نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 17 از 26 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

پیش فرض پاسخ : Griffith University

سلام
    با عرض تبریک
    یه سوال داشتم
    میتونم بپرسم Status شما توی سایت دانشگاه چی هست الان؟ و قبلا چی بوده؟
    Status من Evaluation Complete الان. آیا شما معنی شو میدونید؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط topmanagers نمایش پست ها
    سلام
    با عرض تبریک
    یه سوال داشتم
    میتونم بپرسم Status شما توی سایت دانشگاه چی هست الان؟ و قبلا چی بوده؟
    Status من Evaluation Complete الان. آیا شما معنی شو میدونید؟
    ممنون
    سلام
    status پروفایل من از حدود دو سه هفته پیش از Evaluation Complete به Conditional Admit تغییر کرد و الان هم همین هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Petrochemistry نمایش پست ها
    سلام
    status پروفایل من از حدود دو سه هفته پیش از Evaluation Complete به Conditional Admit تغییر کرد و الان هم همین هست.
    سلام
    تبریک میگم. status من هم خیلی وقته Conditional Admit هست. چند وقت پیش هم ایمیل زدم به دانشگاه که این یعنی چی؟ فقط گفتند آخر دسامبر جواب اسکالرشیپ میاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام،

امروز نامه بورس GUIPRS و GUPRS بنده اومد. الان GUIPRS همون بورس IPRS این دانشگاه هست؟ بورسش کامله اما واقعا نمیدونم چه تصمیمی بگیرم بین دیکین و گریفیث؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    من هم دیشب نامه پذیرش + اسکالرشیپ
    GU International Postgraduate Research Scholarship
    و
    GU Postgraduate Research Scholarship
    امد...نکته اینکه تا 42 ماه هم بیمه را پوشش میده.......

البته من قبلا هم از UQ و UTS فول فاند شدم
    با اینکه UQ رنک جهانی بالایی دارد و حالا این Griffith هم بیمه را پوشش میده اما به خاطر استاد و زمینه تحقیقاتی و امکانات دانشگاه در رشته من {عمران-ژئوتکنیک}.....با UTS درخواست سفارت را دادم.....

موفق باشید......
    I spring over the spring with the spring in the spring

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام،

از دوستان کسی اطلاع داره که میشه بورس رو دیفر کرد؟ برای اینکه سوال کنیم از دانشگاه چه بهانه ای برا دیفر کردن بیاریم ؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام،

از دوستان کسی اطلاع داره که میشه بورس رو دیفر کرد؟ برای اینکه سوال کنیم از دانشگاه چه بهانه ای برا دیفر کردن بیاریم ؟
    بورس را دیفرنمی کنند

سلام دوستان. من در يك تصميم گيري مهم واقعا بين گريفيث و كوئينزلند موندم. لطفا راهنمايي كنيد.
    كوئينزلند كه شناخته شده ست و همه ميدونيم رنكش تو دنيا ٤٦ شه و حرف نداره ولي استاد من يه آدم كله گندست كه چون head فكالتي هست زياد ساپورتيو نيست از طرفيم من نميدونم فلوشيپ هاش چقدر كمك ميكنند. استاد گريفيث بسيار بسيار ساپورتيو هست حتي پيشنهاد كار بعد اتمام تزم هم بهم داده. ولي پروفسور نيست دكتره و به لحاظ علمي و مرتبه هم رنك گريفيث پايينتره هم استادش. البته من دو استاده هستم در گريفيث و اون يكي پرفسور قوي اي هست اما من اصلا تا حالا باهاش حرف نزدم فقط اسمش تو پروپوزالمه و اين استادم گفته اونم هست. از هر دو تا دانشگاه هم بورس دارم. هر دو پروژه هم خوبن. فقط كوئينزلند گرچه خيلي استاد خفنيه و مقاله تو nature داره ولي مثل گريفيث ساپورتيو نيست و ميگن خيليم سختگيره. و از دانشجوي phd توقعش بالاست.
    يكي از بچه ها هم ميگفت كوئينزلند سالي يكبار ارزيابي داره كه اونجا پدرت در مياد و خيلي سختگيرن ولي گريفيث ازين ارزيابي ها نداره.
    حالا بگيد من چيكار كنم؟ اگه گريفيث رو انتخاب كنم سطح و رنك دانشگاه پايينه اگه كوئينزلند رو انتخاب كنم ميترسم استادش حمايت نكنه و وسط كار مجبور شم استاد عوض كنم.
    نظرتون را لطفا بگيد؟ هر دو تا پروژه هم خوبن
    به من بگيد اولويت با رنك دانشگاه و مرتبه استاده يا ساپورتيو بودن استاد مهم تره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوست عزیز،
    این قضیه که شما داری میگی اصلا مقایسه نداره و تکلیف معلومه! فقط این ترس شماست که داره شما رو به شک میندازه، پس اصلا بهش مجال نده و اون چیزی رو که بهتره انتخاب کن. اگه صلاحیتش رو نداشتی اون دانشگاه به شما این موقعیت رو نمیداد. با شناخت از خودت اون کار و موضوعی که علاقه داری رو در جای بهتر انتخاب کن. ایشالا بقیه مراحل رو هم مثل تا اینجا با موفقیت طی میکنی.

نقل قول نوشته اصلی توسط naghme_abbasi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در يك تصميم گيري مهم واقعا بين گريفيث و كوئينزلند موندم. لطفا راهنمايي كنيد.
    كوئينزلند كه شناخته شده ست و همه ميدونيم رنكش تو دنيا ٤٦ شه و حرف نداره ولي استاد من يه آدم كله گندست كه چون head فكالتي هست زياد ساپورتيو نيست از طرفيم من نميدونم فلوشيپ هاش چقدر كمك ميكنند. استاد گريفيث بسيار بسيار ساپورتيو هست حتي پيشنهاد كار بعد اتمام تزم هم بهم داده. ولي پروفسور نيست دكتره و به لحاظ علمي و مرتبه هم رنك گريفيث پايينتره هم استادش. البته من دو استاده هستم در گريفيث و اون يكي پرفسور قوي اي هست اما من اصلا تا حالا باهاش حرف نزدم فقط اسمش تو پروپوزالمه و اين استادم گفته اونم هست. از هر دو تا دانشگاه هم بورس دارم. هر دو پروژه هم خوبن. فقط كوئينزلند گرچه خيلي استاد خفنيه و مقاله تو nature داره ولي مثل گريفيث ساپورتيو نيست و ميگن خيليم سختگيره. و از دانشجوي phd توقعش بالاست.
    يكي از بچه ها هم ميگفت كوئينزلند سالي يكبار ارزيابي داره كه اونجا پدرت در مياد و خيلي سختگيرن ولي گريفيث ازين ارزيابي ها نداره.
    حالا بگيد من چيكار كنم؟ اگه گريفيث رو انتخاب كنم سطح و رنك دانشگاه پايينه اگه كوئينزلند رو انتخاب كنم ميترسم استادش حمايت نكنه و وسط كار مجبور شم استاد عوض كنم.
    نظرتون را لطفا بگيد؟ هر دو تا پروژه هم خوبن
    به من بگيد اولويت با رنك دانشگاه و مرتبه استاده يا ساپورتيو بودن استاد مهم تره؟

يعني چيش واضحه؟ شما ميگيد كوئينزلند؟ خب فرصت شغلي هم كه در گريفيث هست خوبه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)