صفحه 5 از 19 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 189

موضوع: مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

Senior Member moeinian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی انرژی دانشگاه Chalmers

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

سلام دوستان

برای مقطع فوق لیسانس باید مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم را هم ترجمه کرد و فرستاد؟!
    ,والله تو مدارک که نوشته نشده. مدارک اینهاست:

1. Official bachelor's degree certificate (the studies must be completed by 31 July 2010 and the certificate submitted by 3 August), or a certificate for equivalent studies
    2. Authorised translation of the degree (if applicable)
    3. Official transcript of records listing your completed university studies
    4. Authorised translation of the transcript (if applicable)
    5. Curriculum vitae
    6. Copy of passport or ID-card
    7. Language test scores (to be submitted no later than 26 February, Master's Programme in Bioinformatics 1 February). For detailed information about the TKK language requirements, please see our web page section 'Language Requirements'
    8. For those applying for the Department of Architecture, a portfolio of their work.

فقط برای یه سری رشته گویا درخواست شده.
    ویرایش توسط moeinian : January 1st, 2010 در ساعت 09:38 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط moeinian نمایش پست ها
    سلام دوستان

برای مقطع فوق لیسانس باید مدارک پیش دانشگاهی و دیپلم را هم ترجمه کرد و فرستاد؟!
    ,والله تو مدارک که نوشته نشده. مدارک اینهاست:

1. Official bachelor's degree certificate (the studies must be completed by 31 July 2010 and the certificate submitted by 3 August), or a certificate for equivalent studies
    2. Authorised translation of the degree (if applicable)
    3. Official transcript of records listing your completed university studies
    4. Authorised translation of the transcript (if applicable)
    5. Curriculum vitae
    6. Copy of passport or ID-card
    7. Language test scores (to be submitted no later than 26 February, Master's Programme in Bioinformatics 1 February). For detailed information about the TKK language requirements, please see our web page section 'Language Requirements'
    8. For those applying for the Department of Architecture, a portfolio of their work.

فقط برای یه سری رشته گویا درخواست شده.
    درود
    دوست عزیز رشته ی درخواستی شما ماله کدوم دانشگاهه؟
    ایا از سایت universityadmissions دارید اقدام می کنید؟

تا اونجایی که میدونم نمیخاد...تو یکی از پست ها بود اگه اشتباه نکنم که تورنادو هم گفته بودند نمیخاد...
    تو مدارک بالا هم که بهش اشاره ای نشده بود....
    البته یه جا تو سایت universityadmissions یه اطلاعاتی از دبیرستان شما میخاد ولی چیزی نگفته که مدرکی دال بر صحت گفته های ما میخاد یا نه؟
    کلا فنلاند یکم هنوز مشکوکاتش باقی مونده

شب خوش

Junior Member

سلام. بعضی دوستان یه صحبت هایی می کنند که آدم به شک میوفته. آیا لازم هست که کپی پاسپورت برای ارسال پذیرش هم مهر و تایید بشه یا نه؟

برا سوئد كه بايد اين كار رو بكنيد حالا فنلاند رو من دقيق تو ذهنم مرجعي نيستش كه بگم آره يا نه ولي به نظرم برابر اصل بودنش حداقل فايدش اينكه دل خود آدم راحت هست...

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام. بعضی دوستان یه صحبت هایی می کنند که آدم به شک میوفته. آیا لازم هست که کپی پاسپورت برای ارسال پذیرش هم مهر و تایید بشه یا نه؟
    من پارسال کپی معمولی پاسپورت فرستادم و پذیرش هم گرفتم
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    به وضوح در مورد همه مدارك گفته شده بايد كپي هاش certify بشه.
    در مورد Lappeenranta University of Technology
    اينجا:Important details about the enclosures
    All translations of the required documents must be done by official translators or by an authorized official of the institution that has issued the original document. The translations must bear the stamp and signature of the translator. Please note that you must also send an officially certified copy of the translated document in its original language. All copies of the degree certificates /diplomas, transcripts/grade reports and language proficiency documents must be officially certified by the institution that has issued the original document or by a notary public. اينم لينك:
    http://www.lut.fi/en/lut/admissions/...onprocess.aspx
    در مورد UNIVERSITY OF TURKU هم توي فايل PDF اي كه من اپلاي كردم نوشته بايد CERTIFY شده بشه كپي همه مدارك.
    حالا جالب اينجاس كه من همه مدارك را به غير IELTS تونستم كپي برابر اصل كنم. حالا اين IELTS شده دردسر برام. اول رفتم مجتمع قضايي شهيد بهشتي گفتن برو كاخ دادگستري. بعد رفتم كاخ دادگستري گفتن برو مركز امتحان گيرنده. امروز رفتم آيلتس تهران مي گه ما نمي كنيم و برو دارالترجمه. آبيز هم مي گه هر نسخه 10000 تومان!!!!! مي گيريم كپي برابر اصل مي كنيم. حالا كسي ايده اي نداره براي كپي برابر اصل IELTS؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Sama09 نمایش پست ها
    به وضوح در مورد همه مدارك گفته شده بايد كپي هاش certify بشه.
    در مورد Lappeenranta University of Technology
    اينجا:Important details about the enclosures
    All translations of the required documents must be done by official translators or by an authorized official of the institution that has issued the original document. The translations must bear the stamp and signature of the translator. Please note that you must also send an officially certified copy of the translated document in its original language. All copies of the degree certificates /diplomas, transcripts/grade reports and language proficiency documents must be officially certified by the institution that has issued the original document or by a notary public. اينم لينك:
    http://www.lut.fi/en/lut/admissions/...onprocess.aspx
    در مورد UNIVERSITY OF TURKU هم توي فايل PDF اي كه من اپلاي كردم نوشته بايد CERTIFY شده بشه كپي همه مدارك.
    حالا جالب اينجاس كه من همه مدارك را به غير IELTS تونستم كپي برابر اصل كنم. حالا اين IELTS شده دردسر برام. اول رفتم مجتمع قضايي شهيد بهشتي گفتن برو كاخ دادگستري. بعد رفتم كاخ دادگستري گفتن برو مركز امتحان گيرنده. امروز رفتم آيلتس تهران مي گه ما نمي كنيم و برو دارالترجمه. آبيز هم مي گه هر نسخه 10000 تومان!!!!! مي گيريم كپي برابر اصل مي كنيم. حالا كسي ايده اي نداره براي كپي برابر اصل IELTS؟
    به...فنلاندی های عزیز یواش یواش دارن رو میشن
    مثه اینکه اکثر درخواستی های امسال دارن زیر زیرکی کاراشونو می کنن

در مورد صحبت شما دوست عزیز باید بگم دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه!
    تو تاپیک های متفاوت بر سر نیاز به کپی برابر اصل گذرنامه صحبت شده و افراد معتبر فروم گفتن نیازی نیست....تورنادوی عزیر که پارسال هم پذیرش گرفتن تایید کردن...
    در مورد دانشگاه هلسینکی هم اینو گفته:
    Photocopy of the personal data page of your passport
    گذرنامه یک مدرک رسمی است...پس چه نیازی داره؟البته اگر برای محکم کاری است عیبی ندارد یا به قول علما احتیاط مستحب هست
    در مورد ایلتس هم تو مدرک شماره ای تو کارنامه هست که دانشگاه مورد نظر می تونه صحت مدرک رو تایید کنه!

ولی در کل قبول دارم که فنلاند یه کم کارایی که می کنه عجیبه!

در مورد دارالترجمه ابیز هم که گفتید همونیه که بغل سینما آستاراست؟
    اگه آره خوب ببرید دارالترجمه های پارسیان-کوچه شهرستانی و سروش-بعد از آیس پک ببنیید اونجا چند میدند!

Junior Member

به...فنلاندی های عزیز یواش یواش دارن رو میشن
    مثه اینکه اکثر درخواستی های امسال دارن زیر زیرکی کاراشونو می کنن

در مورد صحبت شما دوست عزیز باید بگم دانشگاه به دانشگاه فرق می کنه!
    تو تاپیک های متفاوت بر سر نیاز به کپی برابر اصل گذرنامه صحبت شده و افراد معتبر فروم گفتن نیازی نیست....تورنادوی عزیر که پارسال هم پذیرش گرفتن تایید کردن...
    در مورد دانشگاه هلسینکی هم اینو گفته:
    Photocopy of the personal data page of your passport
    گذرنامه یک مدرک رسمی است...پس چه نیازی داره؟البته اگر برای محکم کاری است عیبی ندارد یا به قول علما احتیاط مستحب هست
    در مورد ایلتس هم تو مدرک شماره ای تو کارنامه هست که دانشگاه مورد نظر می تونه صحت مدرک رو تایید کنه!

ولی در کل قبول دارم که فنلاند یه کم کارایی که می کنه عجیبه!

در مورد دارالترجمه ابیز هم که گفتید همونیه که بغل سینما آستاراست؟
    اگه آره خوب ببرید دارالترجمه های پارسیان-کوچه شهرستانی و سروش-بعد از آیس پک ببنیید اونجا چند میدند![/QUOTE]
    .
    .
    .
    نه بابا زير زيركي كجا بود. اينقدر اين ور اونور اپلاي كرديم نشده، مي ترسيم باز آبرومون بره;D
    در مورد كپي برابر اصل مدارك هم بنا به گفته دوستان احتياط اينه كه مدارك certify بشه. من IELTS را هم ديروز بردم آبيز(ميدان انقلاب، طبقه بالاي بازار بزرگ كتاب) ازم نسخه اي 2500 گرفت و برابر اصل كرد.ولي آخرش من هم نفهميدم IELTS ديگه CERTIFY كردنش چيه؟
    حالا ببينيم اين همه بدو بدو جواب مي ده يا نه؟؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط Sama09 : January 5th, 2010 در ساعت 12:16 PM دلیل: بي نظم بودن عنوان

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

سلام،

دوستان دانشگاه Vaasa این جمله رو تو سایتش داره،

Students applying for admission to the programme should have completed their undergraduate studies in an appropriate field such as telecommunication, computer science, production automation, and electrical engineering.
    به نظرتون من که مدرک دستم نیست نمیتونم بفرستم؟
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

سلام منم دو تا سوال رو داشتم.
    1. حالا اگه بخوایم که کپی پاسپورت رو برابر با اصل کنیم باید کجا بریم؟ پاسپورت رو که نمی شه ترجمه کرد نه ؟ نکنه باید شناسنامه رو ترجمه کنیم؟
    2. من سه تا دانشگاه می خوام اپلای کنم. به نظرتون مدارک هر دانشگاه رو بذارم توی یه پاکت جدا و این سه تا دانشگاه رو بذارم توی یه پاکت بزرگتر و همه رو با هم بدم به universityadmission ! ... اخه کمی تا قسمتی مدارکی که هر کدوم می خوان فرق می کنه.
    چی کار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)