صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 50

موضوع: فارغ التحصیلان ممتاز بدون آزمون در شریف ادامه تحصیل می دهند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Amherst, MA

پیش فرض پاسخ : فارغ التحصیلان ممتاز بدون آزمون در شریف ادامه تحصیل می دهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    این همون رنکینگیه که توش شریف ۱۵۰ و تهران ۱۶۵ هست، حالا اینم که تو رنک نیست،،، سطحش پایینه خووب... من که تو این سایتhttp://www.webometrics.info/top100_continent.asp?cont=usa_canada چیک کردم خبی از شریف تو ۱۰۰۰ تایه اول نبود،،، حالا شاید ما اشتباه می‌کنیم.
    البته من این رنکینگ رو قبول ندارم ولی این همونطور که نوشته فقط امریکا و کانادا هست
    با خیال تو بسر بردن اگر هست گناه <br />با خبر باش که من غرق گناهم هر شب

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط jlklk
    البته من این رنکینگ رو قبول ندارم ولی این همونطور که نوشته فقط امریکا و کانادا هست
    البته لینک کله جهان هم تو این سایت هست، من که نمیدونم کدوم رنک درسته، کسی رنک درست رو داره؟؟ بعد رنک دانشگاههای ایران چنده؟؟
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

دانشگاه شریف دقیقا در رتبه 2256 قرار داره
    http://www.webometrics.info/top4000....ghlight=sharif

البته طبق همون رده بندی دانشگاه شریف چهارمین دانشگاه ایران هست
    http://www.webometrics.info/rank_by_...ghlight=sharif

تازه من خودم سه ماه پیش موقع اپلای کردن دقیقا چک کردم رتبه شریف 1869 بود و تو این سه ماه ارزیابی مجدد شده و به 2256 نزول کرده.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

سلام
    من مي توانم لينك اين خبر را بدونم. و همچنين ايشان گفتند 20 دانشگاه اول دنيا كدوم ها هستند؟
    ممنون

Junior Member

۱- webometrics مرجع معتبری نیست. چون بر اساس ارجاعات به دانشگاه طبقه بندی میکنه . کلا رنکینگ معتبر اونم جهانی همیشه یه معما بوده چون ملاک استانداردی تعریف نشده تا حالا . ولی فکر کنم با امکانات موجود بهترین رنکینگ برای مقیاس جهانی شاید QS Top Universities باشه : http://www.topuniversities.com/

۲- این جمله دکتر سهرابی تبدیل به یه جک جدیدشده تو دانشگاه البته منم با farhan موافقم. آدم خوبیه و میشه گفت جزو افراد معدود علمی دانشگاهه که کار اجرایی هم میکنه.
    احتمالا برای ادامه کار مجبور به بعضی ملاحضات شده

Junior Member

به نظر من خیلی تصمیم خوبی است. علی رغم تقبیح شماباهاش کاملا موافقم. من دوستی دارم که تو سه سال اخیر در کمال بد شانسی هر سال از دانشگاه های خوبی تو امریکا و کانادا پذیرش گرفت اما نمیدونم چرا همش بهش ویزا نمیدند. حالا کدوم بهتره شروع به خواندن دکتری تو شریف کنه و باز هم برای سال بعد تلاش کنه یا سه سال عمرشا بریزه دور و فقط امید به سال بعد باشه؟

همچنین برای اونایی که زبان و سوابقشون خوبه ولی حوصله خوندن برای امتحان بیمعنای ورودی دکتری را ندارند هم خیلی خوبه.

اینقدر سخت و بد به تصمیمات نگاه نکنید
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط yeki_baraye_hame
    سلام
    من مي توانم لينك اين خبر را بدونم. و همچنين ايشان گفتند 20 دانشگاه اول دنيا كدوم ها هستند؟
    ممنون
    این خبر در روزنامه همشهری امروز 14 اسفند اومده بود... و اگه اوله پست رو ببنید اسمهای اون 20 دانشگاه اومده....
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

مشکلات نرفتن مثل ویزا و چیزای دیگه (برای کسایی که از 20 دانشگاه اول دنیا پذیرش گرفته اند)خیلی کم پیش می آد به نظر من هم این موضوع جنبه ظاهری داره .....

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamm
    به نظر من خیلی تصمیم خوبی است. علی رغم تقبیح شماباهاش کاملا موافقم. من دوستی دارم که تو سه سال اخیر در کمال بد شانسی هر سال از دانشگاه های خوبی تو امریکا و کانادا پذیرش گرفت اما نمیدونم چرا همش بهش ویزا نمیدند. حالا کدوم بهتره شروع به خواندن دکتری تو شریف کنه و باز هم برای سال بعد تلاش کنه یا سه سال عمرشا بریزه دور و فقط امید به سال بعد باشه؟

همچنین برای اونایی که زبان و سوابقشون خوبه ولی حوصله خوندن برای امتحان بیمعنای ورودی دکتری را ندارند هم خیلی خوبه.

اینقدر سخت و بد به تصمیمات نگاه نکنید
    اصل موضوع بد نیست و من هم با اون موافقم. اما شرایطی که گذاشته شده خنده داره. نه از این جهت که برای اونهایی که از اون بیست تا پذیرش فول فاند بگیرن و نتونن برن (که البته مقصود اصلی طرح این نبوده بلکه می خواد مثلا جذابیت ایجاد کنه که شما اصلا نری- ارجاع به متن مصاحبه که میگه تا آخر خرداد فرصت ثبت نام دارین- یعنی هنوز جواب ویزاها نیومده) از این جهت که شرط رو آنچنان برده بالا که آدم شک میکنه کجا درس می خونه و کجا زندگی می کنه.
    اخه انصاف هم خوب چیزیه. همون آقای دکتر حاضره پذیرش فول فاند از اسنفورد رو بیخیال شه بمونه شریف؟؟؟ اصلا رنک دانشگاه رو بیخیال، بجای فاند چی می دن؟

این چیزاست که آدم را به خنده وامی دارد ................ اینان در جهل مرکب ابد الدهر بمانند
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjalali
    دانشگاه شریف دقیقا در رتبه 2256 قرار داره
    http://www.webometrics.info/top4000....ghlight=sharif

البته طبق همون رده بندی دانشگاه شریف چهارمین دانشگاه ایران هست
    http://www.webometrics.info/rank_by_...ghlight=sharif

تازه من خودم سه ماه پیش موقع اپلای کردن دقیقا چک کردم رتبه شریف 1869 بود و تو این سه ماه ارزیابی مجدد شده و به 2256 نزول کرده.
    رنکینگ وبومتریک مثل این میمونه که دانشگاهها رو از روی میزان زنگ خوردن تلفنشون رنک کنی!

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)