نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه گریفیت استرالیا جزو کدا

رأی دهندگان
95. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • اولویت 1 تا 3

23 24.21%
  • جزو 10 اولویت اول

43 45.26%
  • اخرین گزینه در دسترس

14 14.74%
  • اصلا به ان فکر نمی کنم

15 15.79%
صفحه 6 از 26 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 259

موضوع: Griffith University

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD in Mechanical Engineering / Otto-von-Guericke-Universität Magdeburg

پیش فرض پاسخ : Griffith University

والله سرنوشت نتایج پذیرش و بورس این دانشگاه برای ما ایرانی‌ها از سرنوشت هواپیمای مالزی هم مبهم تر شده! اینطور که به نظر میرسه جواب یسک اسسمنت هیچکس نیومده. البته هنوز یک روز تا ددلاین خودشون برای اعلام نتایج باقی مونده و میشه امیدوار بود که در آخرین ساعت نتایج اعلام بشه (طبق تجربه ارتباط با این دانشگاه حداکثر تا فردا ظهر ساعت ۱۲ احتمالش هست که جواب ها ارسال بشه، اگر نشد فکر می کنم وارد یک زمان انتظار طولانی مدت میشیم)
    کلا این انتظار من یکی رو که هفت-هشت سال پیر کرد!

Junior Member

من که از استادم پرسیدم گفت کلا امور اداری تو این دانشگاه کند هست، بخاطر همین سکوتشون عجیب نیست.

کلا پای من به دریا برسه خوش میشه. حتی جواب تاخیر افتادن هم بهم ندادن. کلا هیچ ایمیلی بهم نرسید. اینم از این دیگه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

کسی تونسته پازسال از این دانشگاه جواب بگیره؟ من از یک استاد جواب گرفتم می خوام واسه ترم بعد اقدام کنم.
    mamrez

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد شرایط من بفرمایید:
    لیسانس: فیزیک هسته ای دانشگاه ارومیه-معدل:16.32
    ارشد: فوتونیک( لیزر و اپتیک ) دانشگاه شهید بهشتی- معدل:17.63
    مقالات: یک مقاله ISI با impact factor نزدیک به 2 و سال انتشار 2013. البته در این مقاله اسم من بعد از اسم دانشجوی دکترای اون زمانمون و اسم استاد راهنمام به عنوان اسم سوم آمده-5 تا کنفرانس خارجی که تو یکیش اسم اول هستم و تو بقیه اسم دوم و سوم.
    موضوع تحقیقات در دوران ارشد: طراحی و ساخت سنسور مثل شتاب سنج با استفاده از تکنولوژی MEMS بوده.
    نمره ی تافل: 88-Reading=23, Listening=21, Speaking=19, writing=25
    نمره ی GRE general= 304- Verbal=150, Quantitative= 156, writing=3.5
    من با یک استاد تو دپارتمان برق دانشگاه Griffith تماس گرفتم که زمینه کاریش MEMS است. با توجه به شرایط بالایی که به شما گفتم به من گفت که حتما اپلای کنم و شانس زیادی دارم واسه گرفتن Scholarship. منم اپلای کردم و جوابش دو هفته دیگه میاد. فقط من یک نکته ای رو که رعایت نکردم این بود که زمانی که پروپوزال نوشتم بدون اینکه به استاد بفرستم و از اون اکی بگیرم خودم موقع اپلای آپلود کردم یعنی استاده بی اطلاع در مورد پروپوزاله. البته پروپوزالی که نوشتم در راستای ریسرچ هاییه که استاده انجام میده. به نظرتون دو هفته دیگه اکی می دن یا نه؟
    البته من از یک دانشگاه تو آمریکا هم واسه ترم spring 2015 پذیرش با partial fund دارم یعنی فانده هزینه دانشگاه رو کاور میکنه و فقط باید یک ترم هزینه زندگی رو از جیب خودم بدم و از ترم های بعد گفتن بهم فاند میدن. یک ماه پیشم رفتم دبی واسه مصاحبه و الانم تو کلیرنسم. راستشو بخواید چون یک ماه گذشته و جوابی از کلیرنسم نیومده دیگه دارم از ویزای آمریکا نا امید میشم.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط zttt نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر نظرتون رو در مورد شرایط من بفرمایید:
    لیسانس: فیزیک هسته ای دانشگاه ارومیه-معدل:16.32
    ارشد: فوتونیک( لیزر و اپتیک ) دانشگاه شهید بهشتی- معدل:17.63
    مقالات: یک مقاله ISI با impact factor نزدیک به 2 و سال انتشار 2013. البته در این مقاله اسم من بعد از اسم دانشجوی دکترای اون زمانمون و اسم استاد راهنمام به عنوان اسم سوم آمده-5 تا کنفرانس خارجی که تو یکیش اسم اول هستم و تو بقیه اسم دوم و سوم.
    موضوع تحقیقات در دوران ارشد: طراحی و ساخت سنسور مثل شتاب سنج با استفاده از تکنولوژی MEMS بوده.
    نمره ی تافل: 88-Reading=23, Listening=21, Speaking=19, writing=25
    نمره ی GRE general= 304- Verbal=150, Quantitative= 156, writing=3.5
    من با یک استاد تو دپارتمان برق دانشگاه Griffith تماس گرفتم که زمینه کاریش MEMS است. با توجه به شرایط بالایی که به شما گفتم به من گفت که حتما اپلای کنم و شانس زیادی دارم واسه گرفتن Scholarship. منم اپلای کردم و جوابش دو هفته دیگه میاد. فقط من یک نکته ای رو که رعایت نکردم این بود که زمانی که پروپوزال نوشتم بدون اینکه به استاد بفرستم و از اون اکی بگیرم خودم موقع اپلای آپلود کردم یعنی استاده بی اطلاع در مورد پروپوزاله. البته پروپوزالی که نوشتم در راستای ریسرچ هاییه که استاده انجام میده. به نظرتون دو هفته دیگه اکی می دن یا نه؟
    البته من از یک دانشگاه تو آمریکا هم واسه ترم spring 2015 پذیرش با partial fund دارم یعنی فانده هزینه دانشگاه رو کاور میکنه و فقط باید یک ترم هزینه زندگی رو از جیب خودم بدم و از ترم های بعد گفتن بهم فاند میدن. یک ماه پیشم رفتم دبی واسه مصاحبه و الانم تو کلیرنسم. راستشو بخواید چون یک ماه گذشته و جوابی از کلیرنسم نیومده دیگه دارم از ویزای آمریکا نا امید میشم.
    ممنون
    هیچی معلوم نیس، باید نتیجه بیاد معلوم بشه
    در مورد پروپوزال هم زیاد مهم نیس
    بیشتر استادا نگاش نمیکنند
    چون فرمالیتست
    فقط برا مسائل تحریم مهم هست که نباید موضوع کاریت مسائل تحریمی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    هیچی معلوم نیس، باید نتیجه بیاد معلوم بشه
    در مورد پروپوزال هم زیاد مهم نیس
    بیشتر استادا نگاش نمیکنند
    چون فرمالیتست
    فقط برا مسائل تحریم مهم هست که نباید موضوع کاریت مسائل تحریمی باشه
    ممنون از راهنماییت
    چند تا سوال داشتم ممنون می شم اگه جواب بدین
    1- چه طوری میشه فهمید که چه موضوعاتی واسه استرالیا حساسه که گیر میدن؟ آمریکا مثلا گفته این رشته ها یا این موضوع ها حساس هستند و ما ویزا نمی دیم واسه استرلیا را از کجا می شه فهمید که به چه زمینه هایی حساس هستند؟
    2- جواب پذیرش و اسکالرشیپ دقیقا همون موقعی میاد که تعیین کردن؟ مثلا تو سایت دانشگاه نوشته جواب ها از 10 تا 16 دسامب میاد. آیا به اونایی که پذیرش دادن زودتر اعلام میکنند یا اینکه درست در همان بازه زمانی که گفتن اعلام میکنن؟
    3-من تقریبا 5 ماه پیش اپلای کردم اینکه تقریبا 5 ماه طول داره میکشه که جواب بدن آیا جای نگرانی داره یا اینکه طبیعیه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون از راهنماییت
    چند تا سوال داشتم ممنون می شم اگه جواب بدین
    1- چه طوری میشه فهمید که چه موضوعاتی واسه استرالیا حساسه که گیر میدن؟ آمریکا مثلا گفته این رشته ها یا این موضوع ها حساس هستند و ما ویزا نمی دیم واسه استرلیا را از کجا می شه فهمید که به چه زمینه هایی حساس هستند؟
    2- جواب پذیرش و اسکالرشیپ دقیقا همون موقعی میاد که تعیین کردن؟ مثلا تو سایت دانشگاه نوشته جواب ها از 10 تا 16 دسامب میاد. آیا به اونایی که پذیرش دادن زودتر اعلام میکنند یا اینکه درست در همان بازه زمانی که گفتن اعلام میکنن؟
    3-من تقریبا 5 ماه پیش اپلای کردم اینکه تقریبا 5 ماه طول داره میکشه که جواب بدن آیا جای نگرانی داره یا اینکه طبیعیه؟
    ممنون
    1- تو سایتشون بگرد، حتما پیدا میکنی چیزایی که براشون حساس هست، تو سایتشون تایپ کن DFAT و Sanction
    2-نه لزوما، چون مال ما ایرانیا اول باید چک امنیتی بشه، شاید عقب بیافته، البته تا حالا شاید انجام شده، یه موضوع دیگه اینه که بری تو شورت لیست، اینجوری وای میستن ببینن که دیکلاین میکنه که اگر کردن بدنش مثلا به تو، دیگه یه نفر شاید چند جا اپلای کرده باشه و واسه همین بخواد یکی که بدتره رو دیکلاین کنه
    3-ربطی نداره که کی اپلای کردی اینا تا ددلاین وای میستن بعد ددلاین بررسی رو شروع میکنند، اصولا بعد ددلاین 2 تا 3 ماه طول میکشه تا جواب بدن

Junior Member

دانشگاه griffith به من گفته جواب پذیرش 10-16 دسامبر میاد. دو تا سوال داشتم:
    1- شروع ترمشون کی میشه؟
    2- میزان فاندی که میدن چقدره؟ با این میزان فاند با توجه به گرونی استرالیا می شه چیزی save کرد؟

Member
    رشته و دانشگاه

دانشگاه griffith به من گفته جواب پذیرش 10-16 دسامبر میاد. دو تا سوال داشتم:
    1- شروع ترمشون کی میشه؟
    2- میزان فاندی که میدن چقدره؟ با این میزان فاند با توجه به گرونی استرالیا می شه چیزی save کرد؟
    1-اطلاعی از شروع ترمشون ندارم، ولی جوری بهت پذیرش میدن که برسی ویزا بگیری مگر اینکه بدشانس باشی
    2-من اونجا نیستم، اما بچه ها میگن اگر به خوذت سخت بگیری میشه، اما در غیر اینصورت سر به سر میشه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)