صفحه 4 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 92

موضوع: Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    سلام. اگر سؤالی دارید که بتونم کمکی کنم میتونید برام پیام خصوصی بگذارید. این فروم رو بیشتر از ایمیلم چک میکنم
    آیا این شهر حسابتون رو بلوکه می کنه؟؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط vandidad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من فارق التحصیل دانشگاه بین المللی هستم تو رشته مدیریت صنعتی با معدل 14.3 . در حال خوندن برای آیلتس هستم ولی آلمانی کلا بلد نیستم. تا اونجایی که تحقیق کردم رشته انگلیسی زبان هم داره
    خواستم بپرسم رشته های علوم انسانی بخصوص تو بخش های مستر مدیریت به چه صورته.
    ممنون از جوابتون!!
    سلام. من برای فوق لیسانس مدیریت از این دانشگاه پذیرش داشتم (اینجا) و همین دیشب رسیدم. رشته من به زبان انگلیسی هستش ولی توی مدارک خود دانشگاه نوشته بود مدرک آلمانی هم میخواد و استدلالش هم این بود که شما وقتی توی این شهر زندگی میکنین باید بتونین با مردم ارتباط داشته باشید. (ضمن اینکه ظاهراً مردم این شهر خیلی تمایلی ندارن به انگلیسی صحبت کنند). من خودم تا C1/2 گوته خونده بودم و همون مدارکی که داشتم رو ارائه کردم. در مورد آیلتس هم که خب قطعاً اگر رشته به زبان انگلیسی میخواهید، سفارت ازتون مدرک آیلتس میخواد ولی همونطور که توی این پست نوشتم، من لیسانس مترجمی انگلیسی داشتم و همون رو برام به جای آیلتس قبول کردن.
    تحصیل توی این رشته مجانی هستش، ولی فقط یه سری هزینه های معمول برای ثبت نام و کارت دانشجویی و غیره باید پرداخت بشه.
    این رشته ای که من براش اقدام کردم مدرک GRE یا GMAT میخواست؛ احتمالاً دلیل اصلی اش هم این بود که چون این رشته به صورت MSc برگزار میشه (و نه MA) برای همین ریاضیات و این چیزها لازمه اش هست. حتی گفته بود برای زبان هم نمره verbal این امتحان GRE ملاک هستش. نکته دیگه این که مدارک باید برای ارزیابی اول به یونی اسیست فرستاده بشه که من هم یه مشکل بزرگ با ارسال جواب GRE ام داشتم و تجربه اون مورد رو هم توی این پست نوشتم.
    از اونجا که رشته لیسانس غیرمرتبط داشتم، دانشگاه برام یه ترم پیش نیاز گذاشته و کلاً قراره 2 سال و نیم تحصیلم طول بکشه. البته بماند که چقدر سر همین غیرمرتبط بودن رشته با دانشگاه چک و چونه زدم و چقدر توی انگیزه نامه ام روی مهارتها و سوابق شغلی و استعدادم (!) مانوور داده بودم! در ضمن قبل از شروع ترم هم یک سری کلاسهای آمادگی دروس پایه مثل ریاضی و آمار و غیره برای دانشجوهای جدید گذاشتن که از همین امروز (22 سپتامبر) شروع شده و کاملاً هم مجانیه. (ثبت نام دانشگاه اول اکتبر و شروع کلاسها 14 اکتبره).
    ضمناً ترم سوم دانشگاه هم دو تا انتخاب داریم: یکی یک ترم تحصیل خارج از کشور، و دیگری یک ترم کارآموزی توی یکی از شرکتهای معتبر آلمان.
    اطلاعات کامل مربوط به این رشته رو توی این لینک میتونین ببینید.
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم.
    موفق باشید

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

آیا این شهر حسابتون رو بلوکه می کنه؟؟
    سلام. من همین دیشب رسیدم و امروز قراره برم دنبال کارها. به محض اینکه کارهام انجام شد تجربیاتم رو میگذارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی صنایع - دانشگاه صنعتی شریف

سلام. من برای فوق لیسانس مدیریت از این دانشگاه پذیرش داشتم (اینجا) و همین دیشب رسیدم. رشته من به زبان انگلیسی هستش ولی توی مدارک خود دانشگاه نوشته بود مدرک آلمانی هم میخواد و استدلالش هم این بود که شما وقتی توی این شهر زندگی میکنین باید بتونین با مردم ارتباط داشته باشید. (ضمن اینکه ظاهراً مردم این شهر خیلی تمایلی ندارن به انگلیسی صحبت کنند). من خودم تا C1/2 گوته خونده بودم و همون مدارکی که داشتم رو ارائه کردم. در مورد آیلتس هم که خب قطعاً اگر رشته به زبان انگلیسی میخواهید، سفارت ازتون مدرک آیلتس میخواد ولی همونطور که توی این پست نوشتم، من لیسانس مترجمی انگلیسی داشتم و همون رو برام به جای آیلتس قبول کردن.
    تحصیل توی این رشته مجانی هستش، ولی فقط یه سری هزینه های معمول برای ثبت نام و کارت دانشجویی و غیره باید پرداخت بشه.
    این رشته ای که من براش اقدام کردم مدرک GRE یا GMAT میخواست؛ احتمالاً دلیل اصلی اش هم این بود که چون این رشته به صورت MSc برگزار میشه (و نه MA) برای همین ریاضیات و این چیزها لازمه اش هست. حتی گفته بود برای زبان هم نمره verbal این امتحان GRE ملاک هستش. نکته دیگه این که مدارک باید برای ارزیابی اول به یونی اسیست فرستاده بشه که من هم یه مشکل بزرگ با ارسال جواب GRE ام داشتم و تجربه اون مورد رو هم توی این پست نوشتم.
    از اونجا که رشته لیسانس غیرمرتبط داشتم، دانشگاه برام یه ترم پیش نیاز گذاشته و کلاً قراره 2 سال و نیم تحصیلم طول بکشه. البته بماند که چقدر سر همین غیرمرتبط بودن رشته با دانشگاه چک و چونه زدم و چقدر توی انگیزه نامه ام روی مهارتها و سوابق شغلی و استعدادم (!) مانوور داده بودم! در ضمن قبل از شروع ترم هم یک سری کلاسهای آمادگی دروس پایه مثل ریاضی و آمار و غیره برای دانشجوهای جدید گذاشتن که از همین امروز (22 سپتامبر) شروع شده و کاملاً هم مجانیه. (ثبت نام دانشگاه اول اکتبر و شروع کلاسها 14 اکتبره).
    ضمناً ترم سوم دانشگاه هم دو تا انتخاب داریم: یکی یک ترم تحصیل خارج از کشور، و دیگری یک ترم کارآموزی توی یکی از شرکتهای معتبر آلمان.
    موفق باشید

سلام دوست عزیز والا من از یکی استادای این دانشگاه برای دکترا خیلی وقته دعوت نامه دارم و الته منظر ج فاند دااد هستم. می خاستم ببینم حالا که شما اونجا هستی شهر و دانشگاهشو چطوری ارزیابی می کنی؟ اگه در توانتون هست می تونید سطح دانشکده مهندسی مکانیک ببینی که چطوری؟
    من فوق لیسانس صنایع دارم از دانشگاه شریف و حقیقا قید آمریکا رفتنو زدم چون عاشق آلمانم اما الان دوست دارم بیام تو یه دانشگاه خوب دکترامو بگیرم تو یه سایت معتبر نوشته بود که این دانشگاه جزو 5 دانشگاه برتر در رشته مکانیم و صنایع هستش تو آلمان این سایت منظورم هست:
    http://www.studying-in-germany.org/t...l-engineering/
    می خاستم ببینم می تونید یه جوری مطلع بشد که این اعتبار تو آلمان واقعا واسه این دانشگاه هست یا نه؟
    اگر وقت کردید بسیار بسیار سپاس گذار خواهم بود از لطفتون

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط navidgh66 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز والا من از یکی استادای این دانشگاه برای دکترا خیلی وقته دعوت نامه دارم و الته منظر ج فاند دااد هستم. می خاستم ببینم حالا که شما اونجا هستی شهر و دانشگاهشو چطوری ارزیابی می کنی؟ اگه در توانتون هست می تونید سطح دانشکده مهندسی مکانیک ببینی که چطوری؟
    من فوق لیسانس صنایع دارم از دانشگاه شریف و حقیقا قید آمریکا رفتنو زدم چون عاشق آلمانم اما الان دوست دارم بیام تو یه دانشگاه خوب دکترامو بگیرم تو یه سایت معتبر نوشته بود که این دانشگاه جزو 5 دانشگاه برتر در رشته مکانیم و صنایع هستش تو آلمان این سایت منظورم هست:
    http://www.studying-in-germany.org/t...l-engineering/
    می خاستم ببینم می تونید یه جوری مطلع بشد که این اعتبار تو آلمان واقعا واسه این دانشگاه هست یا نه؟
    اگر وقت کردید بسیار بسیار سپاس گذار خواهم بود از لطفتون
    سلام. کلاسهامون از 14 اکتبر شروع میشه. حتماً در اولین فرصت براتون چک میکنم.

Junior Member

موفق باشید
    پس من که هیچ مدرک آلمانی ندارم روی این دانشگاه زیاد حساب باز نکنم.نه؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

پس من که هیچ مدرک آلمانی ندارم روی این دانشگاه زیاد حساب باز نکنم.نه؟
    دوست عزیز، شما از هر دانشگاهی توی آلمان به زبان انگلیسی هم پذیرش داشته باشید، حتی اگر دانشگاه ازتون هیچ مدرک آلمانی نخواد (که در 90 درصد موارد هم همینطوره)، سفارت ازتون حداقل یک مدرک پایه آلمانی رو میخواد. بنابراین به نظر من شما رشته هایی که شانس بیشتری توشون دارید رو انتخاب کنید و شروع کنید با دانشگاه مکاتبه کنید (یادتون باشه انگیزه نامه خیلی خیلی مهمه)، ولی از طرف دیگه حداقل یکی دو ترم آلمانی بخونید چون علاوه بر اینکه سفارت ازتون آشنایی با زبان آلمانی رو میخواد، شما در نظر داشته باشید که برای حداقل چند سال میخواهید توی یک کشور غریب زندگی کنید و حداقل باید بتونید تابلوهای خیابونها رو بخونید!

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان، کسی هست دانشجوی این دانشگاه باشه؟ من الان سه روزه هتل هستم و تا الان هنوز نتونستم جایی پیدا کنم و قرارداد ببندم. یه خونه پیدا کردم ولی گفته از اول اکتبر. اگه این یک هفته رو بخوام هتل باشم (هر چند هتلی که هستم خیلی ارزونه و دو ستاره است) ولی باز هم هزینه یک هفته اقامت خیلیه. هاستل ها هم هیچ کدوم جای خالی نداشتن. ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان، کسی هست دانشجوی این دانشگاه باشه؟ من الان سه روزه هتل هستم و تا الان هنوز نتونستم جایی پیدا کنم و قرارداد ببندم. یه خونه پیدا کردم ولی گفته از اول اکتبر. اگه این یک هفته رو بخوام هتل باشم (هر چند هتلی که هستم خیلی ارزونه و دو ستاره است) ولی باز هم هزینه یک هفته اقامت خیلیه. هاستل ها هم هیچ کدوم جای خالی نداشتن. ممنون میشم اگه کسی کمک کنه
    دوستان، از اونجایی که کسی بهم جواب نداد، تجربه ام رو میگذارم شاید بعدها به درد کسی بخوره
    من دیروز رفتم دانشگاه و اونجا مشکلم رو گفتم. یه قسمتی بود که خودشون به دانشجوهای ترم جدید که مشکل جا داشتن، کمک میکردن. اونها بهم یه نامه دادن و منو فرستادن Guest House خود دانشگاه، که توی محوطه دانشگاه هم هستش و برای یک هفته باهام قرارداد اجاره موقت بستن. هزینه اش از هتل کمتر بود (ارزونترین هتل شبی 42 یورو بود، ولی اینجا شبی 30 یورو هستش). با همین نامه تونستم یه سیم کارت بگیرم. ضم اینکه بهم گفتن با همین نامه و اون قرارداد اجاره یک هفته ای میتونم ظرف امروز و فردا برم بانک حساب باز کنم و دانشگاه هم ثبت نام کنم و کارهای اداری رو شروع کنم

Junior Member

سلام. من همین دیشب رسیدم و امروز قراره برم دنبال کارها. به محض اینکه کارهام انجام شد تجربیاتم رو میگذارم.
    سلام دوست عزیز
    دوست عزیز مشخص شد که بانک این شهر حسابتون رو بلوکه می کنه یانه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)