صفحه 159 از 171 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. اخیرا کسی پاسپورتش رو تمدید کرده؟ چقدر زمان می بره؟
    سلام
    منم همین سوالو داشتم حداکثر چقدر طول میکشه تمدید گذرنامه تو ایران؟ و اینکه اگر پاسپورتی رو که باهاش درخواست ویزا دادیم عوض کنیم بریم ویزا رو تو پاس جدید میزنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    KNTU Mech

سلام دوستان. من پاسم اخیرا تو میلان عوض گردم و در نتیجه باید وقتی وارد ایران شدم مهر خروج مگرر بزنم. ولی در عین حال به محض ورود باید برای ویزای هند اقدام کنم که سریع حاضر بشم (سفارت هند تو ایتالیا کوردهای ایرانی بررسی نمیکنه یا اذیت میکنه :-( ).
    آیا فرقی داره که اول برای ویزا اقدام کنم یا اول به اداره گذرنامه مراجعه کنم؟ (برام راحتتره اول به سفارت هند مراجعه کنم، ترسم اینه که بگن پاسپورتت مهر خروج نداره، اول باید بری اداره گذرنامه ....). احیانا تو این پروسه مهر خروج مگرر اصل پاسپورت که عوض نمیشه؟!!!

Junior Member

سلام دوستان. اگر مشکلی پیش نیاد من قصد دارم اواخر خرداد برای یه کارگاه علمی عازم اسپانیا بشم. گذرنامه ندارم و معافیت تحصیلی دارم (دانشجوی ارشد هستم). نامه‌ی خروج از کشور گرفتم و امضا هم شده و میدون سپاه هم رفتم و برگه‌های واریز وجه‌الضمان ۸ میلیونی رو گرفتم و این هفته می‌خوام واریز کنم مبلغ رو. خب، سوال من اینه که با توجه به این‌که من تا اواخر خرداد قصد خروج از کشور ندارم، نمی‌تونم از این پول تا اون موقع استفاده کنم با همون حساب قوامین بعد ولی دقیقا قبل خروج ۸ میلیون تو حساب باشه؟ یه سوال دیگه هم اینه که من باید برای گرفتن وقت سفارت پاسپورت رو ببرم. چقدر طول میکشه صدورش؟ دوستی اونجا گفت یه ماه و نیم، بعد یه دوست دیگه توصیه کرد برم اداره گذرنامه شهرآرا که کار سریع‌تر انجام بشه. درسته؟ اونجا آدرسش کجاس دقیقا؟ و یه نکته هم درباره‌ی عکس: بالاخره عکس ۶*۴ لازمه، ۴*۳ کافیه چون اسکنش می‌کنن، یا همون‌جا می‌ندازن و لازم نیست عکس ببرم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من هنوز درسم تموم نشده و میخواهم برای معافیت تحصیلی در خارج از کشور و گرفتن پاسپورت اقدام کنم ولی در سایت نشا گفته شده که گواهی فارغ التحصیلی لازمه در حالی که دو ماه دیگه درسم تموم می شه ، عجله هم دارم که سریع ویزا بگیرم . کسی هست که با همچین شرایطی اقدام کرده باشه یا اطلاعات داشته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان لطفا راهنمای کنین
    ایا راهی هست که بدون گذاشتن وجه نقد گذرنامه رو دریافت کرد؟ ایا سند ، سفته یا چک یا هر چیز دیگه ای میشه بجای وجه نقد گذاشت؟ لطفا هر راهی داره بگین.

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط markiw نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمای کنین
    ایا راهی هست که بدون گذاشتن وجه نقد گذرنامه رو دریافت کرد؟ ایا سند ، سفته یا چک یا هر چیز دیگه ای میشه بجای وجه نقد گذاشت؟ لطفا هر راهی داره بگین.
    اگر در بانکی دولتی آشنا داشته باشید و بهتون اعتماد داشته باشند، می تونید ضمانت بانکی بگیرید. تا جایی که می دونم ضمانت بانکی 15 میلیون تومانی مورد قبول نظام وظیفه هست (متنش باید همون متن نظام وظیفه باشه)
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

سلام دوستان
    من دو سال از پاسم مونده ولي مسخوام ي جديد بگيرم ك توش محل اقامت را كانادا زده باشه. به نظرتون به چه بهونه اي ميتونن اينكارو بمنم؟
    مرسي

سلام به همه ی بچه ای گل اپلای ابروید
    من امروز صبح پلیس به اضافه ده بدم
    گفت پاس زیارتی یکبار خروج میگیری
    چون تو هنوز دانشجویی میتونی پاس زیارتی بگیری
    به شرط یکبار خروج تو یه نامه غیر از پاسپورت مینویسیم
    این شخص یکبار بیشتر خروج نمیتواند بکند
    مراحل ان نیز این است که
    به دانشگاه مراجعه کرده و سپس نامه از ان گرفته
    سپس به اداره نظام وظیفه برده
    سپس نامه ای از انجا گرفته و به پلیس به ...ً میدهیم و با ۳میلیون تومان
    پاسپورت زیارتی میگیریم
    حالا سوال خودم اینه که
    ارزش این پاسپورت با ارزش پاسپورت کسی که سربازی رفته یکی است
    برای سفارت خانه embassy کارایی دارد
    عنایات شما را فراموش نمیکنم برای تحصیل هم نمیخام بروم
    sincere regards
    pure wishes
    مصطفی

Junior Member

سلام . من میخوام یک سفر تفریحی به اروپا برم . پاسپورت ندارم و برای وقت سفارت پاس میخوام .. از طرف دیگه نظام وظیفه با داشتن گواهی دانشگاه و معلوم بودن زمان سفر اجازه صدور پاس رو میده .. راه حل چیه ؟

Member soheil_r7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Process Control & CFD - FI

سلام دوستان،
    یکم از استرس ما هم کم کنید و یه جواب مثبتی هم به ما بدین!!
    من ۴-۵ ماهی میشه که درگیر خدمت سربازی‌ام. نامه‌ی پذیرش رسمی هم از دانشگاه آمریکا تا چندین روز دیگه قراره بهم ایمیل بشه. آیا با این نامه‌‌ی ایمیلی میشه ایست خدمتی کرد و پاسپورت گرفت یا حتمن حتمن آی‌۲۰ می‌خواد؟؟
    اونور ۱۰۰ درصد پاسپورت می‌خوان آی۲۰ بدن، اینور هم آیا ۱۰۰ درصد آی۲۰ میخوان ایست خدمتی بدن؟؟؟
    فقط کاش اینطوری نباشه. نمی‌دونم.
    ممنونم.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)