نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 2 از 26 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : Griffith University

دوستان گرامی کسی اطلاع داره که چه زمانی نتایج اولیه بورس دانشگاه گریفیت می یاد من برای راند 31 اگوست اپلای کردم و ترم قبل پذیرش گرفتم و با موافقت استاد راهنما دیفر کردم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوستان گرامی کسی اطلاع داره که چه زمانی نتایج اولیه بورس دانشگاه گریفیت می یاد من برای راند 31 اگوست اپلای کردم و ترم قبل پذیرش گرفتم و با موافقت استاد راهنما دیفر کردم
    سلام، می خواستم بدونم برای ارسال فرم ریکامندشن به این دانشگاه باید فرم رو به همون ایمیل ادرس داخل فرم ایمیل کنیم یا باید پستشون بکنیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام، می خواستم بدونم برای ارسال فرم ریکامندشن به این دانشگاه باید فرم رو به همون ایمیل ادرس داخل فرم ایمیل کنیم یا باید پستشون بکنیم؟
    بله دوست گرامی پس از تکمیل فرم باید از طریق ایمیل اکادمیک استاد شما به ادرس مزبور ارسال شود
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بله دوست گرامی پس از تکمیل فرم باید از طریق ایمیل اکادمیک استاد شما به ادرس مزبور ارسال شود
    ممنون Saaaaam عزیز،

من چون ددلاین بورس دانشگاه گذشته بود همین طوری الکی اپلای کردم و به استاد گفتم به بورس نمیرسم( در حقیقت استاد به من دیر جواب داد چون خارج از کشور بود) اما الان بهم این ایمیلو زده:
    Your proposal looks good to me. You can submit it. We have two scholarship round each year. Your commence date will suit next scholarship round well. We have a special industry scholarship which is not controlled by university, if you passed the qualification assessment we will consider to use it.

حالا به نظرت این ایمیلو به بخش ادمیشن دانشگاه بگم چون تو فرم ادمیشن فقط زده بودم که با بورس حاضرم بیام.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    ممنون Saaaaam عزیز،

من چون ددلاین بورس دانشگاه گذشته بود همین طوری الکی اپلای کردم و به استاد گفتم به بورس نمیرسم( در حقیقت استاد به من دیر جواب داد چون خارج از کشور بود) اما الان بهم این ایمیلو زده:
    Your proposal looks good to me. You can submit it. We have two scholarship round each year. Your commence date will suit next scholarship round well. We have a special industry scholarship which is not controlled by university, if you passed the qualification assessment we will consider to use it.

حالا به نظرت این ایمیلو به بخش ادمیشن دانشگاه بگم چون تو فرم ادمیشن فقط زده بودم که با بورس حاضرم بیام.
    بنظر من با دانشگاه تماس بگیر و جریان را کامل توضیح بده دانشگاه گریفیث خیلی ساپورتیو هستند و من شخصا در هیچیک از دانشگاه های استرالیا اینهمه ساپورت تا بحال نداشتم این دانشگاه بورسهای مختلف و زیادی میده و حتی ادعا می کنه بیشترین مبلغ و تعداد بورس در استرالیا را هر سال اعطا می کند. بنظر من هم معقول هست

سلام...من که هر دانشگاه استرالیا اپلای می کنم بخاطر تحریم ها ریجکت میشم...حالا دیگه فقط مونده این گریفیت...که گفتن جوابش 13 دسمبر میاد...به نظر شما میشه امیدی داشت؟یا اینم از ایرانیها خوشش نمیادو ریجکت میکنه...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    سلام...من که هر دانشگاه استرالیا اپلای می کنم بخاطر تحریم ها ریجکت میشم...حالا دیگه فقط مونده این گریفیت...که گفتن جوابش 13 دسمبر میاد...به نظر شما میشه امیدی داشت؟یا اینم از ایرانیها خوشش نمیادو ریجکت میکنه...
    دوست خوب من کلی ایرانی پیدا کردم اخیرا اینجا بورس شدن خوشبختانه زیاد گیر به معدل هم نمی دهند و بر خورد بسیار خوبی داشتند و کلی راهنمایی کردند در ضمن جواب بورس از 9 الی 13 دسامبر میاد مگر ریجکت شی یا شورت لیست نباشی که زودتر بیاد

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : Griffith University

دوستان من پاسخ زیر را در مورد اعلام نتایج این دانشگاه گرفتم اسمی از شورت لیست و ... برای بورس نیاوردن
    Hi Mr. Saaaaam,
    The results of the scholarship application should be available some time next month. So, you just need to wait
    Best,
    Richard

Junior Member

سلام دوستان
    دانشگاه گریفیت برای Master by research فاند میده ؟ یا فقط برای دکترا فاند میده؟
    آیا از ایران کسی موفق شده که برای مستر از این دانشگاه فاند بگیره؟

سلام بچه ها...کسی نمیدونه پس این گریفیت کی میخواد نتایجو اعلام کنه...نکنه میخواد بذاره همون سیزدهم...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)