارنامه تافل

نقل قول نوشته اصلی توسط sinad نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من واسه فنلاند که اپلی‌ کردم مدارک زبانمو (toefl) کپی‌ برابر اصل کردم واسشون فرستادم؟ قبول می‌کنن یا باید خود ets بفرسته حتما؟
    ممنونم
    سلام
    حتما باید خود ETS بفرسته...
    این مورد بار ها ذکر شده و سوالتون دلیلی نداره سیناد جان...
    پیشنهاد میکنم هر چه زود تر تقاضای ریپرورت بدی تا دیر نشده....
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

سلام
    من اکثر صفحات این بخش و بخش مربوط به univerdityadmissions رو خوندم ولی جوابمو نگرفتم. یعنی جوابهای متناقض گرفتم.
    . من مدارکمو برایlut به uaf فرستادم و ایمیل هم زدن که رسیده. یه چیزی که امروز توی سایت uaf دیو این بود که اونایی که از ایران مدرک میفرستند باید مدرک پیش دانشگاهی رو هم بفرستند. میخواستم ببینم بقیه ی دوستان اینکارو کردن یا نه؟
    حالا که من نفرستادم به مشکلی بر میخورم؟

ApplyAbroad Veteran
    mic_makarti آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tampere, Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط e_y نمایش پست ها
    سلام
    من اکثر صفحات این بخش و بخش مربوط به univerdityadmissions رو خوندم ولی جوابمو نگرفتم. یعنی جوابهای متناقض گرفتم.
    . من مدارکمو برایlut به uaf فرستادم و ایمیل هم زدن که رسیده. یه چیزی که امروز توی سایت uaf دیو این بود که اونایی که از ایران مدرک میفرستند باید مدرک پیش دانشگاهی رو هم بفرستند. میخواستم ببینم بقیه ی دوستان اینکارو کردن یا نه؟
    حالا که من نفرستادم به مشکلی بر میخورم؟
    سلام ،

اگر برای لیسانس اقدام میکنید بفرستید، در صورتی که برای MASTER اقدام میکنید نیازی نیست که بفرستید.
    (دقت کنید بعضی از دانشگاه ها مدرک دیپلم شما را نیاز دارند که در این صورت در PDF کامپایل شده اشاره میکنند)

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mic_makarti نمایش پست ها
    سلام ،

اگر برای لیسانس اقدام میکنید بفرستید، در صورتی که برای MASTER اقدام میکنید نیازی نیست که بفرستید.
    (دقت کنید بعضی از دانشگاه ها مدرک دیپلم شما را نیاز دارند که در این صورت در PDF کامپایل شده اشاره میکنند)

موفق باشید.
    واقعا ممنونم از پاسخ سریعتون.منو از نگرانی درآوردین
    من برای فوق اقدام کردم. و در pdf هم چیزی از دیپلم و پیش گفته نشده بود.

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

از آنجا که بسیاری از موارد روتین بارها در همین تاپیک تکرار شده و برخی از مدارک مورد نیاز برای اپلای، از مدارک مورد نیاز مشترک بین تمامی کشورها هستند، همچنین به دلیل دشواری تفکیک برخی ارسالها، این تاپیک بسته شده و کلیه ی مباحث - البته پس از جستجو در این تاپیک و تاپیک دیگر مباحث کلی پذیرش - را می توانید در تاپیکهای زیر دنبال کنید:

مباحث کلی پذیرش از فنلاند، مقطع فوق لیسانس - برای مقطع فوق لیسانس یا Master's
    کارشناسی (لیسانس) در فنلاند - برای مقطع لیسانس یا Bachelor's
    تمامی مباحث مربوط به دکترا در فنلاند - بریا مقطع دکترا یاphd

تذکر:
    برخی از موارد مطرح شده تا بدینجا، مربوط به بخشهای عمومی دیگری بوده است (نظیر SOP یا Motivation Letter)، امید است این موارد عمومی دیگر در این بخش از فروم مطرح نشوند، مگر مسئله ی ویژه ای در رابطه با فنلاند در آن وجود داشته باشد!
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)