صفحه 13 از 171 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : به روز کردن پاسپورت (تصحیح مشخصات یا تمدید اعتبار پاسپورت)

یعنی هیچ کی تا حالا به این موضوع فکر نکرده یا براش پیش نیومده؟

لطفا یکی از اهالی فن, به این Inquiry من یه تفعلی بزنه!

نقل قول نوشته اصلی توسط Chagrin
    یعنی هیچ کی تا حالا به این موضوع فکر نکرده یا براش پیش نیومده؟

لطفا یکی از اهالی فن, به این Inquiry من یه تفعلی بزنه!
    No you don't need to renew your passport now. Whenever you use your pass for a legal proceedings like visa application, your pass ought to be valid for the next 6 months. What that website means is that you should maintain the validity of your passport during your study. Also, regardless of your military service status and as long as you are in a legal status in the US, the interest section of Iran in the US renew your passport. CN

پیش فرض پاسخ : دریافت گذرنامه ( پست، تسریع در دریافت و...)

آقا ما که منطقه 14 هستیم باید بریم میدون ولیعصر؟

منظورم اینه که بسته میره پست مرکزی هر منطقه؟

اداره پست تلفنی جواب نمیده گویا

دوستان یه مشکل بد .
    من اون رسید پلیس +10 رو گم کردم ، امروز پست اومده بود دمه خونمون من نبودم ، به بابام هم ندادن گفتن حتما باید رسید باشه چی کار کنم ؟
    نشنوی شیون افتادن مهتاب در آب<br />&nbsp; &nbsp;&nbsp; تا چو یاس از در و دیوار نیاویزی گوش

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط sina12000
    دوستان یه مشکل بد .
    من اون رسید پلیس +10 رو گم کردم ، امروز پست اومده بود دمه خونمون من نبودم ، به بابام هم ندادن گفتن حتما باید رسید باشه چی کار کنم ؟
    شناسنامه و کارت ملی رو نشون مامور پست بدین و امضاء کنید...
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Senior Member emperial آواتار ها

سلام

من امروز برای کارهای گذرنامه رفته بودم، مسئول بانک میگفت گذرنامه رو دیگه تمدید نمیکنند. باطل میکنند و یک گذرنامه جدید صادر میشه. آیا این مطلب درسته؟
    حالا اگر اینطور باشه، کسانی که یک بار اجازه خروج دارند بعد از رفتن باید به فکر گذرنامه جدید باشند. در این صورت اگر ویزا تو پاسپورت خورده باشه چی میشه؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    سلام ;D

من امروز برای کارهای گذرنامه رفته بودم، مسئول بانک میگفت گذرنامه رو دیگه تمدید نمیکنند. باطل میکنند و یک گذرنامه جدید صادر میشه. آیا این مطلب درسته؟
    حالا اگر اینطور باشه، کسانی که یک بار اجازه خروج دارند بعد از رفتن باید به فکر گذرنامه جدید باشند. در این صورت اگر ویزا تو پاسپورت خورده باشه چی میشه؟
    سلام

نه این صحیح نیست. من خودم چهار بار اینکارو کردم...... و آخرین بار که پرسیدم گفت تا زمانی که گذرنامت صفحه داشته باشه.. برات مهر می زنند... و باطل کردن خبری نیست..

موفق بشی
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew
    سلام

نه این صحیح نیست. من خودم چهار بار اینکارو کردم...... و آخرین بار که پرسیدم گفت تا زمانی که گذرنامت صفحه داشته باشه.. برات مهر می زنند... و باطل کردن خبری نیست..

موفق بشی
    اگر اشتباه نکنم فکر کنم منظور شما مهر خروج بوده (گذرنامه مشمولین ) چون الان دیگه گذرنامه رو تمدید نمیکنن یا حداقل من مثل گذرنامه های قدیم صفحه ای برای این کارنمیبینم :
    I)Always stand on your feet
    II)Use your head
    III)Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط emperial
    سلام

اگر گذرنامه شما از این قدیمی هاست که عکس چسبیده؟ حتما عوض می کنند و از این دیجیتالی های جدید می دن... درست می گن اون گذرنامه ها باید عوض بشه.
    اگر ویزا تو پاسپورت خورده اون گذرنامه قدیم را همیشه همراه خود داشته باشید یا می تونید درخواست بدید تو گذرنامه جدید هم وارد کنند.. موفق باشید.
    Life salutes you when you make others happy

سلام،

پس اگر معاف بشیم مهر خروج به دفعات در همون پاسپورتی که مهر خروج یک بار زده شده میخوره؟ (با توجه به این که پاسپورت 4 سال دیگه منقضی میشه)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)