صفحه 12 از 171 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : به روز کردن پاسپورت (تصحیح مشخصات یا تمدید اعتبار پاسپورت)

درسته. اما اگر دوست دارید پاسپورت جدید بگیرید امکانش هست. یه مرحله اداری داره که می رید اداره گذرنامه منطقه خودتون و اونا نامه می دن که شما می تونید با وجود اعتبار 2 ساله پاسپوتتون یه جدیدشو بگیرید. به دفاتر پلیس +10 برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید.

Junior Member leysha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of art/ Handicrafts/Al ZAhra

شما در همان کشوری که برای درس خواندن میرید میتوانید پاسپورتتون را عوض کنید فقط یک مقدار بیشتر از ایران طول میکشه.

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ( پست، تسریع در دریافت و...)

اگر اشتباه نكنم جايي توي اينترنت ديدم اداره گذرنامه و پليس +10راي مواقع اظطراري گذرنامه در يكروز صادر ميكنند.كسي از چنين چيزي خبرداره؟ اگر هست چطور؟
    من كه با ادارات مذكور در شهرستان تماس گرفتنم گيج ميزدند
    I remember the future again everyday

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ( پست، تسریع در دریافت و...)

I have seen what you say in this link but it is for 2 years ago, maybe now it is faster or slower:
    http://www.magiran.com/npview.asp?ID=1211009

Depending on your town, it will take 4-5 days on special occasions. Also, if you read the paragraphs, you will see if you pay more you may receive it sooner.

سلام
    من سال 83 با دانشگاه عمره رفتم و اعتبار پاسپورتم تا مرداد 87 هست که ميشه 2009/07
    من 1 جولاي قبرس مصاحبه داشتم و هنوز clear نشدم و براي ژانويه ديفر کردم که تو I-20 جديد تاريخ ورود به آمريکا رو 5 ژانويه نوشته به نظر شما پاسپورت رو عوض کنم يا با همين پاس برم براي پيکاپ.
    سوالم اينه که اگه پاسپورت رو عوض کنم شماره پاسپورت عوض ميشه؟ و اگه عوض بشه سفارت آمريکا، يا قبرس گير مي ده؟
    ممنون

سلام
    من توضیحات کاملتری از وضعیتم ذوباره می نو یسم
    ممنون از راهنمای تون

من سال 83 با دانشگاه عمره رفتم و اعتبار پاسپورتم تا مرداد 87 هست که ميشه 2009/07 و در تهران صادر شده
    من 1 جولاي قبرس مصاحبه داشتم و هنوز clear نشدم و براي ژانويه ديفر کردم که تو I-20 جديد تاريخ ورود به آمريکا رو 5 ژانويه نوشته به نظر شما پاسپورت رو عوض کنم يا با همين پاس برم براي پيکاپ. در ضمن سربازی هم دارم ولی نمی دونم برای تعویض پاس باید از صفر شروع کنم و از وزارت علوم نامه بگیرم یا نه. از طرفی من ساکن تهران نیستم و نمی دونم که میشه کارای تعویض و حتماً باید تو تهران انجام بدم یا نه . سری قبل من به بهانه شرکت در امتحان مهر یه بار خروج گرفتم و رفتم برای ویزا
    سوالم بعدی اينه که اگه پاسپورت رو عوض کنم شماره پاسپورت عوض ميشه؟ و اگه عوض بشه سفارت آمريکا، يا قبرس گير مي ده؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

من یک ویزای شنگن تو پاسپورتم دارم. ولی به دلایلی ازش استفاده نکردم. همین موضوع و یکسری دلایل بی خودی که بنظر من بیشتر از تیرگی روابط ایران و انگلیس در یک دوره خاص در یک سال قبل نشات می گرفت باعث شد که انگلیس درخواست من رو برای شرکت در یک کنفرانس رد کنه و بعبارتی یک مهر ردی از انگلیس هم در پاسپورتم هست. مهر انگلیس صفحه آخر پاسپورتم خورده و فقط توش نوشته تهران-Uk و یکسری شماره.

1. این موضوع بنظر شما چقدر می تونه در گرفتن ویزای امریکا برای من تاثیر داشته باشه؟

2. پاس من 15 ماه مهلت داره بنظرتون عوضش کنم؟

3. اصلا امکان گرفتن پاس جدید دارم یا فقط می تونم همین پاس رو تمدید کنم؟
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    الان دیگه پاس رو تمیدید نمیکنن همش تعویضی شده قبلی رو هم پانچ میکنه بهت میده
    برای 15 ماه هم بهتره از دفاتر پلیس +10 سوال کنی بهترین راهشه
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mhf
    من یک ویزای شنگن تو پاسپورتم دارم. ولی به دلایلی ازش استفاده نکردم. همین موضوع و یکسری دلایل بی خودی که بنظر من بیشتر از تیرگی روابط ایران و انگلیس در یک دوره خاص در یک سال قبل نشات می گرفت باعث شد که انگلیس درخواست من رو برای شرکت در یک کنفرانس رد کنه و بعبارتی یک مهر ردی از انگلیس هم در پاسپورتم هست. مهر انگلیس صفحه آخر پاسپورتم خورده و فقط توش نوشته تهران-Uk و یکسری شماره.

1. این موضوع بنظر شما چقدر می تونه در گرفتن ویزای امریکا برای من تاثیر داشته باشه؟

2. پاس من 15 ماه مهلت داره بنظرتون عوضش کنم؟

عجب سوال سختی کردید.
    یکی از بهترین نکات مثبت برای گرفتن ویزا دانشجویی داشتن همین ویزا شینگن هست. (یکی از نشان دهنده های وابستگی شما به کشورتون است)یعنی اگه شما ویزا شینگنی داشته باشید که ازش استفاده کرده باشید بنظر من حتی دبی هم برید امکان ویزا گرفتن شما خیلی زیاد است چره برسه به این که ترکیه یا قبرس بخواهی بری.
    ولی چرا گذاشتی این ویزا باطل بشه و از استفاده نکردی؟ در حال حاظر بودن و نبودن ویزایی که ازش استفاده نکردی بنظر من فرق چندانی نداره بودن این ویزا شنگن تو پاس شما وقتی که ازش استفاده نکردی. ورد شدن شما از سفارت انگلیس نقطه تاریکی است. هر چند که من کسی میشناسم که با ردی از سفارت انگلیس باز ویزا دانشجویی از آمریکا را گرفت.
    What Goes Around...Comes Around

Junior Member

با سلام

طبق وب سایت رسمی دولت آمریکا http://travel.state.gov/visa/temp/types/types_1268.html , یکی از مدارک مربوط به صدور ویزای F و M , پاسپورت معتبر تا 6 ماه پس از اتمام دوره تحصیل می باشد. پاسپورت من تا 3 سال دیگه اعتبار داره و دوره تحصیلی من 4 ساله هست. آیا باید حتما تمدیدش کنم؟؟؟؟

اینم متن بند قانونی مذکور:

A passport valid for travel to the United States and with a validity date at least six months beyond the applicant's intended period of stay in the United States (unless country-specific agreements provide exemptions). If more than one person is included in the passport, each person desiring a visa must complete an application.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)