صفحه 6 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 92

موضوع: Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

دوست عزيز سوالاتتون زياده من فقط چند تايي رو كه اطمينان دارم ج ميدم اميدوارم بقيه دوستان راهنماييت كنند راجع به معدل شما اشتباه متوجه شدي سيستم معدل آلمان از ٥ هست و نه از ٤ و اينكه بايد بعد از تبديل معدل معدلتون زير ٢.٥ باشه دقت كنيد كه سيستم اينجوريه كه هرچي به ١ نزديكتر باشه بهتره معدل شما هم احتمالا حدود ٢.٥ ميشه و اما موضوع ٨٠٠٠ تا اين ٨٠٠٠ تا بعد بلوكه شدن امكان برداشت ندارين، راجع به توصيه نامه وقتي optional زده خوب مشخصه كه اجباري نيست ولي داشتن رزومه بهتر شانس پذيرش رو هميشه بيشتر مي كنه ، در ضمن اين دانشگاه در رشته neuro science در آلمان خيلي قوي هست اصلا فكر نكنيد كه براحتي پذيرش مي ده ، موفق باشيد
    ویرایش توسط Golish : December 26th, 2014 در ساعت 02:41 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Golish نمایش پست ها
    دوست عزيز سوالاتتون زياده من فقط چند تايي رو كه اطمينان دارم ج ميدم اميدوارم بقيه دوستان راهنماييت كنند راجع به معدل شما اشتباه متوجه شدي سيستم معدل آلمان از ٥ هست و نه از ٤ و اينكه بايد بعد از تبديل معدل معدلتون زير ٢.٥ باشه دقت كنيد كه سيستم اينجوريه كه هرچي به ١ نزديكتر باشه بهتره معدل شما هم احتمالا حدود ٢.٥ ميشه و اما موضوع ٨٠٠٠ تا اين ٨٠٠٠ تا بعد بلوكه شدن امكان برداشت ندارين، راجع به توصيه نامه وقتي optional زده خوب مشخصه كه اجباري نيست ولي داشتن رزومه بهتر شانس پذيرش رو هميشه بيشتر مي كنه ، در ضمن اين دانشگاه در رشته neuro science در آلمان خيلي قوي هست اصلا فكر نكنيد كه براحتي پذيرش مي ده ، موفق باشيد
    ممنون دوست عزیز بابت وقتی که گذاشتی
    چطوری می شه به طور دقیق مقایس نمره دهی دانشگاههای ایران را به مقیاس5 تبدیل کرد؟ من الان که سایت بخش نوروساینس را چک می کردم دیدم هیچ حداقل نمره ای نزاشته... به نظر می رسه به طور مقایسه ای دانشجو جذب می کنن.. حالا با توجه به این معدل من و تجربه ای که شما دارید برای معدل 15.18 چقدر شانس هست؟
    در مورد بلوکه کردن پول ها آیا راهی وجود داره که بشه به بخش دانشجویی دانشگاه مراجعه کرد و ازشون نامه ای گرفت که بر اساس اون پول را از بلوکه خارج کنن؟ مثلا" دانشجو بگه به خاطر مشکلات مالی به این پول نیاز دارم
    در مورد نورساینس هم من نگفتم دانشگاه بدیه.. من تقریبا" بیشتر دانشگاههای اروپا و امریکا را تو این رشته چک کردم... خوبی این دانشگاه اینه که کورس محور هست و ریسرچ محور نیست ( بر خلاف بیشتر دانشگاهای المان) چون توی بیشتر دانشگاهها انتظار سابقه تحقیقاتی یا کارهایی در زمینه مرتبط دارن... ولی این دانشگاه به طور پاییه ای در زمینه نروساینس کار می کنه برای کسی مثل من که می خوام تغییر گرایش بدم مناسبتره... و از طرفی این رشته هم تو این دانشگاه نسبتا" جدیده....
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

خواهش مي كنم, معدل شما به طور دقيق مي شه ٢/٤٤٦ ، نه با اين روشها نميشه پول رو از بلوكه درآورد چون اقامت يكساله به شما بر اساس اين پول داده مي شه براي اطلاعات بيشتر در http://www.applyabroad.org/forum/sho...ر-آلمانفروم بلوكه پول سوالتون رو مطرح كنيد . من رشته ام نورو ساينس نيست و نمي تونم راجع به شانس پذيرشتون بگم ، وليبا اطلاعاتي كه دارم مي دونم كه تو اين رشته قوي هست و در كل اين دانشگاه نسبت به دانشگاههاي ديگه دانشگاه جديدي هست . موفق باشيد

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

دوستان پذیرش کسی برای ترم تابستان اومده؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط Golish نمایش پست ها
    دوستاني كه واسه اين دانشگاه اقدام كردند ، از وقتي كه مدارك از يوني اسيست به دست دانشگاه رسيد چقدر زمان بردتا جواب پذيرش رو بتون بدن ؟
    من برای ترم زمستان اقدام کرده بودم که ددلاینش آخر May بود. تقریباً یک هفته بعد از ددلاین (دقیق یادم نیست ولی همین حدود بود) مدارکم از طرف یونی اسیست به دست دانشگاه رسید و 20 June دانشگاه بهم ایمیل زد که برای این دوره پذیرفته شدی. در مورد پرونده من جواب دانشگاه بین یک هفته تا 10 روز بعد از ارسال مدارک از اسیست به دانشگاه اومد.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member mohammadr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power Engineering

دوستان خوبم
    بنده میخوام برای ترم زمستان اقدام کنم. معدل 15.25 تو رشته ی برق دارم که در سیستم آلمانی میشه 2.422. کسی راجع به حداقل نمره ها و requirements این دانشگاه اطلاعاتی داره؟
    هر چی سایت کورس رو گشتم چیزی توش پیدا نکردم

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadr نمایش پست ها
    دوستان خوبم
    بنده میخوام برای ترم زمستان اقدام کنم. معدل 15.25 تو رشته ی برق دارم که در سیستم آلمانی میشه 2.422. کسی راجع به حداقل نمره ها و requirements این دانشگاه اطلاعاتی داره؟
    هر چی سایت کورس رو گشتم چیزی توش پیدا نکردم
    بهترین و مطمئن ترین کار اینه که یه انگیزه نامه قوی بنویسید، هر چیزی هم که فکر میکنید براتون تأثیر مثبت داره رو هم توش بگنجونید و با دانشگاه مکاتبه کنید. یه مسأله ای که هست اینه که حتی اگه الزاماتی که گفتن رو کامل نداشته باشید هم با یه انگیزه نامه خوب و رزومه قوی همیشه شانس پذیرش دارید.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member mohammadr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Power Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط keinman نمایش پست ها
    بهترین و مطمئن ترین کار اینه که یه انگیزه نامه قوی بنویسید، هر چیزی هم که فکر میکنید براتون تأثیر مثبت داره رو هم توش بگنجونید و با دانشگاه مکاتبه کنید. یه مسأله ای که هست اینه که حتی اگه الزاماتی که گفتن رو کامل نداشته باشید هم با یه انگیزه نامه خوب و رزومه قوی همیشه شانس پذیرش دارید.
    با دانشگاه مکاتبه کردم.
    برای امسال در رشته ی برق حداقل معدل 16.66 که میشه 2 از 4 میخواد.
    انگیزه نامه هم فکر نکنم تاثیری داشته باشه. چون اگه معیار معدل تامین نشه یونی اسیست اصلا مدارک رو برای بررسی به دانشگاه نمیفرسته

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadr نمایش پست ها
    با دانشگاه مکاتبه کردم.
    برای امسال در رشته ی برق حداقل معدل 16.66 که میشه 2 از 4 میخواد.
    انگیزه نامه هم فکر نکنم تاثیری داشته باشه. چون اگه معیار معدل تامین نشه یونی اسیست اصلا مدارک رو برای بررسی به دانشگاه نمیفرسته
    اگر همه مدارکتون اوکی باشه و از شروطی که دانشگاه گذاشته بیشترش رو داشته باشید و اوکی دانشگاه رو گرفته باشید برای اپلای کردن، میتونید یه کاری کنید:
    مدارک رو برای اسیست بفرستید و بعد به دانشگاه ایمیل بزنید بگید که مدارکتون رو فرستادید برای اسیست ولی چون ممکنه اسیست اصلاً مدارک رو نفرسته برای شما (با اینکه شما اوکی رو به من دادید) لطفاً به اسیست بگید مدارک رو با وجود نقصی برای شما بفرسته و خودتون بررسی کنید.

سلام این دانشگاه با مدرک b1 برای رشته مهندسی شیمی پذیرش مشروط میده ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)