نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 4 از 26 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

پیش فرض پاسخ : Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    سلام بچه ها.لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره جواب بده لطفا...شما اطلاع ندارین که دانشگاه گریفیت قبل از دادن بورسیه موار تحریمو چک میکنه یا نه؟خیلی از دانشگاه های استرالیا اینجوری هستنمی خواستم بدونم کسایی که از این دانشگاه پذیرش میگیرن پروپوزالشون از DFAT رد شده یا نه؟آخه واسه ویزا خیلی مهمه......ممنون
    من یک ماه پیش از استاد راهنمام پرسیدم. گفت اپلیکیشن توی چک تحریمه. 2 روز پیش هم که نتیجه اومد.

نقل قول نوشته اصلی توسط us_majid نمایش پست ها
    من یک ماه پیش از استاد راهنمام پرسیدم. گفت اپلیکیشن توی چک تحریمه. 2 روز پیش هم که نتیجه اومد.
    سلام
    یعنی ممکنه ویزا بهمون ندن ؟ یا به رشته نگاه میکنن!؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط ffshahani نمایش پست ها
    سلام
    یعنی ممکنه ویزا بهمون ندن ؟ یا به رشته نگاه میکنن!؟؟
    چون ایرانی هستیم چک تحریم شدیم و از صافی تحریم رد شدیم که پذیرش گرفتیم. فک کنم به پروسه ویزا کمک کنه نه اینکه بهمون ویزا ندن !!

چون ایرانی هستیم چک تحریم شدیم و از صافی تحریم رد شدیم که پذیرش گرفتیم. فک کنم به پروسه ویزا کمک کنه نه اینکه بهمون ویزا ندن !!
    حدودا می دونید چقدر طول میکشه؟؟
    چون واسه من گفته قبل 28 اوریل باید اونجا باشم اگه بخوام برم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

فکر کنم امسال Griffith بیشتر از دانشگاه های دیگه به ایرانی ها بورس داده. دوستانی که بورس گرفتن توی قسمت نتایج پذیرش اطلاعاتشون رو وارد کنن. ببینیم چند نفریم!

فکر کنم امسال Griffith بیشتر از دانشگاه های دیگه به ایرانی ها بورس داده. دوستانی که بورس گرفتن توی قسمت نتایج پذیرش اطلاعاتشون رو وارد کنن. ببینیم چند نفریم!
    سلام دوست عزیز، می خواستم بدونم نتیجه این دانشگاه چطور اعلام میشه؟ آیا پذیرش و بورس رو با هم اعلام می کنند یا هر کدام جدا اعلام میشه. متاسفانه اون زمانی که من به استاد ایمیل زدم استاد بعد از سه ماه جوابمو داد و گفت که الان اپلای کن. اما ددلایل بورس گذشته بود. به من گفت اشکالی نداره و اپلای کن اگه پذیرش بگیری من فاند دارم که توسط دانشگاه کنترل نمیشه. حالا من فقط دنبال پذیرشم و اینکه من 5نوامبراپلای کردم نتیجه کی میاد حدودا؟

ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، می خواستم بدونم نتیجه این دانشگاه چطور اعلام میشه؟ آیا پذیرش و بورس رو با هم اعلام می کنند یا هر کدام جدا اعلام میشه. متاسفانه اون زمانی که من به استاد ایمیل زدم استاد بعد از سه ماه جوابمو داد و گفت که الان اپلای کن. اما ددلایل بورس گذشته بود. به من گفت اشکالی نداره و اپلای کن اگه پذیرش بگیری من فاند دارم که توسط دانشگاه کنترل نمیشه. حالا من فقط دنبال پذیرشم و اینکه من 5نوامبراپلای کردم نتیجه کی میاد حدودا؟

ممنون
    نتیجه admission یک ماه پیش بصورت ایمیل اطلاع داده شد. 12 دسامبر هم که نامه ادمیشن و اسکالرشیپ (یک نامه) اومد.

Junior Member

سلام
    پذیرش من توی دسامبر اومد. کسی می دونه امکان دیفر کردن برای ترم بعدی هست یا نه؟ چون الان نمی تونم تصمیم بگیرم که برم یا نه و 20 روز دیگم بیشتر وقت نمومده برای تصمیم گیری!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shaham نمایش پست ها
    سلام
    پذیرش من توی دسامبر اومد. کسی می دونه امکان دیفر کردن برای ترم بعدی هست یا نه؟ چون الان نمی تونم تصمیم بگیرم که برم یا نه و 20 روز دیگم بیشتر وقت نمومده برای تصمیم گیری!
    دوست عزیز اینجا فکر نمیکنم کسی باشه که جواب دقیقی بتونه بهت بده...به نظرم ایمیل بزن و بپرس از دانشگاه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

سلام بچه ها.لطفا اگر کسی راجع به خوابگاه یا اجاره ی خونه در Nathan campus اطلاعاتیو داره میشه به اشتراک بذارید...ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)