نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 23 از 26 نخستنخست ... 1314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaesm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من پذیرش از دانشگاه گریفیث دارم و این مرحله رو خوشبختانه با لابی استادم با موفقیت پشت سر گذروندم. اگر پروپوزالت اپلیکیشن بیومدیکال داشته باشه و استادت توی HDR وزن داشته باشه قطعا از این مرحله هم عبور میکنی. این حس رو من شش ماه پیش داشتم. کاملا درکت میکنم.
    گریفیث از جمله دانشگاههایی هست که حساسیت ویژه ای سر بحث تحریم ها به خرج میده. به همین دلیل هم هست که تقریبا تمام دانشجویانی که از این دانشگاه پذیرش می گیرند دو ماهه ویزاشون میاد. هر چند که در مورد خودم این مسیله صدق نمیکنه و پنج ماهه منتظرم. در مورد رشته هم اینکه فوتونیک نمیتونه حساس باشه مگر اینکه کارتون با لیزر و ترا هرتز باشه . ایشاله که تو گریفیث همدیگه رو ملاقات کنیم!
    ببخشید سوال دیگه ای که دارم اینه که زمانی که تو سایت اعلام کردن برای جواب اسکالرشیپ، دقیقاً تو همون روز جوابش میاد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamash نمایش پست ها
    ببخشید سوال دیگه ای که دارم اینه که زمانی که تو سایت اعلام کردن برای جواب اسکالرشیپ، دقیقاً تو همون روز جوابش میاد؟
    معمولا همون زمان میاد شاید هم چند روز زودتر حتی.
    امیدوارم برای شما مشکلی پیش نیاد و جواب دلخواه بگیرین

با سلام،
    در تکمیل صحبت دوستان، این دانشگاه سابقه ی اعلام نتایج پذیرش تا دو سه هفته بعد از تاریخ اعلام شده را هم داره.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    در تکمیل صحبت دوستان، این دانشگاه سابقه ی اعلام نتایج پذیرش تا دو سه هفته بعد از تاریخ اعلام شده را هم داره.
    موفق باشید
    با سلام
    ممنون از جواب شما، اگر تا 2-3 هفته باشه صبر میکنیم. پس امید به پذیرش هنوز هست؟ چون زمان اعلامش 27 June بود.

Junior Member

با سلام
    ممنون از جواب شما، اگر تا 2-3 هفته باشه صبر میکنیم. پس امید به پذیرش هنوز هست؟ چون زمان اعلامش 27 June بود.
    با سلام
    من ایمیل زیر رو دریافت کردم، کسی از دوستان راجع به این مسئله چیزی میدونه که توضیح بده؟
    ممنون از همه دوستان

I refer to your application for Higher Degree by Research candidature and scholarship at Griffith University.

The University has undertaken an assessment of your application and determined that acceptance of the application may breach international sanctions and controls imposed by the Australian Government. It is therefore necessary for the University to reject your application, to ensure the University remains in conformity with Australian Law.

Junior Member

با سلام
    من ایمیل زیر رو دریافت کردم، کسی از دوستان راجع به این مسئله چیزی میدونه که توضیح بده؟
    ممنون از همه دوستان

I refer to your application for Higher Degree by Research candidature and scholarship at Griffith University.

The University has undertaken an assessment of your application and determined that acceptance of the application may breach international sanctions and controls imposed by the Australian Government. It is therefore necessary for the University to reject your application, to ensure the University remains in conformity with Australian Law.
    سلام. متاسفم که این ایمیل رو دریافت کردید. هر چند تلخی ریجکت توی این مرحله خیلی کمتر از تلخیش تو مرحله ویزا است. دانشگاههای ایالت کوینزلند کاسه داغتر از آشند. بیش از حد روی قوانین مرتبط با تحریم ها حساسیت به خرج میدن. اگه توی ایالت ویکتوریا بتونی استاد پیدا کنی، شانس عبور از این مرحله sanction assessment بیشتر میشه. کلا استرالیا حساسیت ها عجیب و غریبی داره. مثلا روی کارهای بیومدیکال حساسه. البته اگه پروپوزالت فقط اپلیکیشن بیو داشته باشه و تمرکزش مهندسی باشه شانس عبور از مرحله تجریم بیشتره. توصیه دیگه من هم اینه که دانشگاههای کانادا رو هم اسکن کن. چون کانادا از این حساسیت های بی مورد نداره و تو مرحله ویزا هم راحت تری.

سلام دوستان کسی نتیجه ی بورس و پذیرش براشون اومده؟ شروع ترمشون از کی خواهد بود؟ من برای دکترا mid annual intake اپلای کرده بودم.

با سلام
    ممنون از همه دوستان

متاسفانه مشابه اتفاقی که برای من افتاد و در پست های قبلی اشاره کرده بودم ( با وجود اینکه استاد کامل به من اطمینان داده بود که موضوع حساس نیست و ایشون در چند سال اخیر چند دانشجوی ایرانی داشتن و با روال کار و این حساسیت ها کاملا آشنا بود).
    به هر حال، بهتره شانستون رو جاهای دیگه هم امتحان کنین
    موفق باشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaesm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من پذیرش از دانشگاه گریفیث دارم و این مرحله رو خوشبختانه با لابی استادم با موفقیت پشت سر گذروندم. اگر پروپوزالت اپلیکیشن بیومدیکال داشته باشه و استادت توی HDR وزن داشته باشه قطعا از این مرحله هم عبور میکنی. این حس رو من شش ماه پیش داشتم. کاملا درکت میکنم.
    گریفیث از جمله دانشگاههایی هست که حساسیت ویژه ای سر بحث تحریم ها به خرج میده. به همین دلیل هم هست که تقریبا تمام دانشجویانی که از این دانشگاه پذیرش می گیرند دو ماهه ویزاشون میاد. هر چند که در مورد خودم این مسیله صدق نمیکنه و پنج ماهه منتظرم. در مورد رشته هم اینکه فوتونیک نمیتونه حساس باشه مگر اینکه کارتون با لیزر و ترا هرتز باشه . ایشاله که تو گریفیث همدیگه رو ملاقات کنیم!
    سلام دوست عزیز یک سوال دارم
    این چیزی که توی قسمت آپلود مدارک دانشگاهی زده توی اپلیکیشن آنلاین دانشگاه گریفیث، (
    IMPORTANT:
    Thesis Examination Reports (in English این چیه واقعا؟ از کجا باید بیاریمش
    در ادامه زده اگه ندارین خود پایان نامه را آپلود کنید! پایان نامه های ما که فارسیه!!
    این دقیقا چیزیه که زده، لطفا راهنمایی کنید بنده رو، ممنون

IMPORTANT:
    Thesis Examination Reports (in English) are required where no grade has been given or the grade was a non-graded pass for any Thesis / Dissertation completed. If your Thesis Examination Reports are not available, you will need to provide a copy of your Thesis.

نقل قول نوشته اصلی توسط masi_physics نمایش پست ها
    معمولا همون زمان میاد شاید هم چند روز زودتر حتی.
    امیدوارم برای شما مشکلی پیش نیاد و جواب دلخواه بگیرین
    سلام دوست عزیز یک سوال دارم
    این چیزی که توی قسمت آپلود مدارک دانشگاهی زده توی اپلیکیشن آنلاین دانشگاه گریفیث،

(Thesis Examination Reports (in English
    این چیه واقعا؟ از کجا باید بیاریمش
    در ادامه زده اگه ندارین خود پایان نامه را آپلود کنید! پایان نامه های ما که فارسیه!!
    این دقیقا چیزیه که زده، لطفا راهنمایی کنید بنده رو، ممنون

IMPORTANT:

Thesis Examination Reports (in English) are required where no grade has been given or the grade was a non-graded pass for any Thesis / Dissertation completed. If your Thesis Examination Reports are not available, you will need to provide a copy of your Thesis.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)