صفحه 7 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 92

موضوع: Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

پیش فرض پاسخ : Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    سلام این دانشگاه با مدرک b1 برای رشته مهندسی شیمی پذیرش مشروط میده ؟
    اگه منظورتون این رشتست
    Chemical and Energy Engineering

Proof of English language proficiency:
    Non-native speakers have to deliver TOEFL scores (paper based test - minimum 525, computer-based test - minimum 213, internet-based test - minimum 80) or IELTS results (minimum overall band: 6.0)
    اصن المانی نمیخواد
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin258 نمایش پست ها
    اگه منظورتون این رشتست
    Chemical and Energy Engineering

Proof of English language proficiency:
    Non-native speakers have to deliver TOEFL scores (paper based test - minimum 525, computer-based test - minimum 213, internet-based test - minimum 80) or IELTS results (minimum overall band: 6.0)
    اصن المانی نمیخواد
    رشته هاي Chemical engineering: Product Design, molecular and structural و Process engineering و water eng براي مهندسي شيمي به زبان آلماني برگزار مي شه

مرسی دوستان .امروز ایمیل زدم ازشون پرسیدم متاسفانه پذیرش مشروط نمیدن

Junior Member

دوستان حداقل مدرک زبان آلمانی برای پذیرش توی رشته های آلمانی زبان این دانشگاه چیه؟ خودشون دوره آمادگی زبان دارن؟

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط winwan نمایش پست ها
    دوستان حداقل مدرک زبان آلمانی برای پذیرش توی رشته های آلمانی زبان این دانشگاه چیه؟ خودشون دوره آمادگی زبان دارن؟
    دوست عزیز با توجه به رشته موردنظر، سطح زبان هم فرق میکنه. ولی مینیمم بیشتر رشته ها B1 یا B2 هستش؛ به جز رشته هایی مثل پزشکی که حداقل C1 رو باید داشته باشید.
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering sharif university of technology

سلام . از دوستان كسي هست كه مثل من براي اكتبر امسال پذيرش گرفته باشه؟ دنبال همسفر مي گردم

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست که در رشته ی Data and Knowledge Engineering پذیرش داشته باشه؟ یا دانشجوی این رشته باشه؟ و بتونه در موردش کمی اطلاعات بمن بده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Golish نمایش پست ها
    سلام . از دوستان كسي هست كه مثل من براي اكتبر امسال پذيرش گرفته باشه؟ دنبال همسفر مي گردم
    سلام.
    آره من پذیرش گرفتن توی رشته Electrical and Information. هفته پیش جوابش اومد! اما هنوز موفق نشدن وقت مصاحبه سفارت بگیرم.

کسی از اعضا هست که در مستر دانشگاه ماگدبورگ برای این ترم زمستان پذیرش گرفته باشه؟ خصوصاً در رشته من.
    اگر هم توی این دانشگاه در حال تحصیل باشه و بتونه برای روزهای اول خصوصاً پیدا کردن جا راهنمایی کنه که دیگه عالی می شه.
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی و مدیریت ساخت

سلام دوستان
    من می خواهم واسه مستر 2016/2017 در semmester زمستان گرایش عمران اقدام کنم. معدل فوق دیپلم 15/70 و معدل لیسانس 13/85 هست. در حال خواندن زبان آلمانی و تا اردیبهشت ماه B1 را میگیرم. آیا با این شرایط شانسی برای پذیرش دارم. اگه امکانش هست لینک مربوط به ارشد عمران این دانشگاه رو بهم بگیید. ممنون

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

دوستان از اونجایی که تعداد خیلی زیادی پیام خصوصی در مورد نحوه اومدن از برلین به شهر ماگدبورگ دریافت کردم، این پست رو میگذارم تا مورد استفاده همه باشه و امیدوارم از طرف مدیران سایت اسپم تلقی نشه و یا اگر جاش نامناسبه به تاپیک درست منتقل بشه.

ببینید، نکته اول اینکه نزدیکترین فرودگاه بین المللی به ماگدبورگ فرودگاه برلین هستش. هواپیمایی های ایرانی هم هیچکدوم به برلین پرواز ندارن.
    نکته دوم اینکه برلین دوتا فرودگاه داره؛ که بسته به شرکت هواپیمایی ای که ازش بلیط گرفتید فرودگاه مقصد تعیین میشه. تا جایی که یادم میاد همه مسیرهای رسیدن از هر دو فرودگاه برلین به ماگدبورگ رو میگم:

1. فرودگاه Tegel:
    الف) اتوبوس:
    میتونین با اتوبوس شماره 109 و S-Bahn فکر کنم شماره 7 برید به ZOB که میشه ترمینال اتوبوسهای برلین. برنامه اتوبوسها رو از سایت busliniensuche.de ببینین. بهتره جلوتر بلیط اتوبوس رو بخرید چون موقع سوار شدن بلیط گرونتره. بلیط اتوبوس بر اساس ساعتی که میخواهید استفاده کنین سه تا نرخ داره: 7، 9 و 11 یورو که بلیط پای اتوبوس تا 20 یورو هم میرسه. از فرودگاه تا خود ZOB هم بلیط تک سفره برای اتوبوس یا ترام (S-bahn) بگیرین که حدود 2.5 یورو هستش.

ب) قطار:
    برنامه قطارها رو از فرودگاه تا ترمینال میتونین از سایت bahn.de چک کنین. اگر با قطار هم میخواین بیاین باز دوباره باید با اتوبوس 109 برید ایستگاه Charlottenburg و از اونجا قطار مستقیم به ایستگاه ماگدبورگ رو سوار بشید که بلیطش 28 یورو هستش.

2. فرودگاه Schonefeld
    الف) اتوبوس
    اول باید با قطار برید یه ایستگاهی و از اونجا یه اتوبوس سوار بشید و برسید به ZOB که اون رو هم بالاتر توضیح دادم. خودم چون نرفتم تا حالا این مسیر رو ایستگاه هاشو نمیدونم. مسیرهای اتوبوس رو از همون سایت چک کنین.

ب) قطار
    قطار از فرودگاه به ماگدبورگ داره ولی وسطش باید خط عوض کنین که حدود 33 یورو هم قیمتش هست. مسیرها رو از همون سایت bahn.de چک کنین.

یه نکته: توی ایستگاه های قطار یه دستگاه هایی هست که مبدأ و مقصد رو میدین و چهار پنج تا مسیر بهتون نشون میده به ترتیبی که بهتره و میتونین انتخاب کنین و بلیطشو از همون جا بگیرین. نکته بعدی اینکه قطارهای بین شهری ICE سریع السیر هستن و بلیطهاشون گرونن. به جاش قطارهای Regio، RE، RB رو سوار بشید که ارزونتره.

امیدوارم تونسته باشم به دوستانی که قصد اومدن به این شهر رو دارن کمک کنم.
    موفق باشید
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)