نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 11 از 26 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن-IUT

پیش فرض پاسخ : Griffith University

سلام من برای مستر رسرچ اقدام کردم. بعد اینکه استاد گفت که اپلای کنم و دریافت ایمیل از قسمت پذیرش دانشگاه که رکامندیشن و نمره تافلم میخواست الان یه ماهی هست که منتظرم جواب بدن. کسی میدونه چقد این پروسه طول میکشه؟
    مهندسی معدن
    فایل نامبر: دسامبر 2010

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

دانشگاه كارشناسى: سهند تبریز
    معدل كارشناسى: 14.36
    دانشگاه ارشد: شریف
    معدل ارشد: 16.33
    رشته: مهندسى شیمی
    مقاله: 3 isi چاپ شده و 1 سابمیتی
    نمره زبان : تافل 107
    دوستان من فقط گریفیت اپلای کردم چقدر شانس دارم؟ به نظرتون با این معدل های ضعیف به خصوص معدل کارشناسی از g8 هم می تونستم پذیرش بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Phd Chemistry-UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_shah نمایش پست ها
    دانشگاه كارشناسى: سهند تبریز
    معدل كارشناسى: 14.36
    دانشگاه ارشد: شریف
    معدل ارشد: 16.33
    رشته: مهندسى شیمی
    مقاله: 3 isi چاپ شده و 1 سابمیتی
    نمره زبان : تافل 107
    دوستان من فقط گریفیت اپلای کردم چقدر شانس دارم؟ به نظرتون با این معدل های ضعیف به خصوص معدل کارشناسی از g8 هم می تونستم پذیرش بگیرم؟
    حتما برای g8 اقدام کن. مهم اینه که با استاد مناسب صحبت کنی و بتونی پروپوزال خوبی رو بنویسی. فقط معدل مطرح نیست. تعداد مقالات و ایمپکت ژورنالایی که مقالاتت توش چاپ شده به اضافه زبان خیلی مهم هستند. من معدل کارشناسیم 12.51 بود ارشدم از تو بیشتر بود و تعداد مقالاتمم (6 تا) بیشتر بود زبانمونم تقریبا یکی بود (من آیلتس 8 بودم که فک کنم اگه به تافل تبدیل شه همین مقدار بشه) و تونستم از UNSW بورس بگیرم برای دکتری شیمی... اپلیکیشن فی که نداره. اقدامت رو بکن. از ترس مرگ خود کشی نکن. موفق باشی

Junior Member

سلام،
    کسی اطلاع داره که جواب دانشگاه گریفیت اومده یا نه؟
    تو سایت، پرونده من همچنان در حال بررسی هست و خبری نشده ازش ....

با سلام. من سایت این دانشگاه رو چک کردم ولی نتونستم قسمت دانشکده هاشو پیدا کنم! دوستان میشه راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    با سلام. من سایت این دانشگاه رو چک کردم ولی نتونستم قسمت دانشکده هاشو پیدا کنم! دوستان میشه راهنمایی کنین.
    این لینک رو ببینید.
    http://www.griffith.edu.au/elements

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    خسته نباشید
    ببخشید مراحل پذیرش در این دانشگاه را میشه توضیح دهید:
    اول submitted بود حالا شده:
    [IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام
    بستگی داره که برای چه مقطعی و چه program ثبت نام کنید. برای دکتری مراحل به این صورت هست که بعد از تماس با استاد و انتخاب سوپروایزر در بخش apply online فرمها رو پر میکنید و مدارک مورد نیاز رو آپلود میکنید. فرم مربوط به refereeها رو دانلود و به ۲ تا از استاداتون که میخواهند برای شما توصیه نامه بنویسند میفرستید که اونها بعد از پر کردن فرم خودشون باید به griffith ایمیل بزنند. در نهایت که همه اینها به دست HDR رسید ایمیلی به شما میزنند که apply شما نهایی شده و باید منتظر نتیجه باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    خسته نباشید
    ببخشید مراحل پذیرش در این دانشگاه را میشه توضیح دهید:
    اول submitted بود حالا شده:
    [IMG][/IMG]

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazimasih نمایش پست ها
    سلام
    بستگی داره که برای چه مقطعی و چه program ثبت نام کنید. برای دکتری مراحل به این صورت هست که بعد از تماس با استاد و انتخاب سوپروایزر در بخش apply online فرمها رو پر میکنید و مدارک مورد نیاز رو آپلود میکنید. فرم مربوط به refereeها رو دانلود و به ۲ تا از استاداتون که میخواهند برای شما توصیه نامه بنویسند میفرستید که اونها بعد از پر کردن فرم خودشون باید به griffith ایمیل بزنند. در نهایت که همه اینها به دست HDR رسید ایمیلی به شما میزنند که apply شما نهایی شده و باید منتظر نتیجه باشید.
    با سلام
    1.
    اپلای برای دکتری عمران
    2.
    بله استاد صحبت کردم...سپس لینکی دادن و اپلای نمودم و مدارک را در مراحل مختلفش آپلود کردم....وقتی submit تمام شد ... نوشت وضعیت شما: submitted
    دو الی سه روزه که شده
    outstanding requirements
    3.
    البته به صورت آنلاین برای دو داور من ایمیل کرده اند....یکیش تکمیل شده است و دومی گفته تا جمعه می فرستد....
    4.
    واقعا ممنونم از راهنمایی های شما.....حقیقتا سایت اپلای ابراد اگر نبود به شخصه خیلی به مشکل می خوردم...سپاس از شما و تمامی دوستان
    ببخشید یک مشکل عجیب...موقعی که داشتم اپلای می کردم اصلا سایت صحبت از coversheet نکرده بود..یعنی میگفت مثلا CV را آپلود کنید و من هم آپلود می کردم
    حالا که اپلای کردم این قسمت به پروفایلم اضافه شده است...متوجه نمیشم الان باید این coversheet را چکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم میگه اگر می خواهید mail یا همون پست کنید باید برای هر مدرکتون این فرم را پر کنید و پیوست کنید...درسته؟؟ چون در خود فرم هم بیان شده است:
    Lodge this coversheet and documentation by mail or in person to the HDR Student Centre

[IMG][/IMG]
    5.
    به نظرم با توجه به آنکه من مدارک را آپلود کردم دیگر نیاز نباشد پست کنم...درسته؟؟؟؟؟؟؟
    6.
    آیا میشه باز هم مدرک جدید را همین الان آپلود کنم؟؟؟

همین الان وضعیتش شدن:
    Ready for Initial Review

با تشکر
    ویرایش توسط sasansas : May 26th, 2015 در ساعت 09:34 AM
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه

من coversheet نداشتم. ولی با توجه به این صفحه که گذاشتید فکر میکنم اگر نتونستید مدارک رو آپلود کنید میتونید e-mail کنید که اونوقت کاور شیت رو برای اینکه مشخص باشه مدارک مربوط به اپلای هست و چه مدارکی رو شما فرستادید باید پیوست کنید. در مورد status تا زمانی که داور دومتون فرم رو نفرستند فرایند اپلای کامل نمیشه. موقعی که من اپلای کردم به من ایمیل میزدند. به نظر من در هر مرحله فالوآپ کنید از طریق ایمیل که مطمین بشید به دستشون رسیده یا نه.چون سرشون الان شلوغه ممکنه همون موقع جواب ندن ولی حتما جواب میدن.
    تا زمانی که فرایند نهایی نشه میتونید پبت نام رو ویرایش کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    1.
    اپلای برای دکتری عمران
    2.
    بله استاد صحبت کردم...سپس لینکی دادن و اپلای نمودم و مدارک را در مراحل مختلفش آپلود کردم....وقتی submit تمام شد ... نوشت وضعیت شما: submitted
    دو الی سه روزه که شده
    outstanding requirements
    3.
    البته به صورت آنلاین برای دو داور من ایمیل کرده اند....یکیش تکمیل شده است و دومی گفته تا جمعه می فرستد....
    4.
    واقعا ممنونم از راهنمایی های شما.....حقیقتا سایت اپلای ابراد اگر نبود به شخصه خیلی به مشکل می خوردم...سپاس از شما و تمامی دوستان
    ببخشید یک مشکل عجیب...موقعی که داشتم اپلای می کردم اصلا سایت صحبت از coversheet نکرده بود..یعنی میگفت مثلا CV را آپلود کنید و من هم آپلود می کردم
    حالا که اپلای کردم این قسمت به پروفایلم اضافه شده است...متوجه نمیشم الان باید این coversheet را چکارش کنم؟؟؟؟؟؟؟ به نظرم میگه اگر می خواهید mail یا همون پست کنید باید برای هر مدرکتون این فرم را پر کنید و پیوست کنید...درسته؟؟ چون در خود فرم هم بیان شده است:
    Lodge this coversheet and documentation by mail or in person to the HDR Student Centre

[IMG][/IMG]
    5.
    به نظرم با توجه به آنکه من مدارک را آپلود کردم دیگر نیاز نباشد پست کنم...درسته؟؟؟؟؟؟؟
    6.
    آیا میشه باز هم مدرک جدید را همین الان آپلود کنم؟؟؟

همین الان وضعیتش شدن:
    Ready for Initial Review

با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)