صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 92

موضوع: Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    معدلتون خوبه. شانس دارین. فکر هم نمی کنم با دانشگاه آزاد مشکلی داشته باشه این دانشگاه.

ممنون دوست عزیز از راهنماییت
    از دانشگاه ازاد شما کسی رو میشناسید که پذیرش گرفته باشه؟
    و در کل سطح علمی این دانشگاه چجوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

پیش فرض Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

سلام
    میدونم که تعدادی از دوستان در این دانشگاه دارن مستر
    Data and Knowledge Engineering میخونن . ممنون میشم اگر نظرتون رو الان در مورد این رشته، سطح علمی اساتید و فرصت های تحقیقاتی و همچنین فرصت های کاری بعد از فارغ التحصیلی هم بگید. آیا بیشتر به مهندسی دیتابیس بها میدن با مباحث دیتا ساینس هم براشون مهمه؟

ویرایش توسط omid2015 : June 14th, 2016 در ساعت 10:28 AM دلیل: ترکیب پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masood1992 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از راهنماییت
    از دانشگاه ازاد شما کسی رو میشناسید که پذیرش گرفته باشه؟
    و در کل سطح علمی این دانشگاه چجوریه؟
    برای امسال تو رشته پروسس شرط معدل زیر 2.3 رو گذاشتن
    سطح علمی چشمگیری نداره (بهتر از دانشگاهای دیگه ای مثل ... ulm, leipzig,offenburg نیست) مکس پلانک شعبه مگدبورگ با این رشته همکاری داره که مکس پلانک هم یکی از بزرگترین موسسه تحقیقاتی المانه و تو اکثر شهر ها شعبه داره 2-3 تا درس اختیاری هم از طرف مکس پلانک ارایه میشه ولی شهر بسیار کسل کننده ای هست !! اگه به شهر بزرگ و شلوغ عادت دارید اینجا بدرد نمیخوره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Otto-von-Guericke-University Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    میشه 2.5
    2.5 به بالا اکی هست
    سلام.من با آلمانیC1 با مدرک دانشگاه آزاد مکانیک اهواز معدل 13.20 پذیرش مستر گرفتم.

Junior Member

بله من گرفتم اما آلمانی نه انگلیسی .

سلام دوستان.
    من مستر Cognitive Neuroscience دانشگاه Trento و مستر نوروساینس دانشگاه Magdeburg تو آلمان پذیرش گرفته ام. موندم کدومشون رو انتخاب کنم. از طرفی رنک دانشگاه ترنتو خیلی بالاتر از مگدبورگه، از طرف دیگه خب آلمان کشور بهتریه نسبت به ایتالیا. ولی ایتالیا راحت تر ویزا میده. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط HoldenCaulfild نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مستر Cognitive Neuroscience دانشگاه Trento و مستر نوروساینس دانشگاه Magdeburg تو آلمان پذیرش گرفته ام. موندم کدومشون رو انتخاب کنم. از طرفی رنک دانشگاه ترنتو خیلی بالاتر از مگدبورگه، از طرف دیگه خب آلمان کشور بهتریه نسبت به ایتالیا. ولی ایتالیا راحت تر ویزا میده. ممنون میشم اگه نظراتتون رو بدونم.
    بهتون تبریک میگم
    انتخاب بین 2 تا کشور در کل سلیقه ای هست و هر کس معیارهای خودشو داره
    ترنتو هم استانی از ایتالیا هست که المانی و ایتالیایی زبان رسمی هست. ماگدبورگ رنکش بالاتر هست ....دقت کنید که هرچه عدد رنک کوچیکتر باشه دانشگاه بهتر هست ! دپارتمان نورو ساینس ماگدبورگ جزو خوب های المانه ولی شهرش جالب نیست به نسبت جاهای دیگر المان
    مثلا بعضی شبا افراد نامحترم خشونت طلب پیرو عقاید فاسد نازی( یا هرچه که اسمشونو میزارید...!) میان جلوی ایستگاه مرکزی راه اهن و شروع به فحاشی و... به خارجیا میکنن یه چندتا پلیس محترم و زحمت کش هم وا میسته که جلوی اذیت و ازار رساندن رو بگیره بعضی وقتا هم از پلیس خبری نیست! این شهر ادم های خوب و مهربان هم زیاد دارد ولی در کل یه سیب گندیده یه سبد سیب رو فاسد میکنه
    ولی بازم در کل از روی اجبار قابل تحمله ( اگر اون سمتا تردد نکینید در اونجور مواقع)
    تو این ایالت هم پول رو باید بلوکه کنید و ماهانه برید بانک مقداری ازش رو برداشت کنید
    ویرایش توسط amir2am : June 4th, 2017 در ساعت 08:01 PM
    این قافله عمر عجب میگذرد
    دریاب دمی که با طرب میگذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب میگذرد (رباعیات خیام)

سلام کسی هست که در حال حاضر در ماگدبورگ درس بخونه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    بهتون تبریک میگم
    انتخاب بین 2 تا کشور در کل سلیقه ای هست و هر کس معیارهای خودشو داره
    ترنتو هم استانی از ایتالیا هست که المانی و ایتالیایی زبان رسمی هست. ماگدبورگ رنکش بالاتر هست ....دقت کنید که هرچه عدد رنک کوچیکتر باشه دانشگاه بهتر هست ! دپارتمان نورو ساینس ماگدبورگ جزو خوب های المانه ولی شهرش جالب نیست به نسبت جاهای دیگر المان
    مثلا بعضی شبا افراد نامحترم خشونت طلب پیرو عقاید فاسد نازی( یا هرچه که اسمشونو میزارید...!) میان جلوی ایستگاه مرکزی راه اهن و شروع به فحاشی و... به خارجیا میکنن یه چندتا پلیس محترم و زحمت کش هم وا میسته که جلوی اذیت و ازار رساندن رو بگیره بعضی وقتا هم از پلیس خبری نیست! این شهر ادم های خوب و مهربان هم زیاد دارد ولی در کل یه سیب گندیده یه سبد سیب رو فاسد میکنه
    ولی بازم در کل از روی اجبار قابل تحمله ( اگر اون سمتا تردد نکینید در اونجور مواقع)
    تو این ایالت هم پول رو باید بلوکه کنید و ماهانه برید بانک مقداری ازش رو برداشت کنید
    سلام
    ببخشید اگر ممکنه تجربه تون رو بعد از دو سال تحصیل و زندگی در ماگدبورگ در اختیار سایر دوستان بگذارید

Junior Member nikookar7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    آزاد لیسانس نرم افزار

بعله من دانشگاه ماگدبورگ هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)