نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 12 از 26 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

پیش فرض پاسخ : Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط meh_shah نمایش پست ها
    دانشگاه كارشناسى: سهند تبریز
    معدل كارشناسى: 14.36
    دانشگاه ارشد: شریف
    معدل ارشد: 16.33
    رشته: مهندسى شیمی
    مقاله: 3 isi چاپ شده و 1 سابمیتی
    نمره زبان : تافل 107
    دوستان من فقط گریفیت اپلای کردم چقدر شانس دارم؟ به نظرتون با این معدل های ضعیف به خصوص معدل کارشناسی از g8 هم می تونستم پذیرش بگیرم؟
    متاسفانه بنده ریجکت شدم!!! گفتن سوپرویژن مناسب واست نداریم در حالیکه من از یه استاد اوکی گرفته بودم.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

متاسفانه بنده ریجکت شدم!!! گفتن سوپرویژن مناسب واست نداریم در حالیکه من از یه استاد اوکی گرفته بودم.
    با سلام
    واقعا ناراخت شدم...حقیقتش مقاله های خوبی دارید ...3 تا ISI کم نیست!!!! معدل و دانشگاه ارشد خوبی هم دارید...لطفا دوستانی که تجربه بیشتری دارنند دلایلی ذکر کنند...آیا واقعا به خاطر معدل لیسانس رد می کنند...3 تا ISI است...بعضی دانشگاه ها که سختگیری می کنند میگن i ISIS ......برای من عجیب است که حتی اوکی استاد را هم گرفته بوده اند...
    امیدوارم در سایر دانشگاه ها موفق شوید
    میشه بفرمایید از روز ثبت نام تا اعلام نتایج چه مراحلی را طی کردید و چقدر از نطر زمانی هر مرحله وقت گرفت...سپاس
    خداجافظ
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng--Sharif

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    واقعا ناراخت شدم...حقیقتش مقاله های خوبی دارید ...3 تا ISI کم نیست!!!! معدل و دانشگاه ارشد خوبی هم دارید...لطفا دوستانی که تجربه بیشتری دارنند دلایلی ذکر کنند...آیا واقعا به خاطر معدل لیسانس رد می کنند...3 تا ISI است...بعضی دانشگاه ها که سختگیری می کنند میگن i ISIS ......برای من عجیب است که حتی اوکی استاد را هم گرفته بوده اند...
    امیدوارم در سایر دانشگاه ها موفق شوید
    میشه بفرمایید از روز ثبت نام تا اعلام نتایج چه مراحلی را طی کردید و چقدر از نطر زمانی هر مرحله وقت گرفت...سپاس
    خداجافظ
    ممنون دوست عزیز. متوجه سوالتون نشدم. اپلای کردم و منتظر بودم جواب و اخر جون بگیرم. ولی 1 ماه زودتر ریجکت شدم که نشون می ده شورت لیست هم نشدم! اکانتم تو سایت دانشگاه از کار افتاده بود. ایمیل زدم هم این موضوع و هم وضعیت ریکام هامو پرسیدم. گفتن ریکامات رسیده منتظر باش تا اخر جون. روزه بعدش ایمیل ریجکتی اومد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/ Sharif University of Technology

سلام. راستش مقاله هاتون خوبه. خب معدل لیسانستون کمی پایین هست و معدل ارشدتون زیاد بالا نیست. یکیش میتونه این باشه. ولی من فکر کنم دلیل اصلی این نیست. به نظر من با استادی که موافقتش رو گرفتید تماس بگیرید و از نتیجه مطلعش کنید. من خودم بار اول که این دانشگاه اپلای کردم ریجکتم کردند ولی بی دلیل که بعد متوجه شدیم به خاطر تحریم بوده و پروپوزالم رو ایراد گرفتند. راند بعد که دوباره اپلای کردم و پروپوزال رو عوض کردیم درست شد.
    شاید در مورد شما هم تحریم باعث شده ریجکت بشید.

ممنون دوست عزیز. متوجه سوالتون نشدم. اپلای کردم و منتظر بودم جواب و اخر جون بگیرم. ولی 1 ماه زودتر ریجکت شدم که نشون می ده شورت لیست هم نشدم! اکانتم تو سایت دانشگاه از کار افتاده بود. ایمیل زدم هم این موضوع و هم وضعیت ریکام هامو پرسیدم. گفتن ریکامات رسیده منتظر باش تا اخر جون. روزه بعدش ایمیل ریجکتی اومد!

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    خسته نباشید
    ببخشید میشه مراحلی که application status شامل خواهد شد را بفرمایید...الان Sent for Evaluation می باشد...سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

سلام. دوستان کسی جواب و نتایج بورس واسش نیومد؟ من امروز یه ایمیل از Vanessa دریافت کردم که نوشته بزودی جواب بورسیه شما مشخص میشه! خب این یعنی چی؟ یعنی بورس شدیم؟ نشدیم؟ قراره بشیم؟ قراره نشیم؟ واقعا استرالیا هم شورش رو در اورده. این از قضیه ویزا اینم از اوضاع اعلام نتایح
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    ببخشید میشه مراحلی که application status شامل خواهد شد را بفرمایید...الان Sent for Evaluation می باشد...سپاس
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معدن-IUT

منم منتظر جواب این دانشگاه هستم. قرار بود تا آخر ژوئن خبر بورس و پذیرش بیاد!
    مهندسی معدن
    فایل نامبر: دسامبر 2010

رشته و دانشگاه

ظاهرا امسال گریفیث قرار هست که در برخی از بورسهاش بیمه رو هم ساپورت کنه منظورم OSHC هست که قبلا فقط تو IPRS ها دیده میشد. البته چندتا از دوستان همین سایت رو که باهام تماس گرفتند و اجازه بدید اسم نیارم خبر دادن که نتایج ریجکت بهشون ایمیل شده . من فکر میکنم احتمالا ماها تو بررسی نهایی برای دادن بورس هستیم یا اینکه بورس رو دادن و دارن terms ها و conditions رو مشخص میکنن. خدا کنه بشه دیفر کرد بورس رو. من ادلاید بورس دارم و میخوام اگه ویزام دیر بیاد جابجا کنم با گریفیث یا موناش.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam5394 نمایش پست ها
    منم منتظر جواب این دانشگاه هستم. قرار بود تا آخر ژوئن خبر بورس و پذیرش بیاد!
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    ظاهرا امسال گریفیث قرار هست که در برخی از بورسهاش بیمه رو هم ساپورت کنه منظورم OSHC هست که قبلا فقط تو IPRS ها دیده میشد. البته چندتا از دوستان همین سایت رو که باهام تماس گرفتند و اجازه بدید اسم نیارم خبر دادن که نتایج ریجکت بهشون ایمیل شده . من فکر میکنم احتمالا ماها تو بررسی نهایی برای دادن بورس هستیم یا اینکه بورس رو دادن و دارن terms ها و conditions رو مشخص میکنن. خدا کنه بشه دیفر کرد بورس رو. من ادلاید بورس دارم و میخوام اگه ویزام دیر بیاد جابجا کنم با گریفیث یا موناش.
    من هم همچنان منتظر جوای sanction این دانشگاه هستم. 6 ماه تکمیل شد ولی هنوز خبر ندادن

رشته و دانشگاه

هر چی الان طول بکشه بهتره تا اینکه موقع ویزا بخاد این پروسه طی بشه. ایشالا تایید میشه و مشکلی پیش نمی اد. از وقتی که پرتال گریفیث عوض شد و دیگه خیلی ها نتونستن مراحل progress رو در اپلیکیشن از سایت ببینند، به دانشگاه ایمیل میزنند. یه مقدار سر admission office مسلما شلوغتر میشه. چون باید جواب ایمیل همه رو بده.

من یه ایمیل زدم و بعد 4 روز گفتن بزودی نتیجه بهتون ایمیل میشه. سرشون شلوغه دیگه. بالاخره یه دانشگاه در بهشت کره زمینه! gold coast خیلی زیباست . خوش بحال اونایی که اونجان.

نقل قول نوشته اصلی توسط mepish نمایش پست ها
    من هم همچنان منتظر جوای sanction این دانشگاه هستم. 6 ماه تکمیل شد ولی هنوز خبر ندادن

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)