نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 14 از 26 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021222324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Griffith University

دوستان بالاخره بعد از بیشتر از 6 ماه انتظار حدود 20 روز پیش جواب sanction پروپزال من هم اومد و بورسو بهم دادن ولی خوب یکم دیر جواب دادن و من همون موقع ها از یک دانشگاه دیگه هم بورس گرفتمو شرایط اون یکی کلا بهتر بود.
    در ضمن موضوع پروپزالم هم carbon nano tubeو ساخت نانو کربن کاتالیست بود و خیلی ها میگفتن جز موضوعات حساس هست و بعیده clear بشه ولی شد.
    فکر نمیکنم واسه دوره های جدید پروسه بررسی انقدر طول بکشه با توجه به تغییر شرایط.
    امیدوارم همه موفق باشین و هیچ وقت نا امید هم نشین

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    هر چی الان طول بکشه بهتره تا اینکه موقع ویزا بخاد این پروسه طی بشه. ایشالا تایید میشه و مشکلی پیش نمی اد. از وقتی که پرتال گریفیث عوض شد و دیگه خیلی ها نتونستن مراحل progress رو در اپلیکیشن از سایت ببینند، به دانشگاه ایمیل میزنند. یه مقدار سر admission office مسلما شلوغتر میشه. چون باید جواب ایمیل همه رو بده.

من یه ایمیل زدم و بعد 4 روز گفتن بزودی نتیجه بهتون ایمیل میشه. سرشون شلوغه دیگه. بالاخره یه دانشگاه در بهشت کره زمینه! gold coast خیلی زیباست . خوش بحال اونایی که اونجان.

Junior Member

سلام. یک سوالی داشتم. من برای دانشگاه گریفیث اپلای کردم و موافقت یکی از اساتید رو هم گرفتم ولی متاسفانه نمره لیسنینگ من 5.5 شده که این موضوع کلی برام دردسر درست کرده. با وجود این که نمره کل من 6.5 هستش ولی به شدت نگران رد شدن بورسیه به خاطر نمره زبان هستم. میخواستم نظر شما رو بدونم با 5.5 لیسنینگ شانسی دارم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نمره زبان اگر مینیمم را تداشته باشه بررسی نمی کنند برای بورس توی این دانشگاه
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_ka نمایش پست ها
    سلام. یک سوالی داشتم. من برای دانشگاه گریفیث اپلای کردم و موافقت یکی از اساتید رو هم گرفتم ولی متاسفانه نمره لیسنینگ من 5.5 شده که این موضوع کلی برام دردسر درست کرده. با وجود این که نمره کل من 6.5 هستش ولی به شدت نگران رد شدن بورسیه به خاطر نمره زبان هستم. میخواستم نظر شما رو بدونم با 5.5 لیسنینگ شانسی دارم.

سلام
    دوستان من برای این دانشگاه اپلی کردم ولی هنوز استادم نواسته که باهم مصاحبه داشته باشی. ممکنه کلا نصاحبه نخواد؟ یا اینکه اگر مصاحبه نشم یعنی منصرف شده و برای بورس و ادمیشن پذیرفته نخواهم شد؟
    ممنون

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست گرامی شما برای هر دانشگاه این پیام رو کپی و پیست کردید. بلاخره معلومه کجا اپلای کردید؟ لطفا قوانین را رعایت کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezaheidari770 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای این دانشگاه اپلی کردم ولی هنوز استادم نواسته که باهم مصاحبه داشته باشی. ممکنه کلا نصاحبه نخواد؟ یا اینکه اگر مصاحبه نشم یعنی منصرف شده و برای بورس و ادمیشن پذیرفته نخواهم شد؟
    ممنون
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    دوست گرامی شما برای هر دانشگاه این پیام رو کپی و پیست کردید. بلاخره معلومه کجا اپلای کردید؟ لطفا قوانین را رعایت کنید.
    سلام دوست من.
    من قصد نقض قوانین رو نداشتم و در صفحات دانشگاههای که اقدام کردم سوال خودم را مطرح کردم. چون برای چند دانشگاه اقدام کردم و هرکدوم ممکن هست سیستم متفاوتی از دیگری داشته باشد.
    در کل اگر باعث رنجش دوستان شدم عذر میخواهم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

دوسنان لطفا اگه خبری مبنی بر جواب اسکولارشیپ این دانشگاه بدستتون رسید لطفا اطلاع رسانی کنید.

با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    دوسنان لطفا اگه خبری مبنی بر جواب اسکولارشیپ این دانشگاه بدستتون رسید لطفا اطلاع رسانی کنید.

با تشکر.
    سلام
    گویا جوابهای اسکالرشیپ این دانشگاه 7 دسامبر میاد.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

بورس گریفیث یکی از بهترین نوع بورس ها هست.... دانشگاهش هم خیلی عالیه امیدوارم از اینجا افر بگیری
    نقل قول نوشته اصلی توسط mq1365 نمایش پست ها
    سلام
    گویا جوابهای اسکالرشیپ این دانشگاه 7 دسامبر میاد.

سلام دوستان... کسی می دونه در این دانشگاه درگرفتن بورس معدل ارشد براشون مهم تره یا کارشناسی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)