صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهاد نسبت به انتخاب مدیران هر انجمن

پیش فرض پیشنهاد نسبت به انتخاب مدیران هر انجمن

چه خوب میشد در انتخاب مدیران هر انجمن یه بازنگری کلی میشد...

انتخاب مدیران هر انجمن از اعضای فعال در همان انجمن میتواند صورت گیرد که هم توسط نظرسنجی از اعضا و یا تشخیص مدیران انتخاب شوند...

انتخاب مدیر فعال و مسلط به اطلاعات هر کشور و شرکت در بحث ها توسط هر مدیر میتواند باعث بازدهی انجمن رو بالا برده و و باعث عدم ارایه اطلاعات غلط و قدیمی

و عدم بی تفاوتی نسبت به ارسال های
    دیگر کاربران به علت عدم آگاهی گردد....

برای هر مدیر صفحه اعتراض و پیشنهاد در انجمن مربوطه درست شود تا به راحتی کاربران بتوانند مشکلات خودشان رو در میان بگذارند و جواب و سوال ها مورد قضاوت همه قرار بگیرند..

اریابی مدیران هر انجمن در فاصله های زمانی انجام شود که باز میتوان هم از نطر اعضا هم مدیران استفاده کرد و در صورت شایستگی مدیر به کار خودش ادامه بدهد.

امام علي(ع) در گزينش و انتخاب مديران و كارگزاران بر دو ويژگي «تخصص» و «تعهد» تأكيد فرموده است...

همچنین انحطاط و سقوط را در چهار چيز می دانند :

الف) ضايع كردن اصول و دستورات اصلي

ب) پرداختن به مسايل فرعي و جزئي

ج) مقدم داشتن فرومايگان و اراذل

د) عقب راندن شايستگان و افراد بافضيلت

متاسفانه عدم تخصص و اطلاعات در کنار متعهد نبودن باعث مشکلات بسیاری برای بعضی انجمن ها شده است....

قدیمی بودن اطلاعات- اشتباه بودن و عدم اصلاح فرستاده ها - عدم رسیدگی به گزارش ها و پیغام های خصوصی- عدم ارتباط با افراد فعال انجمن-

وجود اطلاعاتی که منجر به عدم پذیرش و ریجکتی و نقص مدارک در سفارت میشوند- کنار رفتن و عدم فعالیت افراد فعال از انجمن

بخشی از مشکلاتی هستند که عدم تخصص و عدم تعهد مدیر گریبانگیر بعضی انجمن ها شده است....
    ویرایش توسط halandoon : April 15th, 2013 در ساعت 12:37 PM دلیل: عدم نیاز به ارسال جداگانه (پست ها ترکیب شدند)

Senior Member hooran آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نسبت به انتخاب مدیران هر انجمن

سلام
    یک : شما خودتون در چه انجمنی دوست دارید مدیر باشید؟
    دو : این مدیران محترم در قبال مدیریت شان چه چیزی دریافت می کنند؟ ( حقوق )

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط hooran نمایش پست ها
    سلام
    یک : شما خودتون در چه انجمنی دوست دارید مدیر باشید؟
    دو : این مدیران محترم در قبال مدیریت شان چه چیزی دریافت می کنند؟ ( حقوق )

با تشکر
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

1-من خودم در حال حاضر در انجمن اتریش و تاپیک های ارز و زبان آلمانی فعالیت دارم ولی متاسفانه بارها بر مدیریت این انجمن به دلیل عدم تخصص و عدم تعهد

اعتراض کردم ولی تاکنون هیچ
    رسیدگی خاصی نشده است...

من منظورم تنها انجمن اتریش نیست... یه بازنگری کلی باید در تمام انجمن ها بشه و چه خوب میشد که مدیران هر انجمن از اعضای فعال همان انجمن از طریق

نظر سنجی و با نظر مدیران انتخاب بشوند...

2- اولا هیچ اجباری نبوده که حتما کسی مدیر انجمنی باشه و همه بنا به نظر و خواسته خودشون در این سایت دارند فعالیت میکنند

دوما من برای اون هم پیشنهادی دارم:

به نظر من به فاصله زمانی مشخص مثلا هر ماه یا بیشتر میشه یه نطر سنجی برای انتخاب چند مدیر برتر در سایت گذاشت تا کاربران فعال همه

در این نظرسنجی
    شرکت کنند و از درآمدزایی سایت که از طریق آگهی ها به دست می آید مبلغی به عنوان پاداش به مدیران برتر تعلق بگیرد...

علاوه بر اینها فعالیت بعضی از انجمن ها مثل کانادا واقعا بالا هست و علاوه بر وجود مدیران متخصص و متعهد به نطر من باید مشوق های خاص برای فعالیت این

مدیران در انجمن هایی
    با ترافیک و فعالیت بالا در نظر گرفته بشود تا بعد از مدتی شخص مدیر دلسرد نشده و از ادامه فعالیت انصراف بدهد...
    ویرایش توسط halandoon : April 15th, 2013 در ساعت 12:38 PM دلیل: عدم نیاز به ارسال جداگانه (پست ها ترکیب شدند)

ApplyAbroad Guru

دوست عزیز آرمین بنظر میرسد که درمورد وظایف مدیران فروم و تاپیک ها ابهاماتی وجود دارد. از پست شما چنین برمی اید که شما انتظار دارید اگر اطلاعات داده شده در یک پست اشتباه بود مدیر مربوطه باید آن را ادیت و اصلاح کند؟

معمولا این جزو وظایف مدیران نیست. من خودم اینجا هیچ وقت مدیر نبوده ام ولی در فرومهای مختلف که دیده ام وظیفه moderator محدود به کنترل بحث ها از نظر مطابقت با قوانین فروم (مثلا مرتبط بودن پست ها و عدم توهین و غیره) است و انتظار اینکه بتوانند اطلاعات پست ها را هم اصلاح کنند وجود ندارد بخصوص که اکثر کاربران نسبت به ادیت کردن پست شان توسط مدیر بسیار حساسند و اگر شما بعنوان مدیر بدون کسب اجازه از کاربر چنین کاری بکنید بلافاصله کاربران شما را مورد اعتراض قرار خواهند داد.

اصلاح اطلاعات اشتباه بعهده خود ما کاربران است و اگر جایی دانستیم که پست مان اشتباه بود یا خودمان تصحیح میکنیم یا از مدیر خواهش میکنیم برایمان ادیت کند و یا اینکه با پست دیگری اطلاعات را اصلاح میکنیم. انتظار اینکه مدریتورها مسئول صحت اطلاعات ارسالی باشند یک مقدار غیرواقع بینانه است. اینموضوع مساله تعهد و تخصص نیست بلکه شرح وظایف مدیر است.

بجای اینکار میشود صفحه ویکی فروم را پربار تر و به روز کرد و متقاضیان اطلاعات را به آن صفحه رجوع داد. خود شما میتوانید با به روزکردن مطالب مربوط به اتریش در این زمینه مثمرثمر باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز آرمین بنظر میرسد که درمورد وظایف مدیران فروم و تاپیک ها ابهاماتی وجود دارد. از پست شما چنین برمی اید که شما انتظار دارید اگر اطلاعات داده شده در یک پست اشتباه بود مدیر مربوطه باید آن را ادیت و اصلاح کند؟

معمولا این جزو وظایف مدیران نیست. من خودم اینجا هیچ وقت مدیر نبوده ام ولی در فرومهای مختلف که دیده ام وظیفه moderator محدود به کنترل بحث ها از نظر مطابقت با قوانین فروم (مثلا مرتبط بودن پست ها و عدم توهین و غیره) است و انتظار اینکه بتوانند اطلاعات پست ها را هم اصلاح کنند وجود ندارد بخصوص که اکثر کاربران نسبت به ادیت کردن پست شان توسط مدیر بسیار حساسند و اگر شما بعنوان مدیر بدون کسب اجازه از کاربر چنین کاری بکنید بلافاصله کاربران شما را مورد اعتراض قرار خواهند داد.

اصلاح اطلاعات اشتباه بعهده خود ما کاربران است و اگر جایی دانستیم که پست مان اشتباه بود یا خودمان تصحیح میکنیم یا از مدیر خواهش میکنیم برایمان ادیت کند و یا اینکه با پست دیگری اطلاعات را اصلاح میکنیم. انتظار اینکه مدریتورها مسئول صحت اطلاعات ارسالی باشند یک مقدار غیرواقع بینانه است. اینموضوع مساله تعهد و تخصص نیست بلکه شرح وظایف مدیر است.

بجای اینکار میشود صفحه ویکی فروم را پربار تر و به روز کرد و متقاضیان اطلاعات را به آن صفحه رجوع داد. خود شما میتوانید با به روزکردن مطالب مربوط به اتریش در این زمینه مثمرثمر باشید.
    سلام دوست عزیز

اتفاقا انتقاد بنده به این روال سایت می باشد...

بنده دورادور در جریان فعالیت شما در انجمن کانادا هستم و به عنوان کاربری فعال و متعهد شما رو قبول دارم...

پیشنهاد های بنده به درباره انتخاب مدیران هر انجمن به صورت زیر هست:

1-برای هر انجمن یک نطرسنجی گذاشته شود و بچه ها مدیران هر انجمن رو که از اعضای فعال همان انجمن و مسلط به اطلاهات همان کشور هست

انتخاب کنند.

2- به فواصل زمانی مشخص باز از طریق نطرسنجی مدیران برتر انخاب بشوند و مبلغی به عنوان پاداش بهشون تعلق بگیره..

3- بعضی از انجمن ها مثل کانادا به دلیل ترافیک انجمن مشوق هایی برای مدیران این انجمن ها جداگانه در نطر گرفته شود.

4- در هر انجمن جداگانه تاپیک اعتراض و پیشنهاد ایجاد شود تا عملکرد مدیران هر انجمن به راحتی ارزیابی شوند...

5-مدیران ارشد که ناظر بر کار مدیران مدیران هستند میتوانند توسط اقا مهرداد یا بقیه دوستان انتخاب بشوند...
    ویرایش توسط armin021 : April 13th, 2013 در ساعت 12:15 AM

Senior Member hooran آواتار ها

در مود روال اپلای در جریان نیستم ولی اگر مدیران درامد خوبی داشته باشند یقیننا سایت و فروم وزینی خواهد بود .
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما دوست عزیز

1-من خودم در حال حاضر در انجمن اتریش و تاپیک های ارز و زبان آلمانی فعالیت دارم ولی متاسفانه بارها بر مدیریت این انجمن به دلیل عدم تخصص و عدم تعهد

اعتراض کردم ولی تاکنون هیچ
    رسیدگی خاصی نشده است...

من منظورم تنها انجمن اتریش نیست... یه بازنگری کلی باید در تمام انجمن ها بشه و چه خوب میشد که مدیران هر انجمن از اعضای فعال همان انجمن از طریق

نظر سنجی و با نظر مدیران انتخاب بشوند...

2- اولا هیچ اجباری نبوده که حتما کسی مدیر انجمنی باشه و همه بنا به نظر و خواسته خودشون در این سایت دارند فعالیت میکنند

دوما من برای اون هم پیشنهادی دارم:

به نظر من به فاصله زمانی مشخص مثلا هر ماه یا بیشتر میشه یه نطر سنجی برای انتخاب چند مدیر برتر در سایت گذاشت تا کاربران فعال همه

در این نظرسنجی
    شرکت کنند و از درآمدزایی سایت که از طریق آگهی ها به دست می آید مبلغی به عنوان پاداش به مدیران برتر تعلق بگیرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط hooran نمایش پست ها
    در مود روال اپلای در جریان نیستم ولی اگر مدیران درامد خوبی داشته باشند یقیننا سایت و فروم وزینی خواهد بود .

مسلما ___ شاید نشه اینو با اطمینان در مورد همه گفت ولی بسیاری از مدیرانی موفق و فعال مخصوصا در انجمن های شلوغ پس از مدتی

به بهانه های
    تحصیل و یا مشغله های کاری از فعالیت در این سایت کنار رفته اند

که مسلما پاداش و مسایل مالی انگیزه خوبی برای ادامه کار مدیران قبلی و فعلی خواهد بود....

یکی از دوستان مطلبی برای بنده ارسال کردند که در اینجا قرار میدهم :

در کل ما ایرانی ها جنبه انتقاد نداریم و هر کسی که از شخصی یا مدیری انتقاد کند اگر هم درست باشد از آن شخص خوشمان نمی آید و همیشه دوست داریم از

ما تعریف کنند تا حالا دیده اید یک مدیر بیاید و شجاعانه اعتراف کند که من در فلان کار یا پروژه اشتباه کرده ام و دلیل دیگر فقر سواد در مدیریت ارشد میباشد

و زیردستان نیز ضعیف انتخاب میشوند .

در علم مدیریت آمده که 80 درصد مدیریت انتخاب زیردستان میباشد و در ایران بدلیل اینکه زیردستان از آشنایان و دوستان و اقوام و یا به دلیل عدم آگاهی و

اشرافیت به موضوع انتخاب میشوند
    در ایران این 80 درصد تعطیل هست.

ویرایش توسط halandoon : April 15th, 2013 در ساعت 12:39 PM دلیل: عدم نیاز به ارسال جداگانه (پست ها ترکیب شدند)

Member mamali1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student in OR,University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها

سلام ! پست شما رو قبول دارم ولی در مورد پاراگراف 3 صحبتهای شما ، از اونجایی که این سایت یک مرجع (از نظر من) حساب میشه و برای کاربران حکم چراغ هدایت داره !! بهتره که مدیر انجمن هر بخش شخصی باشه که تو اون زمینه اطلاعات کامل و جامعی داشته باشه تا پستهایی که ارسال میشه و از روی حدس و گمان هست و کسی کامل ازش اطلاع نداره رو بتونه ادیت کنه که کاربر بتونه به اون پست اعتماد کنه ! من خودم نازه عضو شده بودم تو انجمن اتریش راجع به یک موضوع چند تا اظهار نظر میدیدمم اما اظهار نظر دقیق و موثق رو از باتجربه ها و در نهایت مدیر انجمن دریافت میکردم . پس بهترین کار اینه که دوستان مطالب رو به روز کنن که همونطور که گفتین باعث پر بار شدن فروم میشه اما به عنوان Supervisor کسی باشه باتجربه کامل بر قوانین دانشگاه کشور مربوطه و البته قوانین فروم که بتونه اطلاعات نهایی رو اعلام کنه !

از مدیران و کاربران خواهشمندم نظرات و پیشنهاد های خودشان رو در زمینه انتخاب مدیران بیان کنند....

بسیاری از مدیران و کاربران فعال به من اعلام کردند که ترجیح میدهند سکوت کنند....

سکوت برای چی>؟

برای ادامه سمت مدیریت در این سایت در حال حاضر یا آینده یا ناراحتی دیگران؟

من پیشنهادهایی دادم اینجا و دوستان مطالبی گفتند که قابل بحث و گفتگو هستش....

آدمهای بزرگ، آدمهای متوسط، آدمهای کوچک

آدم های بزرگ در باره ایده ها سخن می گویند

آدم های متوسط در باره چیزها سخن می گویند

آدم های کوچک پشت سر دیگران سخن می گویند

آدم های بزرگ درد دیگران را دارند

آدم های متوسط درد خودشان را دارند

آدم های کوچک بی دردند

آدم های بزرگ عظمت دیگران را می بینند

آدم های متوسط به دنبال عظمت خود هستند

آدم های کوچک عظمت خود را در تحقیر دیگران می بینند

آدم های بزرگ به دنبال کسب حکمت هستند

آدم های متوسط به دنبال کسب دانش هستند

آدم های کوچک به دنبال کسب سواد هستند

آدم های بزرگ به دنبال طرح پرسش های بی پاسخ هستند

آدم های متوسط پرسش هائی می پرسند که پاسخ دارد

آدم های کوچک می پندارند پاسخ همه پرسش ها را می دانند

آدم های بزرگ به دنبال خلق مسئله هستند

آدم های متوسط به دنبال حل مسئله هستند

آدم های کوچک اصلا مسئله ندارند

دوست عزیز
    از پست های شما چنین بر می آید که علاقه به مدیریت انجمن خاصی دارید و همچنین سهیم شدن در درآمدهای حاصل از تبلیغات سایت. میتونید پیشنهادتون رو در این قسمت مطرح کنید تا مدیران ارشد بررسی کنند.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)