صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهاد نسبت به انتخاب مدیران هر انجمن

قابل توجه کاربران و مدیران :

متاسفانه به دلایل مختلف دوستان کمتر تمایل دارند اینجا نطراتشون رو بگویند و به صورت خصوصی در میان میگذارند....

اینجا لازم هست چند مطلب مهم بیان کنم :

ببینید دوستان منظور من از این پیشنهادها این نبوده که همه وظایف گردن مدیر هر انجمن بیوفته...

پیشنهاد من این بود که در درجه اول مدیر هر انجمن از اعضای فعال همان انجمن و کشور انتخاب بشود به دلایل زیر :

کسی که به مسایل پذیرش و ویزا و شرایط کلی زندگی در اون کشور تسلط داشته باشد :

اول_ در بیشتر مواقع در جریان جدید ترین خبرها بوده ( از طریق اینترنت یا دوستان و.... )

دوم_ بیشتر سوال های خصوصی کاربران از مدیر هر انجمن پرسیده میشود که عدم توانایی باعث دلسردی کاربران میشود.

سوم_ تخصص در زمینه مربوطه باعث میشه مدیر با اطمینان اصلاحیه های ارسالی دیگر کاربران رو در انجمن ثبت کند نه با شک و تردید و نقل قول های فراوان

چهارم_ اینکه اگه کاربران در مورد مساله ای راجب پذیرش با چیزهای دیگه به اختلاف خوردند به راحتی به مدیر انجمن مراجعه میکنند و حرف مدیر رو سند قرار میدهند....

اینها تنها چند مورد مثبت در مورد انتخاب مدیر متخصصص و متعهد در هر انجمن هست که میتواند سایت رو پربارتر کند...

اصلاحیه ها و گزارش های پست های خلاف کماکان مثل گذشته توسط کاربران برای مدیر ارسال میشود و منظور ما این نبوده که مدیر انجمن باید تک تک فرستاده ها رو چک کند

بلکه مثل همیشه این وظیفه کاربران سایت بوده است....

نقل قول نوشته اصلی توسط Hanna01 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    از پست های شما چنین بر می آید که علاقه به مدیریت انجمن خاصی دارید و همچنین سهیم شدن در درآمدهای حاصل از تبلیغات سایت. میتونید پیشنهادتون رو در این قسمت مطرح کنید تا مدیران ارشد بررسی کنند.

دوست عزیز اگه مطالب این تاپیک رو به دقت میخوندین پیشنهاد اصلی من انتخاب مدیران هر انجمن از اعضای فعال همون انجمن بوده

در کنار مشوق های مالی برای ادامه کار مدیران....

من خودم قصدی برای مدیریت در حال حاضر ندارم ولی کسانی رو میشناسم که با وجود تخصص و تعهد متاسفانه ازشون استفاده ای در این سایت نمیشه.....
    ویرایش توسط halandoon : April 15th, 2013 در ساعت 12:40 PM دلیل: عدم نیاز به ارسال جداگانه (پست ها ترکیب شدند)

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نسبت به انتخاب مدیران هر انجمن

سلام به همه دوستان،

قصد ارسال پست در این ارتباط رو نداشتم، اما با مطالعه چند مطلب در مورد تقسیم درامد انجمن بین مدیران به نظرم لازم اومد توضیحات زیر رو به کاربران این تاپیک بدم.

اول اینکه برای من خیلی جالب بود که پیشنهاد دادید درآمد انجمن بین مدیران تقسیم بشه تا مدیران انگیزه بالایی پیدا کنن. این پیشنهاد جالب بود، اما جدید نبود. قبلا هم این پیشنهاد از طرف کاربران داده شده بود اما لازمه بدونید هیچ وقت مدیران با این پیشنهاد موافق نبوده و امیدوارم در اینده هم نباشن. دوست عزیز، انگیزه مدیران در انجمن اصولا انگیزه مادی نیست. برای همین با قرار دادن پاداش نمیشه اون انگیزه رو بیشتر کرد. من هم موافقم که اگه مدیر، ادمین، و کاربر با انگیزه تر باشن محیط پویا میشه. اما راهش تقسیم درامد بین مدیران نیست. از شما هم خواهش میکنم اگه قراره برای نحوه انتخاب مدیران پیشنهادی ارسال کنید این مطلب رو در نظر بگیرید.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها

من خودم قصدی برای مدیریت در حال حاضر ندارم ولی کسانی رو میشناسم که با وجود تخصص و تعهد متاسفانه ازشون استفاده ای در این سایت نمیشه.....
    این افراد داوطلب مدیریت هم شده اند وپیشنهادشان رد شده است؟

Senior Member hooran آواتار ها

مدیریت به دو شیوه انتخاب می گردد : انتصابی و انتخابی ، هر دو روش را می توان به ساب اوردیناری داوطلبانه و دستوری تقسیم کرد.
    مدیریت علم دارد، به هوس نیست ، به هوش هم هست ، مدیریت علمی دارد و دیمی!
    مدیریت در یک سامانه مجازی برای بسیاری از دوستان تجربه بسیار مفیدی در طول زندگی شان خواهد، به خصوص اشتیاق هم داشته باشند ، حتی اگر به شکست و بر کناری بیانجامد ارزشش را دارد .
    باید به افق اهداف یک ارگانیسم نگاه کرد ، آنگاه رمز و رازهای مدیریتی خود را مکشوف می کنند.

بحث جالب بود برای بنده از آن جهت که گین مالی آن برایم همواره جای پرسش بود. البته اهمیت چندانی هم دانستنش ندارد، بگذریم ...

Senior Member hooran آواتار ها

نه هر که چهره برافروخت دلبری داند نه هر که آینه سازد سکندری داند
    نه هر که طرف کله کج نهاد و تند نشست کلاه داری و آیین سروری داند
    تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن که دوست خود روش بنده پروری داند
    غلام همت آن رند عافیت سوزم که در گداصفتی کیمیاگری داند
    وفا و عهد نکو باشد ار بیاموزی وگرنه هر که تو بینی ستمگری داند
    بباختم دل دیوانه و ندانستم که آدمی بچه‌ای شیوه پری داند
    هزار نکته باریکتر ز مو این جاست نه هر که سر بتراشد قلندری داند
    مدار نقطه بینش ز خال توست مرا که قدر گوهر یک دانه جوهری داند
    به قد و چهره هر آن کس که شاه خوبان شد جهان بگیرد اگر دادگستری داند
    ز شعر دلکش حافظ کسی بود آگاه که لطف طبع و سخن گفتن دری داند

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

قصد ارسال پست در این ارتباط رو نداشتم، اما با مطالعه چند مطلب در مورد تقسیم درامد انجمن بین مدیران به نظرم لازم اومد توضیحات زیر رو به کاربران این تاپیک بدم.

اول اینکه برای من خیلی جالب بود که پیشنهاد دادید درآمد انجمن بین مدیران تقسیم بشه تا مدیران انگیزه بالایی پیدا کنن. این پیشنهاد جالب بود، اما جدید نبود. قبلا هم این پیشنهاد از طرف کاربران داده شده بود اما لازمه بدونید هیچ وقت مدیران با این پیشنهاد موافق نبوده و امیدوارم در اینده هم نباشن. دوست عزیز، انگیزه مدیران در انجمن اصولا انگیزه مادی نیست. برای همین با قرار دادن پاداش نمیشه اون انگیزه رو بیشتر کرد. من هم موافقم که اگه مدیر، ادمین، و کاربر با انگیزه تر باشن محیط پویا میشه. اما راهش تقسیم درامد بین مدیران نیست. از شما هم خواهش میکنم اگه قراره برای نحوه انتخاب مدیران پیشنهادی ارسال کنید این مطلب رو در نظر بگیرید.
    اولا در مورد درآمد سایت از طریق تبلیغات هیچ وقت شفاف سازی نشده است و خیلی جالب هست که وقتی تاپیک اعتراضات رو نگاه میکنیم میبینیم چند مدیر با عوض کردن نام کاربری سعی

در روشن کردن این موضوع داشتند که اون موضوع به نوعی جلوش گرفته شد....

از طرفی طبق چیزی که همه ما تو دانشگاه خوندیم و تجربه ثابت کرده بحث مالی و پاداش ها یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار بر عملکرد افراد یک مجموعه و سازمان می باشد...

طبق یک نطر سنجی از کاربران سایت هم میشه بهتر به این موضوع پرداخت..

پس به طور قطع با نظر شما که مدیران با این پیشنهاد موافق نبودند مخالف هستم...

تنها مساله ای که اینجا پیش می آید بحث توزیع درآمد و محدودیت سایت هست که من پیشنهاد دادم به فواصل زمانی مشخص مثلا 1 ماهه یا بیشتر توسط نظرسنجی از کاربران فعال سایت

یکی از مدیران انتخاب
    و پاداشی به پاس زحمت و عملکرد خوبش از نطر کاربران فعال سایت به او تعلق بگیرد....

همچنین برای بعضی انجمن ها مثل کانادا به دلیل ترافیک و شلوغی انجمن مشوق هایی جدا در نطر گرفته شود....

من خودم مدیرکل یه انجمن عریض و طویل هستم و دقیقن میدونم پروسه انتخاب کردن یه مدیر جدید چطوریه و چقدر میتونه سخت باشه
    چون تو داری کنترل یه عده کاربر با صدها مدل اخلاق و ایده و برخورد میدی دست یه نفر و باید خودت هم مدام حواست به چارگوشه این انجمن باشه که مشکلی پیش نیاد
    و واقعن باید بگم مدیرای اپلای ابرود تا اونجا که من دیدم خوب عمل کردن
    مدیرا (لااقل تو بخشایی که من فعالم) همیشه گوش بزنگ هستن و خوب به همه چیز رسیدگی میکنن
    حتی مشکلی هم که بود، وقتی طبق روش اعلام شده خود سایت اعتراض کردم، خیلی سریع رسیدگی شد و حتی میبینم که بعد از اون روند برخورد با اون مسئله خاص هم اصلاح شده

من نه از پاچه خواری خوشم میاد، نه اهل غر زدن هستم، فقط از یه مدیر به یه مدیر دیگه، واقعن از زحماتی که میکشن و میدونم خیلی زیاده، ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    اولا در مورد درآمد سایت از طریق تبلیغات هیچ وقت شفاف سازی نشده است و خیلی جالب هست که وقتی تاپیک اعتراضات رو نگاه میکنیم میبینیم چند مدیر با عوض کردن نام کاربری سعی

در روشن کردن این موضوع داشتند که اون موضوع به نوعی جلوش گرفته شد....

از طرفی طبق چیزی که همه ما تو دانشگاه خوندیم و تجربه ثابت کرده بحث مالی و پاداش ها یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار بر عملکرد افراد یک مجموعه و سازمان می باشد...

طبق یک نطر سنجی از کاربران سایت هم میشه بهتر به این موضوع پرداخت..

پس به طور قطع با نظر شما که مدیران با این پیشنهاد موافق نبودند مخالف هستم...

تنها مساله ای که اینجا پیش می آید بحث توزیع درآمد و محدودیت سایت هست که من پیشنهاد دادم به فواصل زمانی مشخص مثلا 1 ماهه یا بیشتر توسط نظرسنجی از کاربران فعال سایت

یکی از مدیران انتخاب
    و پاداشی به پاس زحمت و عملکرد خوبش از نطر کاربران فعال سایت به او تعلق بگیرد....

همچنین برای بعضی انجمن ها مثل کانادا به دلیل ترافیک و شلوغی انجمن مشوق هایی جدا در نطر گرفته شود....
    اولن که اصولن این تبلیغ اگر پول هاست و دومین و نرم افزار انجمن که مدام باید آپگرید بشه رو دربیاره، مدیرا کلاهشونو میندازن هوا...
    بعدش هم، اصولن من که سایتی نمیشناسم که مدیراش حقوق بگیرن و همه از روی علاقه شونه که کار میکنن... فوقش نفری یه V/p-n مجانی میگیرن!
    در مورد دخالت کاربرا در انتخاب مدیران هم ایییییییییینقدر نشدنیه که حتی فکر بهش خنده داره

ApplyAbroad Hero پاشا آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Metallurgist/Msc

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    من خودم مدیرکل یه انجمن عریض و طویل هستم و دقیقن میدونم پروسه انتخاب کردن یه مدیر جدید چطوریه و چقدر میتونه سخت باشه
    چون تو داری کنترل یه عده کاربر با صدها مدل اخلاق و ایده و برخورد میدی دست یه نفر و باید خودت هم مدام حواست به چارگوشه این انجمن باشه که مشکلی پیش نیاد
    و واقعن باید بگم مدیرای اپلای ابرود تا اونجا که من دیدم خوب عمل کردن
    مدیرا (لااقل تو بخشایی که من فعالم) همیشه گوش بزنگ هستن و خوب به همه چیز رسیدگی میکنن
    حتی مشکلی هم که بود، وقتی طبق روش اعلام شده خود سایت اعتراض کردم، خیلی سریع رسیدگی شد و حتی میبینم که بعد از اون روند برخورد با اون مسئله خاص هم اصلاح شده

من نه از پاچه خواری خوشم میاد، نه اهل غر زدن هستم، فقط از یه مدیر به یه مدیر دیگه، واقعن از زحماتی که میکشن و میدونم خیلی زیاده، ممنونم
    من در انجمن کانادا & کبک فعالم کلا نحوه مدیریت فروم مذکور را خوب میدانم ولی دلیل نمیشه اختلاف نظر هم با مدیران نداشته باشم.من با پست شما و پست 021 دوستمان ارمین تاحدی زیاد موافقم

یه پستی نوشتین که تا من اومدم جواب بدم ظاهرن پاکش کردین...
    اما بهر حال...

در مورد انتخاب مدیر از اعضای فعال هر بخش، تو هر انجمنی همین روش استفاده میشه، اما دو تا مورد اساسی هست
    آیای کاربرهای فعال اصلن وقت و علاقه ای به قبول این مسئولیت دارن یا خیر؟
    آیا کاربر فعالی که علاقمند هم هست، ویژگی های اخلاقی لازم برای اینکار رو داره یا نه، جای دیگه مدیر هست یا نه، تعریف مدیریت رو میدونه یا نه... در یه کلام، میتونه نماینده سایت باشه یا نه؟
    برای انتخاب یه مدیر شایسته که جلوی دردسر رو بگیره، نه که خودش دردسرساز باشه، تمام این سوالات باید پرسیده بشه و جواب بگیره... اینکه آقای x اطلاعات خوبی داره کافی نیست، مدیر بودن مسئولیت سختیه که تا انجامش ندی نمیدونی چقدر وقتگیر و فرساینده میتونه باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)