نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin_rh نمایش پست ها
    سلام بچه ها.لطفا اگر کسی راجع به خوابگاه یا اجاره ی خونه در Nathan campus اطلاعاتیو داره میشه به اشتراک بذارید...ممنون
    سلام دوست عزیز
    من هم در مورد خوابگاه هاش تحقیق کردم چون من هم Nathan هستم و فهمیدم که خوابگاه داره. خوابگاه هاشم قیمتاش نسبت به خونه خیلی خوبه مخصوصا برای مجرد ها. چون خونه های اطراف کمپس ناتان نسبتا گرونه. من خودم چون متاهل هستم دنبال سوئیت هاش برا couple بودم فکر کنم اون رو هم داره ولی تعدادش محدوده. برای اطلاعات در مورد خوابگاه ها می تونی به سایت های زیر بری.
    اگر شما هم اطلاعات جدیدی پیدی کردید لطفا به اشتراک بگذارید.
    به نظر من بهتره از کسانی که دارن گریفیث درس می خونند هم می تونیم کمک بگیریم

http://www.griffith.edu.au/internati...ion-costs-2014
    http://www.griffith.edu.au/internati.../accommodation

[QUOTE=Shamim1985;1500260]سلام دوست عزیز
    من هم در مورد خوابگاه هاش تحقیق کردم چون من هم Nathan هستم و فهمیدم که خوابگاه داره. خوابگاه هاشم قیمتاش نسبت به خونه خیلی خوبه مخصوصا برای مجرد ها. چون خونه های اطراف کمپس ناتان نسبتا گرونه. من خودم چون متاهل هستم دنبال سوئیت هاش برا couple بودم فکر کنم اون رو هم داره ولی تعدادش محدوده. برای اطلاعات در مورد خوابگاه ها می تونی به سایت های زیر بری.
    اگر شما هم اطلاعات جدیدی پیدی کردید لطفا به اشتراک بگذارید.
    به نظر من بهتره از کسانی که دارن گریفیث درس می خونند هم می تونیم کمک بگیریم

سلام ممنون...من مجردم واسه همین یه مقدار استرس دارم...اصلا نمی دونم چجوری باید اقدام کنم.به دانشگاه ایمیل زدم دو تا لینک واسم فرستاد که انگار باید 55$ بدیم تا بتونیم register کنیم...نمیدونم باید چجوری و از کجا اقدام کنم...فعلا دارم تحقیق میکنم.اگر اطلاعات جدیدی به دست آوردم به اشتراک میذارم...لینک زیر واسه apply هست...

http://www.griffith.edu.au/accommodation/apply-to-live-on-campus
    Everything is okay in the end. If it's not okay, then it's not the end

Junior Member

با سلام و تشکر
    معدل لیسانس دولتی گرگان 13.70
    معدل ارشد دولتی شیراز 17.01
    مقاله isi دو تا hot paper
    علمی پژز.هشی و کنفرانس:15 تا
    شانسی برای بورس شدن هست؟
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali444 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر
    معدل لیسانس دولتی گرگان 13.70
    معدل ارشد دولتی شیراز 17.01
    مقاله isi دو تا hot paper
    علمی پژز.هشی و کنفرانس:15 تا
    شانسی برای بورس شدن هست؟
    ممنونم
    دوست عزیز
    با توجه به رشته شما و دو تا هات پیپر بنظرم اگه استاد پیدا کنی و پروپوزال خوب داشته باشی احتمال بسیار بورس می شوید چون مقالات شما معدل لیسانست را بنظر من جبران می کند
    ولی بازم پیشنهاد می کنم چند تا دانشگاه اپلای کنی و ریسکت را کم کنی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

سلام دوستان من امروز این جوابو از دانشگاه گریفیت گرفتم. دوستان چقدر احتمال گرفتن بورس رو دارم. کسی تو این حالت بوده که ریجکت شه؟
    I am pleased to advise that the Dean (Research) has recommended that you be admitted to a Higher Degree Research program at Griffith University, subject to successful sanction assessment. The Dean (Research) has also advised that due to the standard of your application you will now be considered for scholarship(s). You will be notified as to whether you have been awarded scholarship(s) by Friday, 27 June 2014 and we will also confirm your offer of admission by this date.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوستان من امروز این جوابو از دانشگاه گریفیت گرفتم. دوستان چقدر احتمال گرفتن بورس رو دارم. کسی تو این حالت بوده که ریجکت شه؟
    I am pleased to advise that the Dean (Research) has recommended that you be admitted to a Higher Degree Research program at Griffith University, subject to successful sanction assessment. The Dean (Research) has also advised that due to the standard of your application you will now be considered for scholarship(s). You will be notified as to whether you have been awarded scholarship(s) by Friday, 27 June 2014 and we will also confirm your offer of admission by this date.
    دوست خوب
    من برداشتم خیلی مثبت هست خصوصا که هم از تحریم رد شدی و هم مدیریت نظر مثبت داره بنظر من بالای ۹۰ درصد بورس میشی
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب
    من برداشتم خیلی مثبت هست خصوصا که هم از تحریم رد شدی و هم مدیریت نظر مثبت داره بنظر من بالای ۹۰ درصد بورس میشی
    ممنون دوست عزیز به خاطر قوت قلبت. اما می خواستم بدون از دوستان کسی بوده که این حالتو داشته باشه و بعد هم بورس نشده باشه؟

Junior Member

دوستان من حدود 2ماه و نیم هست که برای این دانشگاه اپلای کردم ولی هنوز که هنوزه وضغیتم رو Institution Processing میزنه. میخواستم بپرسم بقیه هم که اپلای کردن چنین وضعیتی دارند؟ یعنی عادیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط goal2014 نمایش پست ها
    دوستان من حدود 2ماه و نیم هست که برای این دانشگاه اپلای کردم ولی هنوز که هنوزه وضغیتم رو Institution Processing میزنه. میخواستم بپرسم بقیه هم که اپلای کردن چنین وضعیتی دارند؟ یعنی عادیه؟؟
    بله کاملا عادیه برای من 6 ماه طول کشید

Junior Member

دوستان ممکنه اگرکسی در مورد پذیرش یا اسکلراشیپ اخیر دانشگاه گریفیث اطلاعی داره اینجا بگذاره تا بقیه هم با خبر شن.ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)