صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92

موضوع: Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق- صنعنی خواجه نصیر الدین طوسی

پیش فرض پاسخ : دانشگاه Otto-von-Guericke-University Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    من براي رشته الكترونيك و اي تي اين دانشگاه اقدام كرده بودم ولي يوني اسيست چون معدل ٢.٧=١٤.١٤ زير ٢.٥ نبود واجد شرايط ندونسته اصلا براي دانشگاه مقصد نفرستاد شما ايميل بزن بپرس از دانشگاه احتمالا براي رشته شما و كورس زبان الماني شرط معدلش كمتر باشه به پست خورد.
    اقا من یه راهنمایی میخام. تو مدارگی که شما ماگدبورگ فرستادی، گواهی قبولی در کنکورم بود؟ چون میگه باید همچین چیزی بفرستی!!!!!! مدرک ذیپلم و پیش دانشگاهی و لیسانسو که میخاد دیگه گواهی ورودی کنکور چه صیغه ایه؟

پیش فرض پاسخ : Otto-von-Guericke-University Magdeburg

جهت اطلاع تو رنکینگ معتبر دانشگاه Leiden که هر سال صدا و سیمای خودمونم از روش رتبه علمی دانشگاه های برتر جهان و ایران رو اعلام میکنه دانشگاه ماگدبورگ رنکینگش ۳۸۰ هست !!!! لینکش رو گذاشتم از دانشگاهی مثل تگزاس تک و میسی سی پی امریکا هم حتی بهتر بوده!

http://www.leidenranking.com/ranking

که نشون میده خیلی هم دست پایین نیست من رفیق دارم باهام داره اپلیکیشن برای المان میفرسته با تافل ۹۶ و معدل ۱۴.۶۰ رد شد از مگدبورگ به این عنوان :

Dear Applicant,

having checked your application we regret to inform you that you cannot be admitted to study at Otto-von-Guericke-University Magdeburg for the following reason(s):

4. You are not entitled to university entrance for your desired study course at our university because:

1) The achievement of your previous academic education is not appropriate.

Sincerely yours,

International Students' Office.

توصیه من اینه مه به دانشگاه ها با احتیاط بیشتری نگاه کنیم

Junior Member

سلام من میخاستم واسه جولای اپلای کنم اما الان نفهمیدم مدارکمو اول باید واسه دانشگاه بفرستم یا uni assist..میشه راهنمایی ام کنید واینکه اگه هنوز فارغ التحصیل نشده باشی قبول میکنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azin91 نمایش پست ها
    سلام من میخاستم واسه جولای اپلای کنم اما الان نفهمیدم مدارکمو اول باید واسه دانشگاه بفرستم یا uni assist..میشه راهنمایی ام کنید واینکه اگه هنوز فارغ التحصیل نشده باشی قبول میکنند؟
    1- باید از طریق اسیست اقدام کنید. دیگه داره دیر میشه
    2- اگه قارغ التحصیلم نشدید مشکلی نیست ولی اگه پذیرش بشید باید 3 4 ماه دیگه اونجا باشید و برای مراجعه به سفارت باید فارغ التحصیل شده باشید. ینی نهاینا تا یکی دو ماه دیگه باید فارغ التحصیل بشید.

Junior Member

مرسی یک ماه دیگه فارغ التحصیلم اما چرا داره دیر میشه ؟؟تا 15 جولای که وقت هست .مگه تاریخ برای اسیست فرق داره ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط azin91 نمایش پست ها
    مرسی یک ماه دیگه فارغ التحصیلم اما چرا داره دیر میشه ؟؟تا 15 جولای که وقت هست .مگه تاریخ برای اسیست فرق داره ؟؟

وقتش تا 15 جولایه ولی چند روزیم طول میکشه دانشگاه جواب بده که برای وقت گرفتن سفارت اوضاع هیستریک میشه. ولی شما سریع اقدام کنید. اگه برق اپلای میکنی معدلت باید بالای 15 باشه فقط.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پیش فرض پاسخ : Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

سلام. من برای ترم زمستان 2014 از این دانشگاه پذیرش دارم برای مستر مدیریت و چند روز دیگه عازم هستم. خوشحال میشم اگه دوست هم رشته ای پیدا کنم. ظاهراً اکثر بچه های این فروم فنی مهندسی هستند...
    در ضمن اگر کسی در مورد دوره مستر مدیریت و مراحل اون سؤال داره خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    سلام. من برای ترم زمستان 2014 از این دانشگاه پذیرش دارم برای مستر مدیریت و چند روز دیگه عازم هستم. خوشحال میشم اگه دوست هم رشته ای پیدا کنم. ظاهراً اکثر بچه های این فروم فنی مهندسی هستند...
    در ضمن اگر کسی در مورد دوره مستر مدیریت و مراحل اون سؤال داره خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.
    سلام دوست عزيز من واسه ترم تابستون اين دانشگاه مي خوام اقدام كنم ، امكانش هست ايميلتون داشته باشم تا سوالام بپرسم لطفا پيام خصوصي بدين ممنونم

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Golish نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز من واسه ترم تابستون اين دانشگاه مي خوام اقدام كنم ، امكانش هست ايميلتون داشته باشم تا سوالام بپرسم لطفا پيام خصوصي بدين ممنونم
    سلام. اگر سؤالی دارید که بتونم کمکی کنم میتونید برام پیام خصوصی بگذارید. این فروم رو بیشتر از ایمیلم چک میکنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من فارق التحصیل دانشگاه بین المللی هستم تو رشته مدیریت صنعتی با معدل 14.3 . در حال خوندن برای آیلتس هستم ولی آلمانی کلا بلد نیستم. تا اونجایی که تحقیق کردم رشته انگلیسی زبان هم داره
    خواستم بپرسم رشته های علوم انسانی بخصوص تو بخش های مستر مدیریت به چه صورته.
    ممنون از جوابتون!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)