صفحه 107 از 171 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    امکان دریافت گذرنامه به صورت دستی نیست ولی میشه به اداره گذرنامه ستارخان مراجعه کرد و ازشون درخواست تعجیل کرد. در این حالت پس از حدود یک هفته (از لحظه ارائه درخواست به پلیس +10) گذرنامه درب منزل به شما تحویل میشه.
    می بخشید اون وقت بدون تعجیلش چقدر طول می کشه؟! من هفته پیش دادم مدارکم رو اما ددلاین یکی از دانشگاه ها تا 15 روز دیگه است. باید ثبت نام کنم و فرصت کنم که به رفرنس هام بگم که برن الکترونیکی توصیه نامه ها رو پر کنند.

ApplyAbroad Guru smonabav آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط havva نمایش پست ها
    می بخشید اون وقت بدون تعجیلش چقدر طول می کشه؟! من هفته پیش دادم مدارکم رو اما ددلاین یکی از دانشگاه ها تا 15 روز دیگه است. باید ثبت نام کنم و فرصت کنم که به رفرنس هام بگم که برن الکترونیکی توصیه نامه ها رو پر کنند.
    بدون تعجیل حدود 7 الی 12 روز کاری طول میکشه (با توجه به تهران/شهرستان بودن)
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!
    اهــدای سلول بنیادی - اهـــدای عضو - محک

نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    بدون تعجیل حدود 7 الی 12 روز کاری طول میکشه (با توجه به تهران/شهرستان بودن)
    ممنونم. امروز پاسپورت من رسید دستم
    من شهرستان بودم و 8 روز بعد از ثبت در خواستم پاسپورت دستم رسید. بدون درخواست تعجیل و به صورت عادی.

متشکر.

یه نکته که تو اکثر پست های دوستان تو سایت اشتباه اشاره شده رو اینجا میگم: به هر دلیلی اگر از پذیرشتون رو کنسل کنید و بخواید وثیقه رو پس بگیری پاسپورتتون گرفته و بایگانی میشه...

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    یه نکته که تو اکثر پست های دوستان تو سایت اشتباه اشاره شده رو اینجا میگم: به هر دلیلی اگر از پذیرشتون رو کنسل کنید و بخواید وثیقه رو پس بگیری پاسپورتتون گرفته و بایگانی میشه...
    شما از این بابت مطمئنی؟! چون وقتی پذیرش رو کنسل کنی و کد معافیت تحصیلی ات در سیستم نظام وظیفه و متعاقبا مدیریت گذرنامه کنسل بشه، عملا گذرنامه شما با یک تکه کاغذ هیچ فرقی نداره و نمیتونی ازش برای خروج از کشور استفاده کنی...
    لطفا از پرسیدن سوالاتی که قابل طرح در فروم هستند به صورت پیام خصوصی خودداری کنید.

لطفا قبل از طرح سوال، از قابلیتی که فروم در اختیار شما گذاشته و اسمش "جـسـتـجـو" است، استفاده نمائید!!

Junior Member

سلام دوستان
    من ویزای آمریکا رو گرفتم و الان توی پاسم هست...زمانی که پاسپورت رو برای پیکاپ فرستادم توی سفارت بالای یکی از صفحات میانی پاسپورتم یه مقدار پارگی مختصر به وجود اومد..امروز رفتم اداره گذرنامه و بهشون نشون دادم و اونا هم گفتن مطمئن نیستن که زمان رفتن بهم گیر ندن و یکی از سرهنگ های اونجا به صورت دستی یه نامه نوشت که این آقا مشکلی نداره و مهرش کرد و بهم گفت اگه گیر دادن نشون بدم..حالا سوال من اینه اگه اینجا یه وقت موقع خروج گیر دادن میتونم اون نامه رو نشون بدم ولی اگه خارج از کشور گیر دادن چکار باید بکنم؟به نظر شما این موضوعی هست که بخوان گیر بدن؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin67 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ویزای آمریکا رو گرفتم و الان توی پاسم هست...زمانی که پاسپورت رو برای پیکاپ فرستادم توی سفارت بالای یکی از صفحات میانی پاسپورتم یه مقدار پارگی مختصر به وجود اومد..امروز رفتم اداره گذرنامه و بهشون نشون دادم و اونا هم گفتن مطمئن نیستن که زمان رفتن بهم گیر ندن و یکی از سرهنگ های اونجا به صورت دستی یه نامه نوشت که این آقا مشکلی نداره و مهرش کرد و بهم گفت اگه گیر دادن نشون بدم..حالا سوال من اینه اگه اینجا یه وقت موقع خروج گیر دادن میتونم اون نامه رو نشون بدم ولی اگه خارج از کشور گیر دادن چکار باید بکنم؟به نظر شما این موضوعی هست که بخوان گیر بدن؟
    این خیلی خیلی امر طبیعیه که شما موقع جابجایی پاسپورت (مثلا بیرون آوردن یا گذاشتن داخل کیف مدارک) سهل انگاری کنید و پارگی ایجاد بشه.
    ضمن اینکه وقتی مهر خروج ایران (صادر کننده ی پاسپورت) روی پاسپورتتون می خوره به این معنی هست که صادر کننده ی پاسپورت، اون رو دیده و تایید کرده و همین اثبات میکنه که شما پاسپورت اصیل دارید. خلاصه اینکه نگران نباشید، مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Macromolecular Science and Engineering, CWRU

پیش فرض پاسخ : زمان صدور گذرنامه

سلام دوستان، لطفا اگه می تونید کمکم کنید! گیج شدم!
    ممکنه جای این سوال اینجا نباشه، در این صورت عذر می خوام اما خیلی مهمه برام.
    من برای دانشگاهی تو آمریکا اپلای کردم بهار 2014، و اونا به من آفر دادن (یه میل) البته این آفر مشروطه به این که نمره GRE مو ارائه بدم. حالا من منتظر بودم که I20 بیاد (بعد فرستادن GRE) که برم دنبال کارای پاسپورت و ویزا، در حالی که دوستان تو پستا نوشته بودن برای I20 کپی از پاسپورت( دقیق نمی دونم کپی از کجاش) می خواد. اینجوری من تو داستان مرغ و تخم مرغ گیر می کنم! سوال اینه آیا علاوه بر I20 دانشگاه مقصد باید یه نامه پذیرش بفرسته برام؟ (اینو پست میکنن؟ و یا میل می زنن؟) و آیا با این آفر که از طرف اونا فرستاده شده نمی تونم پاسپورت بگیرم؟! و اگر پاس گرفتم حداکثر زمانی وجود داره که باید از کشور خارج شم؟!
    از لطف همگی ممنون.

Junior Member

سلام دوستان... شوهر من یکی دو ماه پیش ویزای آمریکا خورد تو پاسش... ولی از اعتبار پاسپورتش فقط 1 ماه مونده... میخوام بدونم پاس رو که تمدید کنه آیا کلاً ویزا باطل میشه و دوباره باید کل پروسه رو تکرار کنه؟ یا چی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. (از اونجایی که منتظر ویزای کانادا هم هستیم میخوایم که زود پاس رو عوض کنیم که حداقل ویزای کانادا رو اگه بهش دادن بخوره تو پاس جدید.)

نقل قول نوشته اصلی توسط minamirza نمایش پست ها
    سلام دوستان... شوهر من یکی دو ماه پیش ویزای آمریکا خورد تو پاسش... ولی از اعتبار پاسپورتش فقط 1 ماه مونده... میخوام بدونم پاس رو که تمدید کنه آیا کلاً ویزا باطل میشه و دوباره باید کل پروسه رو تکرار کنه؟ یا چی؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. (از اونجایی که منتظر ویزای کانادا هم هستیم میخوایم که زود پاس رو عوض کنیم که حداقل ویزای کانادا رو اگه بهش دادن بخوره تو پاس جدید.)
    میتونه گذرنامه رو تمدید کنه و احتیاجی به مصاحبه مجدد برای ویزا نیست ولی عجیبه که سفارت به همسر شما وقتی زیر 6 ماه از اعتبار گذرنامه اش مونده بوده نگفته که گذرنامه رو باید تعویض کنید و بعد ویزا رو صادر نکرده؟!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)