صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: پیشنهاد نسبت به انتخاب مدیران هر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    دوست عزیز منظورتان این است که عده زیادی از کاربران فعال ابراز علاقه برای مدیریت کرده اند و تقاضایشان رد شده است؟
    خود من هیچ آشنایی با این دوستان ندارم و طبق گفته ها این دوستان در گذشته که از اعضای فعال سایت هم بوده اند یا رد صلاحیت شده اند

یا جواب هایی توهین آمیز دریافت کرده اند...

من مطالب این دوستان رو نه تایید میکنم نه تکذیب....

ولی حتما مشکلی بوده که ترجیح داده اند سکوت کنند یا به صورت خاموش به فعالیت ادامه داده اند...

بحث اصلی من تجدید نظر در بعضی از گزینه های انتخاب مدیر متخصص و متعهد برای هر انجمن هست وگرنه گفتم درباره گفته های دوستان در پیغام های خصوصی

نمیتونم راجبش اظهار نطری داشته باشم...

شاید در آینده تاپیکی به اسم حرف دل مدیران رد صلاحیت شده درست کنم تا بیشتر بتونیم راجبش صحبت کنیم و دوستان خودشون به صورت مستند و با ذکر دلایل

درباره رد صلاحیت ها و نحوه برخورد و پاسخگویی مدیران ارشد رو شرح بدهند.....
    ویرایش توسط halandoon : April 15th, 2013 در ساعت 12:44 PM دلیل: عدم نیاز به ارسال جداگانه (پست ها ترکیب شدند)

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پیشنهاد نسبت به انتخاب مدیران هر انجمن

نقل قول نوشته اصلی توسط armin021 نمایش پست ها
    من واقعا نمیدونم چه جوری دیگه بعد از این همه نوشته باید اینو بگم که تخصص باید در کنار تعهد باشه.
    سلام،

پستی که ارسال میکنم به نمایندگی از انجمن یا مدیران نیست، صرفا نظرات خودم به عنوان یه کاربر رو مطرح میکنم.

نمیدونم شما در چند تاپیک فعالیت کردید، اما امیدوارم به قول خودتون بحث شما کلی باشه. البته من اجازه میخوام که این صحبت شما رو اصلاح کنم. بحث شما کلی، و در حد شناخت خودتون از انجمنه. پس توضیحات زیر رو مطالعه بفرمایید:

شما پیشنهاد میکنید که مدیر باید بتونه به سوالات کاربران پاسخ بده، اختلاف نظرهاشون رو حل کنه. من هم دوباره و دوباره این حرف رو تکرار میکنم که وظیفه مدیران پاسخگویی به سوالات کاربران و ویرایش پست ها نیست! وظیفه مدیران فراهم کردن محیطی هست که کاربران علاقه مند بتونن سوالات خودشون رو بپرس و به هم کمک کنن. اگه مدیری به سوالات کاربران پاسخ میده به دلیل مدیر بودنش نیست، به دلیل کاربر بودنش هست.

البته لازمه بدونید که:
    - ترجیح انتخاب مدیران بر اینه که از اعضای فعال اون انجمن باشن اما بعضی وقت ها امکان انجام این کار بنا به دلایل بسیار زیاد وجود نداره. پس پیشنهاد شما در حال اجرا در انجمن هست اما شاید از اون بی اطلاع باشید.

من فکر میکنم این پاسخ بتونه شما رو قانع کنه، چون نظر شما این بود که مدیران به مباحث انجمن هاشون مسلط باشن، من هم خدمت شما عرض کردم که ترجیح بر اینه که مسلط باشن اما الزامی وجود نداره. دلیل این هم که الزامی وجود نداره سایر دوستان در پست های قبلی گفتن.

اگه همچنان سوال شما ادامه داره لطفا یکبار دیگه چکیده پیشنهادتون رو ارسال کنید تا بهتر صحبت کنیم.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

خود من هیچ آشنایی با این دوستان ندارم و طبق گفته ها این دوستان در گذشته که از اعضای فعال سایت هم بوده اند یا رد صلاحیت شده اند

یا جواب هایی توهین آمیز دریافت کرده اند...

من مطالب این دوستان رو نه تایید میکنم نه تکذیب....

ولی حتما مشکلی بوده که ترجیح داده اند سکوت کنند یا به صورت خاموش به فعالیت ادامه داده اند...

بحث اصلی من تجدید نظر در بعضی از گزینه های انتخاب مدیر متخصص و متعهد برای هر انجمن هست وگرنه گفتم درباره گفته های دوستان در پیغام های خصوصی

نمیتونم راجبش اظهار نطری داشته باشم...

بسیاری از دوستان و کاربران فعال در انجمن های مختلف از طریق پیغام خصوصی به بنده نسبت به مساله انتخاب مدیران اعتراض کرده اند و بعضا حتی گفته اند

که به صورت توهین آمیزی باهاشون برخورد شده است...

در عین حال به این اعتقاد دارم که ممکن است بسیاری از آنها شایستگی مدیریت رو نداشته اند اما از طرفی این همه کاربر فعال بر چه اساسی همگی رد صلاحیت شده اند...

امیدوارم این تاپیک حداقل باعث بشود تا حدودی در بعضی معیارها برای انتخاب مدیران تجدید نظر بشود...

خیلی کنجکاوم بدونم چند نفر کاربر فعال مشتاق برای مدیریت که دست رد به سینه‌ش خورده وجود داره و چند تا از این افراد ناکام به شما پیغام خصوصی دادن
    بنده حس می‌کنم شما یه کم بصورت اغراق‌امیز با قضایا برخورد می‌کنید و اگر این حجم نارضایتی توی یه سایت وجود داشته باشه، تجربه به من که ثابت کرده کاربرها ساکت نمی‌شینن، و تنها یه نفر رو هم سپر بلا نمی‌کنن و هرکسی حرف خودش رو می‌زنه
    این قضیه تخصص و تعهد رو هم که هی تکرار می‌کنید، گفتنش یه چیزه، عملی کردنش یه چیز ایده‌آل و تقریبن غیرممکن! وگرنه شما مطمئن باشید هیچ مدیر ارشدی دوست نداره حتی یه بخش کوچیک سایتش رو بده دست یه آدم نالایق و تمام سعیش رو می‌کنه که بهترین‌ها رو از بین گزینه‌هایی که داره انتخاب کنه

و البته یه نکته‌ی کاملن بی‌ربط هم عرض کنم: موید حضورتون هست که در سیستم VB امکان این هست که مدیران ارشد سایت بتونن به پیغام‌های خصوصی گذشته که حتی توسط کاربر پاک شده هم دسترسی داشته باشن؟
    ویرایش توسط .:HoDa:. : April 15th, 2013 در ساعت 06:34 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها
    خیلی کنجکاوم بدونم چند نفر کاربر فعال مشتاق برای مدیریت که دست رد به سینه‌ش خورده وجود داره و چند تا از این افراد ناکام به شما پیغام خصوصی دادن
    بنده حس می‌کنم شما یه کم بصورت اغراق‌امیز با قضایا برخورد می‌کنید و اگر این حجم نارضایتی توی یه سایت وجود داشته باشه، تجربه به من که ثابت کرده کاربرها ساکت نمی‌شینن، و تنها یه نفر رو هم سپر بلا نمی‌کنن و هرکسی حرف خودش رو می‌زنه
    این قضیه تخصص و تعهد رو هم که هی تکرار می‌کنید، گفتنش یه چیزه، عملی کردنش یه چیز ایده‌آل و تقریبن غیرممکن! وگرنه شما مطمئن باشید هیچ مدیر ارشدی دوست نداره حتی یه بخش کوچیک سایتش رو بده دست یه آدم نالایق و تمام سعیش رو می‌کنه که بهترین‌ها رو از بین گزینه‌هایی که داره انتخاب کنه

و البته یه نکته‌ی کاملن بی‌ربط هم عرض کنم: موید حضورتون هست که در سیستم VB امکان این هست که مدیران ارشد سایت بتونن به پیغام‌های خصوصی گذشته که حتی توسط کاربر پاک شده هم دسترسی داشته باشن؟
    شما یه سر به آی دی های بن شده بزنین و چک کنین چند تا از اونها از مدیران سابق بوده اند و چند تا از اونها از کاربران فعال بوده اند. خیلی چیزها دستتون میاد و دیگه نمیگین این بنده خدا داره اغراق میکنه.

Senior Member hooran آواتار ها

چند نکته عرض می کنم امیدوارم خوب بتونم مطلب رو برسونم :

1. علیرغم اینکه مطالب این تاپیک را دنبال می کنم هنوز متوجه نشدم مشکل شما چیست ؟ می خواهی مدیر بشی پیشنهاد و انتقادت و درخواست پست و مقام و حقوق و مزایا را بنویس و به مقام مسئولش بده .اونها هم بررسی می کنند و در نهایت رد یا قبول می کنند . اگر قبول کردن سیاست ها و دانش مدیریت خودت رو مجرا می کنی .اگر هم قبول نکردن که صاحب اختیارند.

2. دوستان گفتن فونت را بولدش نکنید ، این یک کلمه حرف رو رعایت نکردید همین 1نکته چندین نکته نهفته دارد.

3.مدیریت یک سری قاطعیت هایی برای جلوگیری از هرج ومرج نیاز داره . حالا رد صلاحیت شده اند حتما دلیل داشته .

4. یکبار دیگر چکیده سخن رو بعد از اینهمه گفت و گو بگویید تا نتیجه حاصل شده رو متوجه بشیم

با ارادت
    شاید در آینده تاپیکی به اسم حرف دل مدیران رد صلاحیت شده درست کنم تا بیشتر بتونیم راجبش صحبت کنیم و دوستان خودشون به صورت مستند و با ذکر دلایل

درباره رد صلاحیت ها و نحوه برخورد و پاسخگویی مدیران ارشد رو شرح بدهند.....

نقل قول نوشته اصلی توسط .:HoDa:. نمایش پست ها

درود بر شما

در پست شماره 61 گفتم شاید در آینده تاپیکی با موضوع درد و دل مدیران رد صلاحیت شده درست کنم...

درضمن به این اشاره کردم که بنده هیچ اظهار نطری راجب مطالب دوستان و تایید و تکذیب مطالب گفته شده انجام نمیدهم...

ترجیح میدم در این تاپیک راجب پیشنهاد ها و نحوه انتخاب مدیران و شرایط ادامه فعالیت آنها صحبت کنیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط The_Dude نمایش پست ها
    شما یه سر به آی دی های بن شده بزنین و چک کنین چند تا از اونها از مدیران سابق بوده اند و چند تا از اونها از کاربران فعال بوده اند. خیلی چیزها دستتون میاد و دیگه نمیگین این بنده خدا داره اغراق میکنه.
    ممنون از اظهار نطر شما

بنده قصد تخریب یا دفاع از شخص یا انجمن خاصی رو ندارم...

امیدوارم در آینده بتونیم در تاپیک های جداگانه به صحبت های مدیران رد صلاحیت شده و نظر کاربران درباره آنها و ... بپردازیم.
    ویرایش توسط armin021 : April 15th, 2013 در ساعت 12:53 PM دلیل: عدم نیاز به ارسال جداگانه (پست ها ترکیب شدند)

ApplyAbroad Senior Veteran

بسیاری از دوستان و کاربران فعال در انجمن های مختلف از طریق پیغام خصوصی به بنده نسبت به مساله انتخاب مدیران اعتراض کرده اند و بعضا حتی گفته اند

که به صورت توهین آمیزی باهاشون برخورد شده است...

در عین حال به این اعتقاد دارم که ممکن است بسیاری از آنها شایستگی مدیریت رو نداشته اند اما از طرفی این همه کاربر فعال بر چه اساسی همگی رد صلاحیت شده اند...

امیدوارم این تاپیک حداقل باعث بشود تا حدودی در بعضی معیارها برای انتخاب مدیران تجدید نظر بشود...
    درود

حوب سوال قبلیتون کاملا پاسخ داده شد که کاملا شفاف و روشن بود . حال بیام سوالهای دیگتون

1 . به اون دوستان عزیز سروران من بفرمایید که نیازی نیست به شما پ خ بزنن بیان برا اسال الگو انتقاد و اعتراض مشکلشون رو مطرح کنن . و فرهنگ ناب ایرانی که نهار رو با معاویه باید خورد و شام با علی رو گسترش ندن و پرچم هیهات من ظله ... ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند بیارن پایین .

2 . اگر متن توهین آمیزی ارسال شده است اشتیاه از جانب این دوستان و شماست که گزارش نمی کنید . گزینه گزارش پست خلاف برای این تعبیه شده است . اگر گزارش کرده باشین امکان نداره که برخوردی صورت نگرفته باشه اما با مستندات نه حرف های ... .

3 . برخی از موارد اعم معیارهای انتخاب مدیریت و ... در سطوح مدیریتی و سیاست گذاری های اون تعریف می شه و اینکه شایستگی و عدم شایستگی مدیران اعتقاد شما رو نمی طلبه بلکه نظر شما رو می طلبه ... طبیعتا در هر جامعه سیاست گذاری ها برخی موافقند برخی مخالف ... اما این مورد دلیل اصلاح نکردن این سیاست ها هم نمیشه ... شما در ابتدا ابهامی در نحوه انتخاب مدیران رو با راهکار اعلام کردین که خیلی سپاسگزارم ما و دیگر عزیزان هم موارد که می شد اصلاح شد و یا نشد رو بیان کردیم که در نهایت این مورد رفع ابهام شد :

1 . اینکه باید مدیر در رابطه با اون تاپیک مطلع باشه : که در پاسخ عرض کردیم ما هم در وهله اول همین رو در نظر می گیریم اما این دلیل نمیشه که غیره این باشه چون کاملا وظایف مشخص و ثابت است .

پ ن : این افرادی که می فرمایین رد صلاحیت شدند رو چندیش رو نام ببرین من دلیل رد صلاحیتش رو عرض کنم خدمتون

درود بر شما

خدمت شما عرض کنم انجمن کانادا و آمریکا شلوغتر از انجمن های دیگر بوده بنابراین به نسبت تعداد بیشتری از مدیران باید اونجا فعالیت کنند تا حجم کار بین چند نفر تقسیم بشود...

ولی در سایر انجمن ها مثل اروپا به راحتی 1 مدیر یا در چند مورد محدود شاید 2 مدیر فعال به راحتی میتوانند هم کار ویرایش انجام دهند هم در بحث ها شرکت کنند...

آقای محمد رضا شما که بنا به گفته خودتون هیچ اطلاعی از کانادا ندارین اگه در اون انجمن فعالیت کنید نه تنها کمکی نمیکنید بلکه باعث دلسردی کاربران و عدم پاسخگویی به سوالاتی

که از شما میپرسند میشید و بسیاری چیزهای دیگه در واقع با قبول این مدیریت دارید به کسانی که اونجا فعالیت میکنند خیانت میکنید.

من واقعا نمیدونم چه جوری دیگه بعد از این همه نوشته باید اینو بگم که تخصص باید در کنار تعهد باشه.

مدیریت ویرایش مطالب و تذکر به کاربران نیست که شما هر وقت تصمیم گرفته شد تو هر کشور و انجمنی فعالیت کنید...
    خوب در رابطه با این قضیه که من قبلا پاسخش رو دادم اما برای جمع بندی عرض می کنم :

1 . بارها بارها عرض شد که وطیفه مدیران پاسخگویی نیست : علتش مشحص است افرادی که مدیر هستند قبلا همین وظیفه پاسخگویی رو به عنوان کاربر فعال داشتند الان کارهای مدیریتی اونقدر زیاد هست و وقتگیر که نمی تونن به مشارکت بپردازن ... و نیز چون عنوان مدیریت هم دارند بسیاری از کاربران به اون ها استناد می کنن که باید محتاطانه پاسخ بدهند . هیچ کس اینجا بیکار نیست همه برای کمک به همدیگه اینجا هستند کسی برای وقت گذرانی اینجا تشربف نیاوردن اکر هم هستند پس مکان رو اشتباه اومدند . پس این مسئله هم اینجا رفع ابهام شد .

2 . برای مسئله دوم من کانادا رو به فرض مثال عرض کردم بابت همین مسئله هم هست که من مدیر اونجا نیستم پس معیارهای شما هم لحاظ میشه اما بودن من نوعی در اونجا هم مشکلی رو از نظر دلسردی و ... ایجاد نمی کنه چرا که دو سال هست من مدیرم و 4 سالی هست خارج از مدیریت اینجا بودم ... هیچ موردی رو مشاهده نکردم اگر من بعد این موارد ایجاد بشه با ذکر مستندات حتما یا اصلاح خواهد شد یا پاسخی قابل داده خواهد شد .

3 . در وهله اول ما هم الویت رو بر نظر شما می گیریم نه از الان بلکه سالهاست که همینطور هست .

4 . وظایف مدیریتی تنها مواردی که فرمودین نیست گرچه وقته زیادی هم می گیره اما اگر من شروع کنم بگم روشن خواهد شد .

پ ن : اگر سوال دیگه ای در این زمینه وجود داره بفرمایین رفع ابهام خواهد شد

محمدرضا
    Famous Saturday | A day when is fulfilled anything

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

کاربر گرامی armin021 !
    وجود بخش پیشنهادات به این خاطر هست که بتونید پیشنهادتون رو مستقیما به مدیریت ارشد سایت منتقل کنید تا بررسی بشه. پیشنهاد باید شرایط بررسی شدن رو داشته باشه. شفاف واضح و قابل بررسی.

این قسمت پیشنهادات جایی برای بحث بین کاربرها و مدیران نیست.

شما هم اگر پیشنهادی دارید خیلی واضح و خلاصه در تاپیک جداگانه مطرح کنید تا پیگیری بشه. نتیجه پیگیری هم بهتون اعلام میشه.

اینطور پیشنهادات فقط وقتگیر هست برای ما؛ و امکان بررسی وجود نداره.

من این تاپیک رو به دلیل اینکه از حالت یک پیشنهاد واضح خارج هست و امکان بررسی ما وجود نداره؛ قفل میکنم. لطفا با توجه به شرایطی که گفتم یک تاپیک جداگانه باز کنید.

***. جهت اطلاع: تعدادی از پست های شما رو در این تاپیک با هم ترکیب کردم! نیازی به ارسال پست های متوالی نیست. در یک پست میتونستید ارسال کنید. (تذکر)
    ویرایش توسط halandoon : April 15th, 2013 در ساعت 04:27 PM دلیل: تغییر دو کاراکتر.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)