نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Griffith University

سلام
    بعد از این همه مدت این شد جواب ما:
    Unfortunately your application for a scholarship was not successful. However, we may be able to make an offer of candidature only. This would be subject to the university undertaking a sanction risk assessment of your research proposal.

Should you want us to continue with the risk assessment with a view to an offer of candidature only (i.e enrolment without scholarship), we ask you please to reply by return email within the next 5 working days.

ما که خیری از استرالیا ندیدیم امیدوارم بقیه دوستان موفق باشن.

Junior Member

به نظرم شما به استاد ایمیل بزن موضوع رو عوض کن
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام
    بعد از این همه مدت این شد جواب ما:
    Unfortunately your application for a scholarship was not successful. However, we may be able to make an offer of candidature only. This would be subject to the university undertaking a sanction risk assessment of your research proposal.

Should you want us to continue with the risk assessment with a view to an offer of candidature only (i.e enrolment without scholarship), we ask you please to reply by return email within the next 5 working days.

ما که خیری از استرالیا ندیدیم امیدوارم بقیه دوستان موفق باشن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saaed2 نمایش پست ها
    به نظرم شما به استاد ایمیل بزن موضوع رو عوض کن
    یعنی چی؟ یعنی دوباره برای همینجا اپلی کنم با یک موضوع دیگه؟ موضوع من چیز خاصی نبود. رشته من عمرانه.

Junior Member

اول با استاد صحبت کنید ببینید نظرش چیه، رشته مهم نیست بعضی وقتها از این مشکلات پیش میاد
    نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    یعنی چی؟ یعنی دوباره برای همینجا اپلی کنم با یک موضوع دیگه؟ موضوع من چیز خاصی نبود. رشته من عمرانه.

دوستان كسي هست كه هنوز CoE اين دانشگاه را نگرفته باشه؟ چرا انقدر دير جواب ميدن؟ من براي ويزا ديگه وقت ندارم. شروع دوره را ٢٩ فوريه زدم در حاليكه هنوز CoE من نيمده و نتونستم براي ويزا اپلاي كنم. به كي بايد ايميل بزنم كه موثر باشه و زودتر CoE را بفرستند؟

با سلام
    Coe من امروز بلافاصله پس از آمدن پول واریزی توسط من در حساب دیپارتمان صادر شد. اگر هنوز موفق به دریافت Coe نشدید حتما با قسمت اسکلارشیپ دانشگاه تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    اقا من یه سوال دارم خدمتتون با این رزومه میتونم از دانشگاه Griffith فاند بگیریم؟
    معدل کارشناسی 15.13 دانشگاه یزد
    معدل ارشد: 18.51 دانشگاه تهران
    یک مقاله isi با ایمپکت 1.5
    دو سال سابقه ta و ra در دانشگاه تهران
    نمره ایلتس: 6.5 قابل پیشبینی
    دو سال سابقه کار پاره وقت مرتبط
    انجام یک طرح برای تغییر دروس کارشناسی ارشد رشتم برای وزارت علوم

ممنون دوستان
    احتمالا. امسال بچه ها با رزومه هایی تقریبا مشابه فاند گرفتن.

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

سلام به همه ی دوستان
    به نظر شما کی ایمیل بزنیم به اساتید این دانشگاه خوبه؟؟
    من دیروز چند تا ایمیل زدم.. کلا البته سه چهار تا اما یکی سریع جواب داد که دانشجو گرفتن و برای امسال دیگه دانشجوی دکترا نمی خوان
    کی مگه پروسه شروع میشه که به این زودی دانشجوهاشون و انتخاب کردن من توی سایت دانشگاه چک کردم اول فبریه برای ترمی که شروعش میشه قبله تابستون.. بسته میشه (اخر می بود گمونم)
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان
    به نظر شما کی ایمیل بزنیم به اساتید این دانشگاه خوبه؟؟
    من دیروز چند تا ایمیل زدم.. کلا البته سه چهار تا اما یکی سریع جواب داد که دانشجو گرفتن و برای امسال دیگه دانشجوی دکترا نمی خوان
    کی مگه پروسه شروع میشه که به این زودی دانشجوهاشون و انتخاب کردن من توی سایت دانشگاه چک کردم اول فبریه برای ترمی که شروعش میشه قبله تابستون.. بسته میشه (اخر می بود گمونم)

با سلام،
    بنظر من کلا زمان خاصی نداره، اینکه گفته دانشجو گرفتند برای این هست که بچه های پذیرش شده برای 2016 دارند ترمشون را شروع می کنند. من خودم زمان خاصی برای مکاتبات اقدام نمی کردم، چون بعضی از اساتید هستند که برای راند بعد دانشجو بخواند و این راند نگرفته باشند. در عین حال کلا پیگیر باشید، یعنی اگر یه استاد و گروه خوب نزدیک به رزومه تون پیدا کردید و ایمیل شما رو جواب نداد، باهاشون تماس بگیرید و بهشون بگید دوباره ایمیلتون را براش می فرستید. چون اینا با حجم زیادی ایمیل در روز مواجه می شند. برای من اینکار جواب داد

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali66 نمایش پست ها
    احتمالا. امسال بچه ها با رزومه هایی تقریبا مشابه فاند گرفتن.
    با سلام،
    تا جایی که من فهمیدم این دانشگاه زیاد روی معدل لیسانس حساسیت نداره و معدل ارشد و تعداد مقالات براشون مهم هست، البته این نظر من هست اگر غیر از این هست بقیه دوستان لطف کنند بگند. من خودم معدل لیسانسم از شما کمتر بود و دانشگاه ارشدم هم شهرستان بودم با معدل نزدیک به شما، سال گذشته با دو مقاله ISI بدون ایمپکت اقدام کردم و ریجت شدم. امسال تعداد مقالات چاپ شده م را به 5 رسوندم با ایمپکت نزدیک 4 و چهار مقاله سابمیت شده دیگه، که توی پروسه ارسال مدارک یوزر و پسوردشون را دادم تا مطمئن بشند که الکی نخواستم رزومه پر کنم. خدا رو شکر پذیرش گرفتم. بنظر من شما امتیازات دانشگاه و معدل را تا حد زیادی دارید، اگه بتونید تعداد مقالاتتون را افزایش بدید احتمال زیاد پذیرش می شید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)