صفحه 6 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 189

موضوع: مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي پذيرش از فنلاند

سلام. من از شرکتی که 2-3 سالی باهاشون همکاری داشتم،نامه سابقه کار گرفتم تو سربرگ لاتین و متنش هم انگلیسی هست. هم نامه هم پاکت مهر خوردند.البته چون به صورت پاره وقت(هفته ای 30 ساعت) بودم بیمه نبودم.نیاز به مهر تایید وزارت خرجه یا دادگستری یا دارالترجمه هست یا نه؟(برای اپلای دانشگاه هست و نیازی برای ارائه به سفارت هم نیست )

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nothingelse نمایش پست ها
    سلام منم دو تا سوال رو داشتم.
    1. حالا اگه بخوایم که کپی پاسپورت رو برابر با اصل کنیم باید کجا بریم؟ پاسپورت رو که نمی شه ترجمه کرد نه ؟ نکنه باید شناسنامه رو ترجمه کنیم؟
    2. من سه تا دانشگاه می خوام اپلای کنم. به نظرتون مدارک هر دانشگاه رو بذارم توی یه پاکت جدا و این سه تا دانشگاه رو بذارم توی یه پاکت بزرگتر و همه رو با هم بدم به universityadmission ! ... اخه کمی تا قسمتی مدارکی که هر کدوم می خوان فرق می کنه.
    چی کار کنم؟
    1. اگر می خواهید برابر اصل کنید؛ ببرید دالترجمه؛ خوشون از همه صفحات کپی می گیرند و می دهند وزارت خارجه برابر اصل می کنه
    2. دقیقا همین کار را باید انجام دهید
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

وزارت خارجه؟ برا منو كه همچين كاري نكردن، فقط مهر دارالترجمه خورد و نوشت كه True Certified Copy هستش...مشكلي داره اينطوري به نظرتون؟

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط S.Giant نمایش پست ها
    وزارت خارجه؟ برا منو كه همچين كاري نكردن، فقط مهر دارالترجمه خورد و نوشت كه True Certified Copy هستش...مشكلي داره اينطوري به نظرتون؟
    به نظر من مشکلی نیست
    من پارسال کپی معمولی فرستاده بودم؛ پذیرش هم گرفتم؛
    شما که برابر اصل هم کردید؛ نگران نباشید
    اطلاعات من بر مبنای تجربیات و شنیده های من است که ممکن است در برخی مواقع هم نادرست باشد یا به روز نباشد!

من می خوام مدارکمو بفرستم یکی از مدارکی که می خواد اینه
    Copy of Bachelor's (or higher) degree certificate in original language
    - copy officially certified by a notary public or the awarding institutio
    و
    - Copy of transcript of records of Bachelor's (or higher) degree in original language
    - copy officially certified by a notary public or the awarding institution
    کپی دانشنامه و ریز نمرات به زبان اصلی که رسمی باشه یا دانشگاه صادر کرده باشه . من بردم دارالترجمه کپی برابر اصل کنن چند تا از رو مدارک کپی کردن و یه مهر برابر اصل با مهر مترجم زدن. گفتم پس تمبر دادگستری چیزی. پفتن نه همین کافیه! بعد رفتم از دانشگاه گرفتم. این چیزیم که از دانشگاه گرفتم مهر انگلیسی برابر اصل نداره یه سری مهر و امضا و تاریخ فارسیه. کافیه اینا رو بفرستم؟ با توجه به وقت کم لطفا اگه سوال تکراری هست و جوابو می دونین بگین چه کار کنم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط esoli نمایش پست ها
    سلام. من از شرکتی که 2-3 سالی باهاشون همکاری داشتم،نامه سابقه کار گرفتم تو سربرگ لاتین و متنش هم انگلیسی هست. هم نامه هم پاکت مهر خوردند.البته چون به صورت پاره وقت(هفته ای 30 ساعت) بودم بیمه نبودم.نیاز به مهر تایید وزارت خرجه یا دادگستری یا دارالترجمه هست یا نه؟(برای اپلای دانشگاه هست و نیازی برای ارائه به سفارت هم نیست )
    وزارت امورخارجه برای تایید نامه ی سابقه کار احتیاج به بیمه شما دارد. همون تایید دادگستری کفایت می کند.

Junior Member

من هم می خواهم برای مقطع مستر برای فنلاند اقدام کنم - 2سوال اساسی داشتم -اگه دوستان زحمت بکشند جواب بدهند ممنون می شم .
    1- آیا پس از آماده کردن مدارک آن را حتما بایستی از طریق دانشگاه ( تو پاکت مخصوص دانشگاه ) بفرستیم و یا میتونیم مثل سوئد خودمون پاکتمون رو پست کنیم .
    2- توی UAF گفته اگر دانشگاه انتخابی شما کپی آیلتس رو قبول کرد می تونید کپی بفرستید - ولی در سایت بعضی از دانشگاهها دقیق نگفته کپی آیلتس قبوله - در مورد این نوع دانشگاهها تکلیف چیه ؟ آیا حتما باید از مرکز آیلتس رو ریپورت کنیم . (دوستان آیا برای دانشگاههای Lappeenranta- vassa و TUT کپی آیلتس قبوله یا نه ؟ TUT رو فکرکنم بشه ولی برای VASSA و Lappeenranta رو شک دارم - دوستان اگه اطلاع دارند لطف کنند مطرح کنند . با آرزوی موفقیت برای همه .

ApplyAbroad Veteran
    tornado آواتار ها

کپی آیلتس قیول هست؛ برای اطمینان بیشتر می توانید به دانشگاه ایمیل زده و سوال کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud8142 نمایش پست ها
    من هم می خواهم برای مقطع مستر برای فنلاند اقدام کنم - 2سوال اساسی داشتم -اگه دوستان زحمت بکشند جواب بدهند ممنون می شم .
    1- آیا پس از آماده کردن مدارک آن را حتما بایستی از طریق دانشگاه ( تو پاکت مخصوص دانشگاه ) بفرستیم و یا میتونیم مثل سوئد خودمون پاکتمون رو پست کنیم .
    2- توی UAF گفته اگر دانشگاه انتخابی شما کپی آیلتس رو قبول کرد می تونید کپی بفرستید - ولی در سایت بعضی از دانشگاهها دقیق نگفته کپی آیلتس قبوله - در مورد این نوع دانشگاهها تکلیف چیه ؟ آیا حتما باید از مرکز آیلتس رو ریپورت کنیم . (دوستان آیا برای دانشگاههای Lappeenranta- vassa و TUT کپی آیلتس قبوله یا نه ؟ TUT رو فکرکنم بشه ولی برای VASSA و Lappeenranta رو شک دارم - دوستان اگه اطلاع دارند لطف کنند مطرح کنند . با آرزوی موفقیت برای همه .
    TUT كپي رو قبول داره، ولي Lappeenranta رو من خودم هرچي سعي كردم نتونستم نتيجه درست بگيرم ازش! اگر جواب سوال رو پيدا كرديد حتماً ايجا بزاريدش.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado نمایش پست ها
    کپی آیلتس قیول هست؛ برای اطمینان بیشتر می توانید به دانشگاه ایمیل زده و سوال کنید.
    جناب tornado عزیز - آیا شما که پارسال قبول شدید خودتون پاکت مدارکتون رو پست کردید و یا از طریق دانشگاهتون مدارکتون رو فرستادید ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)