صفحه 109 از 171 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : زمان صدور گذرنامه

ساعت کاری اداره گذرنامه شهرآرا از چند تا چنده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

دوباره سلام... من با اداره گذرنامه تماس گرفتم و جواب همونی بود که دوستان گفتن. که من باید به افسر بگم که ویزای معتبر تو پاس هست و پانچش نکنه... در نتیجه یه پاس جدید میدن بهم، به علاوه ی پاس قبلی پانچ نشده که از ویزاش میتونم استفاده کنم. بازم ممنون از کمکتون..

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : زمان صدور گذرنامه

نقل قول نوشته اصلی توسط hajvaj نمایش پست ها
    ساعت کاری اداره گذرنامه شهرآرا از چند تا چنده؟
    دوست عزیز کم لطفی نکنید دیگه!
    پاسخ این پرسش ها با یه تماس تلفنی ساده به دست میاد.
    http://www.avval.ir/167670

چند تا سوال:
    1)پاسپورتی رو که با اشتغال به تحصیل و خروج موقت میدن بعد از اتمام مهلت خروج از کشور پس می گیرند؟
    2)در صورت عدم خروج از کشور میشه مثلا 2 ماه دیگه باز اجازه ی خروج گرفت؟
    3)مدت زمان صدور چند روز هست؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    چند تا سوال:
    1)پاسپورتی رو که با اشتغال به تحصیل و خروج موقت میدن بعد از اتمام مهلت خروج از کشور پس می گیرند؟
    2)در صورت عدم خروج از کشور میشه مثلا 2 ماه دیگه باز اجازه ی خروج گرفت؟
    3)مدت زمان صدور چند روز هست؟

1. اگه سرباز نباشید (از سمت یگان و حین خدمت از کشور خارج نشده باشید) خیر! پس نمیگیرن.
    2. تا زمانی که خلافی رخ نداده باشه (برای مثال خروج از بازه ی یکساله پس از فراغت از تحصیل) منع قانونی مشخص نداره ولی باید با درخواستتون موافقت بشه (کمی سلیقه ای رفتار میشه).
    3. گفته میشه 1 ماه ولی معمولا کمتر از 10 روز.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    1. اگه سرباز نباشید (از سمت یگان و حین خدمت از کشور خارج نشده باشید) خیر! پس نمیگیرن.
    2. تا زمانی که خلافی رخ نداده باشه (برای مثال خروج از بازه ی یکساله پس از فراغت از تحصیل) منع قانونی مشخص نداره ولی باید با درخواستتون موافقت بشه (کمی سلیقه ای رفتار میشه).
    3. گفته میشه 1 ماه ولی معمولا کمتر از 10 روز.
    ممنون از جوابتون.در مورد سوال 2 من نمی خوام از کشور خارج شم فقط می خوام پاس بگیرم تا اگه ی موقع سریع لازم داشتم اجازه خروج گرفتن طول نکشه.در این مورد چی؟مشکلی پیش میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Islamic Azad University Of Mashhad - Software Engineering

سلام دوستان!
    یه سوال فنی

من رفتم واسه گذرنامه اقدام کنم و چون سربازی نرفتم! گفتش که شما باید 15 میلیون وسیقه قراربدید و یه نامه از دانشگاه بیارید و اینطور چیزا!
    حالا اینا مهم نیس! گفت وقتی گذرنامه بهت دادیم تو سالی فقط 20 روز میتونی از کشور خارج بشی!!!
    حالا یه سوال!! من که میخوام واس ادامه تحصیل برم خارج 20 روز رو کجای دلم بزارم؟؟
    الان من این پروسه رو ادامه بدم واسه گذرنامه یا گذرنامه گرفتن واسه ادامه تحصیل فرق داره؟؟
    همین دیگه! ممنون اگه پاسخ بدید
    نقل قول نوشته اصلی توسط smonabav نمایش پست ها
    برای خروج تحصیلی! باید ابتدا نامه پذیرشتون از دانشگاه مقصد رو به تائید وزارت علوم برسونید، بعد با اون نامه برید نظام وظیفه و وثیقه رو تودیع کنید
    خوب حالا بنظرتون من این روند رو ادامه بدم واسه پاسپورت یا بعدا بگیرم؟؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nima93 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.در مورد سوال 2 من نمی خوام از کشور خارج شم فقط می خوام پاس بگیرم تا اگه ی موقع سریع لازم داشتم اجازه خروج گرفتن طول نکشه.در این مورد چی؟مشکلی پیش میاد؟
    خواهش میکنم،
    یه زنجیره از موارد قانونی باید رعایت بشه. اگه همه رعایت شده باشه، در اون صورت دیگه مشکلی نیست.
    یکی از بندهای مهم این زنجیره همین عدم سپری شدن 1 سال از تاریخ فراغت از تحصیله.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط jaberbk نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    یه سوال فنی

من رفتم واسه گذرنامه اقدام کنم و چون سربازی نرفتم! گفتش که شما باید 15 میلیون وسیقه قراربدید و یه نامه از دانشگاه بیارید و اینطور چیزا!
    حالا اینا مهم نیس! گفت وقتی گذرنامه بهت دادیم تو سالی فقط 20 روز میتونی از کشور خارج بشی!!!
    حالا یه سوال!! من که میخوام واس ادامه تحصیل برم خارج 20 روز رو کجای دلم بزارم؟؟
    الان من این پروسه رو ادامه بدم واسه گذرنامه یا گذرنامه گرفتن واسه ادامه تحصیل فرق داره؟؟
    همین دیگه! ممنون اگه پاسخ بدید

خوب حالا بنظرتون من این روند رو ادامه بدم واسه پاسپورت یا بعدا بگیرم؟؟
    گزفتن پاسپورت یه داستانه و گرفتن مجوز خروج داستان دیگه.
    پاسپورتها همه عین همن، پس اگه الآن پاسپورت رو بگیری تا زمانی که تاریخش اعتبار داشته باشه، مشکلی نخواهد بود.
    اما اجازه ی خروج برای هر بار خارج شدن از کشور نیازه (تا وقتی که سربازیت رو نرفتی)، حالا اگه واسه خروج در حین تحصیل بخوای اجازه بگیری همین 20 روز رو بهت میدن ولی اگه بخوای برای تحصیل بگیری بهت تا 7 سال اجازه ی خروج میدن.

اینکه الآن اقدام بکنی یا نه کاملا بسته به نیازت داره اگه به گذرنامه نیاز داری اقدام کن وگرنه ضمن اینکه 15 میلیون پولت رو باید تو بانک بخوابونی و تاریخ اعتبار گذرنامه ات هدر میره فایده ی دیگه ای برات نداره.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان.....من برای ویزای دانشجویی استرالیا دارم اپلی میکنم....برای مدارک همه پاسپورت های قبلیمو هم میخوان! در حالی که من پاسپورت قبلیمو که تاریخش تومو شده بود و تعویضش کردمو گم کردم.......به نظرتون از پلیس +10 میتونم پیگیر باشم که یه نسخه از پاسپورت قبلیمو بهم بده؟ اصلا همچین چیزی امکان داره....روی پاسپورت قبلیم ویزای فقط یک کشور خورده بود
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)