صفحه 151 از 171 نخستنخست ... 51101141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,501 تا 1,510 , از مجموع 1701

موضوع: مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به پروسۀ دریافت یا تمدید گذرنامه

دوستان من 10 سال پیش با برای سف به دبی پاسپورت گرفتم!
    الان بعد از اون همه وقت که پاسپورتم گم شد و .... و میخام از کشور خارج شم، آیا سوابق خروچ از کشورم و اطلاعاتشو در پاسپورت جدید میزنن؟ اصلا یه همچین چیزی داریم، که بفهمند 10 سال پیش کجا رفتم؟ الان که میخام مجدد گذرنامه بگیرم؟
    این برام تو دانشگاه مقصد و هنگام گرفتن ویزا مهمه! نمیخام بفهمند که 10 سال پیش کجا رفتم و سفر کردم!
    ببخشید سوالم شاید بد باشه و ساده.
    مرسی

Junior Member

سلام
    آیا برای کسی که ویزای معتبر کانادا داره بره سفر ایران و در اونجا بخواد پاسپورتشو عوض کنه و به اداره گذرنامه بگه ویزای معتبر دارد، پاسپورتشو سوراخ نمی کنند؟ یا سوراخ کردن حتمیه؟ چون قبلا این سوال را می پرسیدند که ویزای معتبر داری یا خیر میخواستم ببینم هنوز این قانون هست؟

Junior Member

دوستان من الان ترم ۴ کارشناسی ام.
    می خوام گذرنامه بگیرم.
    مراحلش چی هست؟وثیقه هم می خواد فقط برا گزفتن خود گذرنامه؟

Junior Member behnamnj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مكانيك

نوشته اصلی توسط
    samijoon
    سلام
    من در حال فارغ التحصیل شدن هستم
    اما میخوام یه سفر تفریحی برم
    پاسپورت دارم اما متاسفانه اعتبارش کمه، میخوام برای اعتبارش تمدید کنم اما چون در مرحله فارغ التحصیلی هستم گواهی نمیدم

یه گواهی اشتغال دارم اعتبارش تا 4روز دیگه هستش،اما برای سازمان تامین اجتماعی هستش، مشکل داره؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooya21 نمایش پست ها
    شما نامه از امور مشمولين دانشگاه لازم داريد نه گواهي اشتغال به تحصيل
    من هم شرايط مشابه اين دوستمون دارم كه تا حدودي كاراي فارغ التحصيلي رو انجام دادم و فقط مونده سه واحد معرفي به استاد كه سه روز ديگه امتحان بدم!
    با اين شرايط براي تمديد گذرنامه اي كه كمتر از هشت ماه اعتبار داره چطور ميتونم از امور مشمولين نامه بگيرم و بايد چكار كنم ، اگر ممكنه بيشتر راهنمايي بفرماييد ، ممنون
    رسالت من براي رسيدن به آزادي در صف ايستادن نيست بلكه برهم زدن صف است. چه گوارا

Junior Member

سلام ، منم سوال این دوستمون رو داشتم ، می خواستم ببینم با داشتن ویزای دانشجویی از ایتالیا اگه حالا بخوایم برای آلمان اقدام کنیم ، مشکلی در صدور ویزا پیش میاد ؟؟
    از دوستانی که اطلاع دارن ممنون میشم پاسخ بدن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط peter1991 نمایش پست ها

سلام

دوستان من ۲۰ روز پیش با پذیرشی که از یکی از دانشگاه های ایتالیا داشتم پاسپورتم رو گرفتم.....الان پذیرشم از المان هم اومده و میخوام برم المان...میخواستم بدونم مشکلی برام پیش نمیااد که با این پاسپورت برم ویزای المان رو بگیرم.؟؟؟؟؟اگه کسی میدونه لطفا جواب بده...خیلی برام مهمه.

Junior Member

سلام
    دوستان اگه يه ويزاي معتبر در پاسپورتمون داشته باشيم ولي بخواهيم يك پاسپورت جديد بگيريم ، تكليف ويزا معتبره چي ميشه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. structural & Earthquake Eng

سلام و وقت بخیر ، یک سوالی از دوستان صاحب فن داشتم ، من اوایل بهمن ماه دفاع میکنم از پایان نامه ارشدم . مشکلی که الان دارم اینه که برای ترم اسفند ماه برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم ولی شک دارم که آیا پاسپورتم به موقع آماده میشه یا نه . چون که معمولا دو هفته ای میکشه که کارهای فارغ التحصیلیم رو انجام بدم یعنی آخرای بهمن تازه مدارک فارغ التحصیلی میرسه دستم و تا بخوام ببرم برای گرفتن گذر نامه حتی اگه 2 هفته ای آماده بشه میشه اواسط اسفند ولی من حداکثر تا 5 اسفند باید اون کشور باشم ... واقعا نمیدونم باید چی کار کنم توی این مدت ، تاحالا کسی همچین موقعیتی داشته ؟

Junior Member

سلام، بايد خودتون هم حتما به كسي كه مسءول كاره ياداوري كنيد كه يه ويزا معتبر داريد.

Junior Member

سلام دوستان. برای چک کردن اینکه مشکلی برای خروج از کشور نداریم کجا باید بریم توی تهران؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram8755 نمایش پست ها
    سلام دوستان. برای چک کردن اینکه مشکلی برای خروج از کشور نداریم کجا باید بریم توی تهران؟ ممنون
    سلام، منظورتون از مشکل برای خروج از کشور چیه؟ چجور مشکلی؟ اگر معافیت تحصیلی گرفتید و اجازه خروج هم گرفتید، اداره گذرنامه اجازه خروج رو توی سیستم ثبت میکه و توی پاس چیزی نمیزنه. میتونید برید اداره گذرنامه و ازشون بخوایید توی سیستم چک کنن و بهتون بگن از کی تا کی اجازه خروج دارید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)