صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: كداميك از نمرات ريپورت شده ارزيابي ميشه؟

Junior Member

پیش فرض كداميك از نمرات ريپورت شده ارزيابي ميشه؟

درد بر شما
    من ۲بار تافل دادم و هر ۲بار رو هم گزارش کردم به دانشگاه مورد نظر حالا سوالم اينه که اگه نمره دومی‌ که من میفرسم کمتر از اول باشه نمره دوم ملاك هست یا نمره که بالاتره...یعنی‌ می‌خوام ببینم طبقه آخرین امتحان
    حساب می‌کنن...مثلا بگن چون اخریش کم شده پس ...مشکلی‌ ايجاد می‌کنه...؟من هنوز نمره دومم نيومده...بر فرض مثال ميگم..اگه يكي جند تا نمره بفرسه بالاترين رو حساب ميكنن؟يا ريپورت رو كنسل كنم اگه خوب شد بفرسم؟
    ممنون
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

پیش فرض پاسخ : كداميك از نمرات ريپورت شده ارزيابي ميشه؟

من فکر میکنم برای assistantship تا حدودی بستگی به دانشگاه داره
    به عنوان مثال یکی از دوستان من هم دو بار امتحان تافل داده بود و نمره writing در امتحان اول و سایر skill ها در امتحان دوم در حد دانشگاه مورد نظر بود. اون دانشگاه هم سه skill رو از امتحان دوم و writing رو از امتحان اول در نظر گرفت و بر این اساس هم بهشون TA دادند.
    اما فکر میکنم برای گرفتن پذیرش در هر صورت شما باید مینیمم نمره مورد نیاز برای اون دانشگاه رو کسب کرده باشید.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Junior Member

ممنون از راهنمايتون..
    يعني واقعا ميشه يه skillرو از امتحان اول ارزيابي كنن؟چون من هم رايتينگم خيلي بالا شد امتحان اول...
    يعني اگر نمره دوم مينيمم رو داشته باشه مشكلي پيدا نميكنه؟و اگر نداشته باشه؟...اخه ميترسم اگر بذارم بعد از اينكه نمره رو ديدم ريپورت كنم خيلي ديرتر برسه درسته؟؟يا زمان ريپورت همونقدر هست؟
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

سلام خواهش میکنم
    همونطور که گفتم شما باید در هر صورت مینیمم نمره مورد نیاز دانشگاه رو داشته باشید-
    موردی که من گفتم مینیمم نمره دانشگاه رو داشتند و برای گرفتن TA دانشگاه دو نمره ایشون رو لحاظ کرده بودند.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

ApplyAbroad Hero Sadra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE Alabama Huntsville

نقل قول نوشته اصلی توسط narges B
    درد بر شما
    من ۲بار تافل دادم و هر ۲بار رو هم گزارش کردم به دانشگاه مورد نظر حالا سوالم اينه که اگه نمره دومی‌ که من میفرسم کمتر از اول باشه نمره دوم ملاك هست یا نمره که بالاتره...یعنی‌ می‌خوام ببینم طبقه آخرین امتحان
    حساب می‌کنن...مثلا بگن چون اخریش کم شده پس ...مشکلی‌ ايجاد می‌کنه...؟من هنوز نمره دومم نيومده...بر فرض مثال ميگم..اگه يكي جند تا نمره بفرسه بالاترين رو حساب ميكنن؟يا ريپورت رو كنسل كنم اگه خوب شد بفرسم؟
    ممنون
    سلام
    شما برای یک دانشگاه می تونید 10 تا نمره هم ریپورت کنید اما اون چیزی که مهمه اون تاریخی هست که توی appliction form به عنوان تاریخ برگزاری تافل مشخص می کنید و فقط اون نمره ملاک قرار میگیره
    طبیعتا توی application form فقط یک تاریخ رو می تونید مشخص کنید اما اگه مجدد امتحان دادید و نمرتون کمتر شد چون تاریخ امتحان اول رو قبلا مشخص کردید نمره دوم اصلا بررسی نمیشه و اگه نمره دومتون بیشتر شد میتونید بگید که پروفایلتون رو up date کنند و نمره دوم را ملاک قرار بدند.
    موفق باشید.
    سفرنامه عشق آباد
    تصویر خانم Aleta Kovensky آفیسر عشق آباد
    سلام بچه ها! من الان امریکا هستم اگه کسی کردیت کارت خواست بهم بگه

Junior Member M777 آواتار ها

سلام دوستان. من شهریور امسال امتحان تافل دارم اما خیلی مطمئن نیستم نمره م بالا بشه برای همین تصمیم دارم اگر کم بشه یک بار دیگه شرکت کنم. می خوام بدونم اگر دفعه ی دوم نمره م بهتر شه آیا هر 2 نره تافلی که دادم تو کارنامه نهایی میاد یا هر امتحان یه کارنامه جدا داره؟ لطفا راهنمایی کنید. چون اگر بدونم هر 2 نمره تافلم تو کارنامه نهایی میاد امتحان iBT شهریورم رو کنسل می کنم.

Junior Member

سلام دوستان...یک سوالی پیش اومده برام که البته جوابش رو خودم تقریبا می دونم..فقط خواستم مطمئن بشم...آیا ets اگر دوبار تافل داده باشیم فقط همون تاریخی رو که می خوایم report می کنه؟ یعنی توی کارنامه فقط همون نمره ای که مد نظرمون بوده فرستاده می شه دیگه؟

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط maha220 نمایش پست ها
    سلام دوستان...یک سوالی پیش اومده برام که البته جوابش رو خودم تقریبا می دونم..فقط خواستم مطمئن بشم...آیا ets اگر دوبار تافل داده باشیم فقط همون تاریخی رو که می خوایم report می کنه؟ یعنی توی کارنامه فقط همون نمره ای که مد نظرمون بوده فرستاده می شه دیگه؟
    سلام. بله دوست عزیز.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام. بله دوست عزیز.
    مرسی...پس قضیه این چیزی که در سایت Ets نوشته چی هست؟

Does the TOEFL test have cumulative score reporting like the GRE test does?No. Unlike the GRE test, TOEFL score reports do not report the scores for the last three tests taken. TOEFL score reports include scores for only the last test taken.
    لینکش هم این هست: http://www.ets.org/toefl/ibt/faq/

به نظر شما منظورش از اینکه گفته شامل آخرین تستی که داده شده هست چی می تونه باشه؟
    اگر به طور مثال نمره دومین امتحان من کمتر از قبلی بشه یعنی فقط دومی رو می تونم report کنم؟!

Member younalta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - NCSU

نقل قول نوشته اصلی توسط maha220 نمایش پست ها
    مرسی...پس قضیه این چیزی که در سایت Ets نوشته چی هست؟

Does the TOEFL test have cumulative score reporting like the GRE test does?No. Unlike the GRE test, TOEFL score reports do not report the scores for the last three tests taken. TOEFL score reports include scores for only the last test taken.
    لینکش هم این هست: http://www.ets.org/toefl/ibt/faq/

به نظر شما منظورش از اینکه گفته شامل آخرین تستی که داده شده هست چی می تونه باشه؟
    اگر به طور مثال نمره دومین امتحان من کمتر از قبلی بشه یعنی فقط دومی رو می تونم report کنم؟!
    موقع که سفارش ریپورت می‌دید از شما می‌پرسه که نمره‌ی کدوم امتحان رو می‌خواهید ریپورت کنید.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)