صفحه 4 از 19 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 189

موضوع: مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

آقا من می خواهم برای فوق لیسانس در Helsinki University of Technology اقدام کنم چند سوال داشتم
    1- کپی مدرک Ielts مانند سوئد کافیه یا اینکه باید خود مرکز آیلتس بفرستد
    2- ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی هم آیا جز مدارک ارسالی می باشد
    3- برای SOP نوشته تا 4000 تا کلمه می تواند باشد ... من یک Sop برای سوئد نوشتم که 600 کلمه است به نظر شما عوضش کنم و زیادش کنم یا اینکه همان را بفرستم ... آخر همان 600 کلمه کلی وقت ازم گرفته است و واقعا سختمه دوباره بخواهم زیادش کنم

سلام، من برا اين سوالم جايي جوابي پيدا نكردم و كمي عجيب بود كه چرا قبلاً مطرح نشده، كسايي كه مثل من هنوز مدرك ليسانس رو نگرفتن و اين ترم فارغ مي شند بايد چيكار بكنن؟ مثل كشور هاي ديگه نميشه گواهي گرفت از دانشگاه و با ارسال اون پذيرش گرفت؟

Junior Member

سلام.یه سوال.در قسمت financial statement تو application form خواسته که اسم و مشخصات ساپورت کننده مالی رو بنوبسم.حالا نمی دونم اسم خودمو بنویسم یا شخص دیگه ای رو!میشه راهنمایی دقیق کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام.یه سوال.در قسمت financial statement تو application form خواسته که اسم و مشخصات ساپورت کننده مالی رو بنوبسم.حالا نمی دونم اسم خودمو بنویسم یا شخص دیگه ای رو!میشه راهنمایی دقیق کنید.
    درود....
    منظورتون تو سایت اپلای برای فنلاند و سوال زیره؟
    How do you intend to finance your studies? *
    من که اثری از اسم و مشخصات ساپورت کننده نمی بینم!
    نکنه برای دانشگاهی اپلای می کنید که با سیستم universityadmissions کار نمیکنه...

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rafiee18 نمایش پست ها
    آقا من می خواهم برای فوق لیسانس در Helsinki University of Technology اقدام کنم چند سوال داشتم
    1- کپی مدرک Ielts مانند سوئد کافیه یا اینکه باید خود مرکز آیلتس بفرستد
    2- ترجمه دیپلم و پیش دانشگاهی هم آیا جز مدارک ارسالی می باشد
    3- برای SOP نوشته تا 4000 تا کلمه می تواند باشد ... من یک Sop برای سوئد نوشتم که 600 کلمه است به نظر شما عوضش کنم و زیادش کنم یا اینکه همان را بفرستم ... آخر همان 600 کلمه کلی وقت ازم گرفته است و واقعا سختمه دوباره بخواهم زیادش کنم
    1. کپی کافیه
    2. بله، ولی تا اونجاییکه یادمه می شه این ترجمه غیر رسمی هم باشه - حتما وب سایت دانشگاه را چک کنید؛ در برگ نهایی که باید امضا کنید هم قید میشه
    3. من مطمئن نیستم این مطلب رو ولی تا اونجاییکه من یادمه ماکزیمم 4000 حرف می خواستن، نه کلمه
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام.یه سوال.در قسمت financial statement تو application form خواسته که اسم و مشخصات ساپورت کننده مالی رو بنوبسم.حالا نمی دونم اسم خودمو بنویسم یا شخص دیگه ای رو!میشه راهنمایی دقیق کنید.اپلای برای دانشگاه TUT هست.
    اسم کسی رو که قراره هزینه تحصیلتون رو بده رو بنویسید،البته توی فرم آنلاین به صورت کلی هم میتونید مثلا بنوسید parents
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

سلام دوستان،
    در دانشگاه Vassa و TUT جایی‌ ناگفته که می‌شه کسانی‌ که مدرک دستشون نیست و ساله آخر هستند بفرستند،
    به نظرتون همون سیستم سوئد ، یعنی‌ با ریز نمرت و یک نامهٔ رسمی‌ مبنی بر اینکه من قبل از ثبت نم مدرکم حاضر می‌شه، می‌تونم درخواست پذیرش بدم،

ممنون،
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

من خودم پس از مدتي بررسي به اين نتيجه رسيدم كه تقريباً همه دانشگاه هاي فنلاند مثل سوئد با همون نامه پذيرش مي دند، برا دانشگاه Tampere برا رشته مورد نظر خودم اينو پيدا كردم:

If you have not obtained your BSc diploma before the application deadline, please enclose an official letter from your university explaining when you would be getting the diploma. Applicants without a degree diploma in their application enclosures will be accepted conditionally and they have to send an officially certified photocopy and translation of their degree diploma to UTA by 30 July, 2010

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط sirhamed نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    در دانشگاه Vassa و TUT جایی‌ ناگفته که می‌شه کسانی‌ که مدرک دستشون نیست و ساله آخر هستند بفرستند،
    به نظرتون همون سیستم سوئد ، یعنی‌ با ریز نمرت و یک نامهٔ رسمی‌ مبنی بر اینکه من قبل از ثبت نم مدرکم حاضر می‌شه، می‌تونم درخواست پذیرش بدم،

ممنون،
    S.Giant عزیز راست میگه....
    من هم در مورد دانشگاه هلسینکی نزدیک به این متن رو دیدم...ایناش:
    Pending Bachelor’s degree
    If your final Bachelor’s diploma and transcript are not available within the application period (November 16, 2009 to February 1, 2010) and you are applying for one of the International Master’s Degree Programmes, do not wait to receive your final papers. Instead, submit the documents you have (the latest transcript, provisional certificate, or some other educational assessment document indicating your status) and point out the anticipated university graduation date on the online applicant registration form available during the application period above.
    پس همون نامه کفایت باید بکنه...

پیروز باشید

Junior Member

سلام. 1) مطمئن هستید که گردش مالی نیاز نیست برای گواهی.یعنی چند روز پول تو حساب باشه کافیه؟
    2) تو گواهی ذکر می کنند که چند روز تو حساب بوده و گردش حساب نداشته؟3) مثل نروژ نیست که پول رو باید منتقل کرد تو بانک نروژ؟ 4)حساب به نام خودم باشه دیگه.؟ یه مدارک اپلای دانشگاه خواسته ذکر کنید چه کسی ساپورت کننده مالی شماست؟با این حساب بنویسم خودم یا my parents?!
    ممنون میشم شفاف مرا راهنمایی کنید.با تشکر!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)