نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 26 از 26 نخستنخست ... 1617181920212223242526
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 259 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط khazaei253 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    ددلاین های این دانشگاه برای اسکولارشیپ چه تاریخی است؟
    ممنون
    سلام.
    در این لینک می تونید تاریخ ها برای ترم های مختلف رو ببینید:
    https://degrees.griffith.edu.au/Prog.../International

Junior Member

سلام دوستان
    من الان دانشجوی ترم چهار ارشد مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری هستم، تا حالا مقاله ندادم. الان دارم رو پایان نامه کار میکنم. میخوام بره دکتری توی گریفیث بورس بگیرم ولی راستش نمیدونم چکار باید بکنم، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    چون پایه ریاضی و آمار خوبی ندارم میخوام برم سراغ رشته های مدیریتی یا بخش بیزینس

توی گریفیث نتونستم پیدا کنم که چه پروژه هایی کار میکنن و اصن از کجاش باید شروع کنم برای ارتباط گرفتن با دانشگاه، هر کس کمکم کنه خیلی لطف میکنه

سلام
    ایمیلی که به یکی از استادای دانشگاه دادم بعد چند هفته گفت اگر دوست داشته باشی هنوز می تونم کارات رو پیش ببرم . من هم در جوابش گفتم خوشحال می شم که دانشجوی شما بشم بعد پروپوزال رو فرستم ولی هنوز بعد از یک ماه جواب نداده یک هفته پیش هم ایمیل پیگیری زدم خبری نشده. به نظر شما چه کار کنم برای استادی دیگه اقدام کنم یا اپلای کنم و اسم این استاد رو بزنم مشکلی پیش میاد و اینکه در اسکولارشیپ در نظر گرفته نمی شوم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Laila6990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من الان دانشجوی ترم چهار ارشد مهندسی صنایع گرایش مدیریت سیستم و بهره وری هستم، تا حالا مقاله ندادم. الان دارم رو پایان نامه کار میکنم. میخوام بره دکتری توی گریفیث بورس بگیرم ولی راستش نمیدونم چکار باید بکنم، ممنون میشم راهنماییم کنید.
    چون پایه ریاضی و آمار خوبی ندارم میخوام برم سراغ رشته های مدیریتی یا بخش بیزینس

توی گریفیث نتونستم پیدا کنم که چه پروژه هایی کار میکنن و اصن از کجاش باید شروع کنم برای ارتباط گرفتن با دانشگاه، هر کس کمکم کنه خیلی لطف میکنه
    سلام..

میتونید مقاله های اساتید رو نگاه کنید و متوجه بشید. و یا مراکز تحقیقاتی دانشگاه رو چک کنید و ببینید که در چه حیطه هایی فعال هستند..

خود گریفیت که هیچی، ولی اگه برای رشته های مدیریتی دانشگاه های g8 بخواید اقدام کنید اکثرن زبان آیلس 7 میخوان (بعضیا تاکید دارن که نمره writing هم 7 باشه!).

موفق باشید..

Junior Member

سلام دوستان
    من با توجه به اینکه در نظر دارم هنگام تحصیل مشغول یک کار جزئی هم باشم، نمیتونم تو دانشگاهی که سختگیر باشه درس بخونم.
    و الان من بین دانشگاه Griffith University و Southern Queensland University میتونم یکی رو انتخاب کنم.
    سوال من این هست که دانشگاه Griffith چون اعتبار بیشتری داره آیا از دانشجوهاش بیشتر کار میکشه و سختگیرتره (برای حسابداری فوق لیسانس)؟؟
    چون این دانشگاه خیلی نزدیک به محل سکونتم هست ولی اگر استاداش سختگیر هستن مجبورم اون دومی رو انتخاب کنم
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan45 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من با توجه به اینکه در نظر دارم هنگام تحصیل مشغول یک کار جزئی هم باشم، نمیتونم تو دانشگاهی که سختگیر باشه درس بخونم.
    و الان من بین دانشگاه Griffith University و Southern Queensland University میتونم یکی رو انتخاب کنم.
    سوال من این هست که دانشگاه Griffith چون اعتبار بیشتری داره آیا از دانشجوهاش بیشتر کار میکشه و سختگیرتره (برای حسابداری فوق لیسانس)؟؟
    چون این دانشگاه خیلی نزدیک به محل سکونتم هست ولی اگر استاداش سختگیر هستن مجبورم اون دومی رو انتخاب کنم
    ممنون میشم کسی راهنمایی کنه
    سلام دوستان
    من همچنان منتظر پاسخ هستم
    اگه کسی اطلاع از این دو دانشگاه داره و راهنمایی کنه ممنون میشم ازش.

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan45 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من همچنان منتظر پاسخ هستم
    اگه کسی اطلاع از این دو دانشگاه داره و راهنمایی کنه ممنون میشم ازش.
    سلام .. سخت گیری کردن یا نکردن به استاد شما برمیگرده. شما ببین کدوم سوپروایزر به نظرت راحت گیر تر میاد. یا اینکه پروژه ت توی کدوم دانشگاه راحتتره.
    و اینکه اینجا بچه های دکتری کلا برای خودشون کار میکنن. یعنی استاد انچنان فشاری نمیاره. شما اگه از اول طوفانی شروع کنی خب ازت انتظار دارن تا اخرش طوفانی بری. و اگه از اول شل و ول شروع کنی تا اخر هم همونطور ازت انتظار دارن. شما خودت باید شرایط رو کنترل کنی که هم به دانشگاه و هم به کارت برسی.

سلام دوستان من برای مستر مجدد واسه گریفیث اقدام کردم . الان 4 هفته هست که جواب ندادن نامه هم زدم گفتن دارن روش کار می کنن در حالی که تو سایتشون زده 2 هفته ای مشخص میشه . سوالم اینه که ایا معمول هست واسه این دانشگاه که بررسی پرونده ها طول بکشه ؟؟؟ ایا این طول کشیدن مثبته یا نه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1122003 نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای مستر مجدد واسه گریفیث اقدام کردم . الان 4 هفته هست که جواب ندادن نامه هم زدم گفتن دارن روش کار می کنن در حالی که تو سایتشون زده 2 هفته ای مشخص میشه . سوالم اینه که ایا معمول هست واسه این دانشگاه که بررسی پرونده ها طول بکشه ؟؟؟ ایا این طول کشیدن مثبته یا نه ؟؟

با سلام
    طبق تجربه من این دانشگاه خیلی طول میکشه تا جواب بده و حتی ممکنه سه ماه بگذره و ترم رو از دست بدی و برای ترم بعد قبولتون کنن
    توصیه این هست که در یک زمان برای تعدادی از دانشگاهها درخواست بفرستی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)